Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1- ДФ Фінансова допомога від засновника!

Відправлено користувачем IrinaGL 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підприємство отримало зворотню фін. допомогу від Засновника в 2 кварталі, ми ще нічого не вертали, потрібно було відобразити це в 1 ДФ?
Звіт взагалі-то про суми виплаченого доходу фізособам...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Тобто коли ми будемо повертати фінансову допомогу ФО Засновнику , то ми повині будемо показати у звіті 1ДФ


Ну тоді можливо і треба - хоча це не доход...
[club.dtkt.com.ua]



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Так коли будете повертати , покажите в 1 ДФ код 153
Пожайлуста, ответьте однозначно - взятие и возврат ВФП засновнику- не показывается в 1-ДФ? Если не показывать- чем грозит?
Однозначного ответа нет. Налоговая настаивает, что нужно показывать. Но это не доход. Если не показывать, могут оштрафовать на 510 грн за неполные данные. Если показывать, то читайте последствия здесь: [club.dtkt.com.ua]. Так что решайте сами. Я не показывала и не буду, пусть штрафуют. При комплексной проверке 510 грн - это мелочи.
Спасиб огромный. Очень убедительный пример в ссылке. Для меня вывод однозначный- не показывала и показывать не буду!!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045699999999999