Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Регистрировать НН или нет?

Відправлено користувачем Ульянка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Здравствуйте, ситуация такая.
Мы ООО на общей системе, плательщик НДС.
Продаем товар не плательщику на сумму 80 000,00грн. в т.ч. НДС.
Выписываю НН. Теперь вопрос. Регистрирую ли я НН в реестре?
По идее, я оставляю у себя два экземпляра НН и ее не регистрирую.
Но есть большой НДС.
Подскажите, пожалуйста, как быть.
НН, которые не выдаются покупателю(неплательщик) НЕ регистрируются в реестре...

__________________________________________________

Не позволяй своим ушам слышать то, чего не видели твои глаза


Підкажіть будь-ласка, купили товар в поставщика (він є заводом-виробником), тобто продукція їх власного виробництва, вони видали податкову накладну не зареєстровану в ЕРПН, а товару на суму більше ніж 10 тис. грн.. Моя думка її потрібно було реєструвати. Тепер, я зможу включити її кредит тільки через додаток 8?
Quote
111_oksana
видали податкову накладну не зареєстровану в ЕРПН, а товару на суму більше ніж 10 тис. грн.. Моя думка її потрібно було реєструвати. Тепер, я зможу включити її кредит тільки через додаток 8?

Товара на 10 тыс или НДС больше 10 тыс.?
Регистрируются накладные с НДС больше 10. тыс., а товара соответсвенно на 60 тыс.
Налоговая на общую сумму 10 тыс. грн. (если товар собственного производства не регистрируется), смело включайте в кредит без всяких додатков 8.
А где посмотреть что если товар собственного производства то не регистрируется?
Товара на 10 900грн.
Quote
111_oksana
А где посмотреть что если товар собственного производства то не регистрируется?
Податковий кодекс. Перехідні положення.
11. Реєстрація податкових накладних платниками податку на додану вартість - продавцями в Єдиному реєстрі податкових накладних запроваджується для платників цього податку, у яких сума податку на додану вартість в одній податковій накладній становить:
понад 10 тисяч гривень - з 1 січня 2012 року.
Податкова накладна, в якій сума податку на додану вартість не перевищує 10 тисяч гривень, не підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних. Податкова накладна, виписана при здійсненні операцій з постачання підакцизних товарів та товарів, ввезених на митну територію України, з 1 січня 2012 року підлягає включенню до Єдиного реєстру податкових накладних не залежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній.

Т.е. если товар импортный - регистируем независимо от суммы, если не импортный - если НДС больше 10 тыс.
Но если налоговая выписана не в бумажном, а электронном варианте, то кажется регистрируется в любом случае. А у Вас, я так понимаю, налоговая бумажная.

Quote
111_oksana
Товара на 10 900грн.
Значит в т.ч. НДС - 1817. Налоговая накладная не регистрируется.
Регистрации не подлежит - включайте в налоговый кредит без всякого дод 8 ;-)
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046199999999996