Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

отчет по ЕСВ

Відправлено користувачем gallaa 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Re: отчет по ЕСВ
Коли ви через рік плануєте отримувать за
це місце "компенсацію" по ЄСВ...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: отчет по ЕСВ
а якщо людина не пропрацює рік? Краще не ставити так?
Re: отчет по ЕСВ
Я би не ставила...нашо вона вам та "компенсація"...
Як показує життя - любе повернення від держави
із покращень виливається тільки в гемор...tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Re: отчет по ЕСВ
Re: отчет по ЕСВ
Скажите, при обнаружении ошибки в отчёте июня, могу просто отправить до 20.07 новый правильный без всяких скасовуючих?
Re: отчет по ЕСВ
Так...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: отчет по ЕСВ
Шустрик, дякую smiling smiley
Re: отчет по ЕСВ
а це й показник новоствореного роб.місця стосується усіх працівників. чи тільки тих що направлені з центру зайнятості?
Re: отчет по ЕСВ
По логіці повинен всіх, по направлених з ЦЗ зразу ж
ніби-то можна отримувать якісь відшкодування...confused smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: отчет по ЕСВ
а я вказала не з центру зайнятості confused smiley

тепер що ж робити? як виправити?
Re: отчет по ЕСВ
Не переймайтесь - я теж в першому місяці зробила
таку помилку... потім на семінарі Мойсеєнко розповіла
для чого ця цифра їм потрібна - тепер не показую і не
виправляла в тому звіті...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: отчет по ЕСВ
теж так зроблю, дякую
Re: отчет по ЕСВ
Quote
rainy_days
а я вказала не з центру зайнятості confused smiley

тепер що ж робити? як виправити?

Так я ж написала вище - що це для тих,
хто хоче отримувати через рік компенсацію
від ЦЗ, а по направленим безпосередньо від ЦЗ
зразу ж ніби-то можна отримувать якісь відшкодування...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: отчет по ЕСВ
Але в Методиці заповнення звіту не вказано , що даний показний заповнюється на працівників направлених із центру зайнятості :

— Кількість створених нових робочих місць — зазначається один раз і лише тоді коли на підприємстві створено нове робоче місце у зв’язку із створенням нового суб’єкта господарювання (крім того, який створений шляхом припинення) або збільшенням штатної чисельності працівників за умови відсутності скорочення (зменшення) середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців, а також створене шляхом модернізації або зміни технології виробництва, що потребують нових знань та вмінь працівника, незважаючи, що на них не були прийняті працівники. Закон України «Про зайнятість населення» 05.07.2012 р. №5067
Re: отчет по ЕСВ
Ясно ясно smiling smiley))
Все зрозуміла, дякую Шустрік smiling smiley
Re: отчет по ЕСВ
Quote
rainy_days
Але в Методиці заповнення звіту не вказано , що даний показний заповнюється на працівників направлених із центру зайнятості :

— Кількість створених нових робочих місць — зазначається один раз і лише тоді коли на підприємстві створено нове робоче місце у зв’язку із створенням нового суб’єкта господарювання (крім того, який створений шляхом припинення) або збільшенням штатної чисельності працівників за умови відсутності скорочення (зменшення) середньомісячної чисельності за попередні 12 місяців, а також створене шляхом модернізації або зміни технології виробництва, що потребують нових знань та вмінь працівника, незважаючи, що на них не були прийняті працівники. Закон України «Про зайнятість населення» 05.07.2012 р. №5067

Ну Методичку я не читала - нема часу...
Але я довіряю Мойсеєнко...thumbs up



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: отчет по ЕСВ
а в таблиці 5? Дата створення нового робочого місця, тоді теж не треба ставити ніякої дати?
Re: отчет по ЕСВ
Якшо ви приймаєте нову людину - то потрібно ставити дату...
А от про нове місце непідкажу - не розбиралась...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: отчет по ЕСВ
ну правильно дата початку я ставлю, а дату створення нового робочого мысця якщо не показу. ні в 6 ні в 1 таблиці, тоді думаю що теж не треба ставити?
Re: отчет по ЕСВ
Я теж так думаю...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: отчет по ЕСВ
подскажите, если прекращаются работы по цпх, то в таб. 5 - колонка 12. Підстава припинення трудових відносин- что-то пишется?
Re: отчет по ЕСВ
Помогите, пожалуйста. Не сданы отчеты по ЕСВ за последние 2 года. Можно ли показать все начисления в одном отчете, или нужно делать по каждому месяцу отдельно? Спасибо.
Re: отчет по ЕСВ
Круто. Конечно отдельно. Сводный отчет не предусмотрен. И штраф за каждый несданный отчет.
Re: отчет по ЕСВ
Quote
Blick
Круто. Конечно отдельно. Сводный отчет не предусмотрен. И штраф за каждый несданный отчет.

ЖЕСТЬ! :-0
Re: отчет по ЕСВ
Я все же вернусь к своему вопросу на счет "Попередження про отсутствие календарных дней нетрудоспособности" в квитанции 2 за май. Звонила в ПФУ, мне сказали ничего не делать и не переживать так как это всего лишь попередження, а если сдам новый отчет,то будет штраф.
Может это и правда не так уж и страшно?!
Re: отчет по ЕСВ
это же не ошибка, а попередження((((
Re: отчет по ЕСВ
не проставляются сроки выплаты з/пл в табл.1 в чем может быть дело?
Вернее сроки проставляются,дальше отчет сохраняю,открываю снова ,сроков нет ,вместо них -
Re: отчет по ЕСВ
Внесите сроки в карточку предприятия на закладке Пенсионный фонд. Похоже они сделали так, что только оттуда сроки попадают в отчет.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000418