Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

чи потріна довіренність для видаткової накладної від приватного підприємця

Відправлено користувачем kuka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть хто-небудь - чи потріна довіренність для видаткової накладної від приватного підприємця
Допоможіть хто-небудь!!! Чи потріна довіренність для видаткової накладної від приватного підприємця?
спд может получить лично товары без доверенности

_______________________________
Самый звонкий крик - тишина, самый яркий свет - Ночь.....


я- приватний підприємець. відпускаю товар юридичній особі. вони повинні надати мені довіренність та чи потрібно вносити її до видаткової накладної???
я- приватний підприємець. відпускаю товар юридичній особі. вони повинні надати мені довіренність ? я маю вносити її до видаткової накладної ???
ОТНОСИТЕЛЬНО ПРИКАЗА МИНИСТЕРСТВА ФИНАНСОВ УКРАИНЫ ОТ 19 ОКТЯБРЯ 2000 Г. N 253
Письмо Министерства финансов Украины от 6 ноября 2000 г. N 053-4154
...
Отпуск ценностей физическому лицу не требует представления доверенности в случае, если оно лично получает ценности от предприятия при наличии у лица паспорта или другого документа, его удостоверяющего, и Свидетельства о государственной регистрации субъекта предпринимательской деятельности, данные которых (номер, орган и дата выдачи) указываются в первичных документах, которыми предприятие оформляет отпуск ценностей (накладная-требование, товарно-транспортная накладная).
...
Отпуск ценностей предприятиям по безналичному расчету, бартером или бесплатно осуществляется физическим лицом при условии представления доверенности предприятия.
.

Читала в Пархоменка (не пригадую, де):

відпуск фіз.особою-СПД юридичній особі здійснюється за умови надання юриком підприємцеві довіреності!!!

kuka Автор строк:
-------------------------------------------------------
> я- приватний підприємець. відпускаю товар
> юридичній особі. вони повинні надати мені
> довіренність та чи потрібно вносити її до
> видаткової накладної???

в таком случае покупатель должен вам выдать доверенность на получение и её реквизиты нужно вписать в накладную

_______________________________
Самый звонкий крик - тишина, самый яркий свет - Ночь.....
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031799999999998