Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

отчет по ЕСВ

Відправлено користувачем gallaa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
отчет по ЕСВ
При формировании отчета сложилась такая сит.: в отчет попадает сумма начисленной з/п -272569,42 грн., а по оборотке КТ66 - 272600,60, разница - 31,18 - это сумма возврата сотрудником денежных средств . Может я как-то не правильно возврат сделала? нельзя же чтоб расхожждения были?! Подскажите оооооооочень нужно, сегодня сдаться.
Re: отчет по ЕСВ
никто не не знает?!
Re: отчет по ЕСВ
Д 301 К 66 - и сумма пойдет в кредит вместе с начислениями.
все верно, по-моему


Re: отчет по ЕСВ
Да, так и получилось. Проводки Дт66 Кт 301 - 31,18
Дт 301 Кт 66 - 31,18
А начисленная сумма по нем, напремер - 700 грн. из нее и отчисления прошли.
В очет падает 700 грн., а по оборотке Кт. 66 731,18 грн. Как быть?! Ведь если при проверке потребуют оборотку и сравнят, а тут несходится(((
Re: отчет по ЕСВ
Может из этой суммы возврата удержать ЕСВ?
Re: отчет по ЕСВ
ЄСВ нараховується на нараховану ЗП Д 91,92,93 К 66. І проведення Д 301 К 66 до цього не має відношення. Якщо Ви переплатили, то на цю суму мали нарах. ЄСВ, але якщо це прошло в одному місяці то вважаю, що це не проблема. Якщо Вас, все-таки, бентежить різниця то зробіть сторно Д 66 К 30 "-" 31,18 грн. Все гарно закриється. Але це моя думка, можливо я не права щодо "не проблема" та "сторно".
Re: отчет по ЕСВ
Да, они сравнивают оборотку, но ведь у Вас расхождения объяснимые. И в ведомости сумма меньше, отчет заполняется на основании ведомости. Не волнуйтесь, у Вас все правильно. Для успокоения сделайте журнал-ордер по счету 661, в нем видно с каким счетом корреспондирует кт661, и видно что 31,18 прошли по кассе и не являются начислением зарплаты.
Re: отчет по ЕСВ
Підкажіть як правильно вказати кількість днів перебування у трудових відносинах, якщо працівник працює на півставки?
Re: отчет по ЕСВ
як і на повну ставку, в квітні це 30 днів
Re: отчет по ЕСВ
Quote
Nastya
як і на повну ставку, в квітні це 30 днів

дякую!!
середньооблікова кількість штатних працівників за квітень:
в квітні прийнято 3 працівника: 1 на повну ставку,2 - на півставки. також працюють 2 працівника на повну ставку. всього 5 чол.
серед.чис.прац.=5*30 (к-ть днів у місяці)=150/30 = 5
чи правильно розраховано?
і штатна чисельність у такому випадку буде становить також 5 осіб?
Re: отчет по ЕСВ
5
даже если на полставки оформлены - считается как целая единица
Re: отчет по ЕСВ
Quote
Marina D.
5
даже если на полставки оформлены - считается как целая единица

дякую!!!!
Re: отчет по ЕСВ
Щоб не плодити нових тем, напишу тут.
Підкажіть будь ласка, зробила помилку у звіті з ЄСВ у Додатку до таблиці 1 звіту, а саме в звіті за квітень в С-до розрахунків рах.65 по Кт показала 0.22 коп на поч.звіт.періоду. А зараз подаю звіт за травень і бачу, що мало бути 0.22 коп. по Дт. Питання - в травневому звіті С-до на кін.звіт.періоду показувати правильне, чи також показати його по Кт? smiling smiley
Штрафи будуть?
Re: отчет по ЕСВ
На конец я бы показала правильно, чтобы в дальнейшем было правильно. Никогда не слышала, чтоб за такие ошибки штрафовали. Знаю, что некоторые бухи этот додаток вообще не заполняют, т.к. он справочный.
Re: отчет по ЕСВ
Blick

зрозуміло, дякую за відповідь smiling smiley
Re: отчет по ЕСВ
у меня такое было несколько раз. Когда заполнялала следующий отчет, поставила всё правильно.
Когда первый раз ошиблась, спросила у инспектора. Она сказала что ничего страшного, т.к. этот лист справочный
Re: отчет по ЕСВ
ой , дякую дівчатка, заспокоїли smiling smiley
Re: отчет по ЕСВ
Quote
Marina D.
у меня такое было несколько раз. Когда заполнялала следующий отчет, поставила всё правильно.
Когда первый раз ошиблась, спросила у инспектора. Она сказала что ничего страшного, т.к. этот лист справочный

така сама ситуація була і в мене) інспектор сказала, що за такі помилки не штрафують, тим більше, що суми не значні.
Re: отчет по ЕСВ
У додатку до таблиці 1 звіту по ЄСВ в графі Виплачено заробітної плати всього завжди ставила сумму виплаченої в строк заробітної плати за першу і другу половину місяця. А потрібно вказувати сальдо на 1 число + аванс? Як правильно? Підскажіть будь ласка!
Re: отчет по ЕСВ
зазначається сума виплаченої заробітної плати у звітному місяці
Re: отчет по ЕСВ
Marina D. ,а якщо вказували у звіті за травень- аванс за травень і зарплату за травень, яка виплачена 3 червня. Чи це серйозна помилка? І чи за це можуть штрафувати?
Re: отчет по ЕСВ
выше почитайте про додаток
Re: отчет по ЕСВ
ОООООООООчень срочно! Только обнаружила, что на 2-й квитанции по отчету ЄСВ за май есть "Попередження"
- не указані календарніе дни временной нетрудоспособности!!!
Нужно уточненку делать??????????????????
Сколько штраф?????
Отправила отчет, а теперь вижу ,что не отобразились сроки выплаты зарплаты confused smiley
Надо новый подать ? Или это не так принципиально ?
Спасибо .
Re: отчет по ЕСВ
поднимаю вопрос!
Re: отчет по ЕСВ
Quote
gallaa
ОООООООООчень срочно! Только обнаружила, что на 2-й квитанции по отчету ЄСВ за май есть "Попередження"
- не указані календарніе дни временной нетрудоспособности!!!
Нужно уточненку делать??????????????????
Сколько штраф?????
Если подадите скасовуючу и початкову одновременно то чтрафа не должно быть.
Re: отчет по ЕСВ
я ніколи сроки не вказую))) і нічого)))
Re: отчет по ЕСВ
gallaa, почитайте здесь: [club.dtkt.com.ua]. Я тоже как-то лопухнулась, теперь всегда квитанции до конца читаю.
Re: отчет по ЕСВ
Доброго ранку!
Допоможіть будь ласка, у таблиці 6 коли ставитьтся відмітка у графі ознака нового робочого місця?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 3    Сторінки: 123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039900000000004