Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уточннка по НДС

Відправлено користувачем ГалчёNek 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Уточннка по НДС
Обратились ко мне клиенты за консультацией. Они в мае недопоказали налоговые обязательства по НДС. С момента принятия НК минула меня чаша подачи уточненок с изменеием сумм НК и НО. Только были случаи изменений неточностей в реестре без изменния сумм налога. И я к своему стыду порядок заполнения этих уточненок "по-диагонали" прочитала. Слышала краем уха, что есть так какие-то "приколы", но особо не вникала.
Читаю НК:
50.1. бла-бла
...
Платник податків, який самостійно (у тому числі за результатами електронної перевірки) виявляє факт заниження податкового зобов'язання минулих податкових періодів, зобов'язаний, за винятком випадків, установлених пунктом 50.2 цієї статті:

а) або надіслати уточнюючий розрахунок і сплатити суму недоплати та штраф у розмірі трьох відсотків від такої суми до подання такого уточнюючого розрахунку;

б) або відобразити суму недоплати у складі декларації з цього податку, що подається за податковий період, наступний за періодом, у якому виявлено факт заниження податкового зобов'язання, збільшену на суму штрафу у розмірі п'яти відсотків від такої суми, з відповідним збільшенням загальної суми грошового зобов'язання з цього податку.

Т.е., грубо говоря, по кодексу ошибки по НО при их исправлении в текущей деке, являются НО текущего периода + 5% штрафа.

НО, когда я попыталась заполнить деку с уточненкой в ее составе поняла, что форма декларации составлена таким образом, что НО из уточненки не попадают в состав текущей деки и не могут быть перекрыты текущим НК. sad smiley

Правильно ли я поняла, что наша родная ГНАша формой декларации просто лишила нас возмоности поставить ошибки по НО в текущую деку с перекрытием НО по этим ошибкам текушим НК? Или есть какая-то возможность?

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Краще подавать уточнюючу - я колись давно теж пробувала
через поточну - і вирішила, шо краще уточнюючу подать, тим
паче термін ніхто не регулює... А з поточною треба сплатить
і зобов'язання і штраф вчасно... А уточнюючу подать можна
тоді коли є кошти на сплату...особливо коли сума вилазить
немаленька...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Все понятно, т.е. сейчас уточненка в текущей отличается от самостоятельной уточненки только тем, что штраф больше!

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]


По суті так - тільки я так і не розібралась, коли і як тоді сума має
мінятись - в мене хронічний мінус - імпортери...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
\\в мене хронічний мінус - імпортери...

сочуствую Вашим нервам! sad smiley

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Та був час коли я до всіх начальників ходила лаятись...заставляли
виводить хоча б в нуль... І хоть зараз вже начальство все нове і
навіть половина інспекторів помінялась - поки не чіпають, не цікаві
ми, поки що, їм... ше є ким займатись... сміх крізь сльози...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Уточннка по НДС
підпишусь. чула про такі ситуації коли перекривала поточним НК. однак сама не розібралась.
Re: Уточннка по НДС
Посоветуйте, надо ли делать уточненку по НДС , или может не заметят, В ноябре 2012- в налоговый кредит включила дважды одну и ту же нал.накл. /по авансовым отчетам-/ при наличии нал. накл./ ,поставщик "Эпицентр", до сегодня - с налоговой - тишина, отчет принят.С2013 работаем с квартальным НДС, так я и не знаю как корректировать - по какой форме, или может подобные операции они не могут проследить, по Укрнафте такое было - по чекам задвоила, уже три года прошло,обошлось.
Quote
Tom
Посоветуйте, надо ли делать уточненку по НДС , или может не заметят, В ноябре 2012- в налоговый кредит включила дважды одну и ту же нал.накл. /по авансовым отчетам-/ при наличии нал. накл./ ,поставщик "Эпицентр", до сегодня - с налоговой - тишина, отчет принят.С2013 работаем с квартальным НДС, так я и не знаю как корректировать - по какой форме, или может подобные операции они не могут проследить, по Укрнафте такое было - по чекам задвоила, уже три года прошло,обошлось.

По хорошему, конечно, нужно "исправится", но судя по всему, суммы мизерные, вот Вас и не трогают по расхождениям.

__________________________________________________________________________________

Кулинария на Поварёнок.Ру
Я - Gal4oNek на кулинарном портале Поварёнок.Ру
Тут тоже мои рецепты: [fotorecept.com]
Re: Уточннка по НДС
Вот как я люблю такие ответы !
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032100000000002