Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

И снова о квитанциях....

Відправлено користувачем BAPBAPA 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Приходят ли вам квитанции из ДПА/ДПИ?
Отправила отчет в ПФ о ЕСВ, пришло 3 квитанции, но почему-то в квитанциях стоят нромера 1 и 2, а когда распечатываю их вместо номеров стоит "00". Подскажите что это ? Так нужно?
Я теж таке маю..... Чи так і треба не знаю.....
Буду виясняти в понеділок.....



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


У меня за последних три дня нет ни одной "2" - Печерский район
причем "0" и "1" приходят через 5 мин

может что не так делаю?
Вчора зателефонувала в прийом звітності ПФУ...
044-227-73-21 - хто хоче впевнитись можете зателефонувати
самі..... Тепер такий формат квитанції - основні реквізити шо
звіт прийнято - це присвоєння номеру і обов'язково внизу фраза:
Автоматичне завантаження електронного звітй було виконано вдало
або без помилок...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Потрібна допомога. Здали декларацію по екологічному податку за 4 кв.2012 р. 28.01.13, 29.01.13 самостійно виявили помилку виправили і відправили повторно у статусі "звітна" (потрібно була нова звітна) прийшли всі квитанції що звіти здані. Оплатили податок звісно по останній декларації, сьогодні телефонують з податкової і заявляють, що ми собі два рази нарахували податок і у нас недоїмка, потрібно здати уточнення і штраф 20%, а як податкова могла прийняти декларації у статусі "звітна" 2 рази?
Бо екологію можна здавати як і 1ДФ під різними порядковими номерами скільки хочете. Але вам непотрібно штраф собі нараховувати, а просто те, що здали неправильно подати уточнення на зменшення податкового зобов'язання.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000288