Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Заповнення ЄСВ

Відправлено користувачем Sony 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Заповнення ЄСВ
Що заповняти в графі "Міністерство та інший центральний орган виконавчої влади" ?
Re: Заповнення ЄСВ
Это заполняется в Медке в карточке предприятия. Там выбор из списка. Точно не помню где-то 41 или 43 Підприемства без підпорядкування. У ФОПов я эту графу не заполняю.
Re: Заповнення ЄСВ
В списку знайшла таке визначення "Підприємства України засновані фізичними особами" , підходить?


Re: Заповнення ЄСВ
Это под каким номером? Медок открывать не хочется, комп с ним сильно тормозит. В отчете глянула "Недержавні підприемства без підпорядкування", мне говорили этот заполнять.
Re: Заповнення ЄСВ
А якщо цю графу не заповнили- це серьйозна помилка?
Re: Заповнення ЄСВ
Раніще я її і не заповняла, а зараз несу вручну в податкову і хочеться щоб не завернули.
Re: Заповнення ЄСВ
Где-то в мае-июне вносила новое предприятие в Медок. Карточка предприятия не сохранялась, если в ней не заполнено это поле, ругалась, что не все обязательные реквизиты заполнены. Тогда и выясняла, что там заполнять. Сейчас вроде без этого реквизита карточка сохраняется. Может уже не обязательно указывать....
Re: Заповнення ЄСВ
я никогда не заполняла и ничкогда ничего не говорили
Re: Заповнення ЄСВ
Добрый вечер. Я ФОП. Мне в Пенсионном говорили в Додатке 4 не заполнять дополнение к таблице № 1, там где дт, кт, задолженности. Это я одна такая? Или кто то еще не заполнял..просто в налоговую думаю не стоит отправлять пустые графы....а то могут и забраковать
Re: Заповнення ЄСВ
Quote
tat-step1988
Добрый вечер. Я ФОП. Мне в Пенсионном говорили в Додатке 4 не заполнять дополнение к таблице № 1, там где дт, кт, задолженности. Это я одна такая? Или кто то еще не заполнял..просто в налоговую думаю не стоит отправлять пустые графы....а то могут и забраковать
Я по ФОПам заполняю выплач.зп и даты выплаты
Взагалі-то на цю сторінку в ПФ уваги особливої не звертали.
Я колись помилилась в сумі виплаченої з-ти і питала в інспектора
як можна виправити - вона сказала, що це не обов'язкова інформація...
Але це казали в ПФ - як буде в податковій - невідомо...
Якшо ви нервуєте з цього приводу - краще заповніть...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Заповнення ЄСВ
Нашла такую вот фразу в статье в интернете:
"Решту рядків додатка 1 до таблиці 1 підприємець не заповнює, оскільки не зобов'язаний вести бухоблік (ставить " — ")."
Вот совершенно солидарна)))))
Quote
tat-step1988
Нашла такую вот фразу в статье в интернете:
"Решту рядків додатка 1 до таблиці 1 підприємець не заповнює, оскільки не зобов'язаний вести бухоблік (ставить " — ")."
Вот совершенно солидарна)))))

Ну інтернет - це ще не законодавчий орган...
Якби це була фраза хоча б з якоїсь ПФівської
інструкції, тоді має право на існування...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Заповнення ЄСВ
Багато норм Податкового кодексу України базується на даних бухгалтерського обліку. Чи повинні приватні підприємці вести бухгалтерський облік?
Приватні підприємці не зобов'язані вести бухгалтерський облік, хіба що за власним бажанням для цілей внутрішнього контролю. Під державне регулювання такий облік не підпадає.
Норми Закону про бухоблік, положень (стандартів) бухгалтерського обліку на облік приватного підприємця не поширюються. Те саме стосується фінансової звітності, яка базується на даних бухгалтерського обліку.
На відміну від бухгалтерського обліку підприємець зобов'язаний вести облік власної діяльності у Книзі обліку доходів і витрат. (Сайт Деснянской налоговой)

Правові основи регулювання, організації, ведення бухобліку і складання фінзвітності в Україні встановлені Законом про бухоблік. Згідно з ч. 1 ст. 2 цього закону, під його дію потрапляють лише юридичні особи.
Re: Заповнення ЄСВ
Я просто занимаюсь зарплатой всего навсего 4 месяца)))) пока что сложно понять все. села ,сделала оборотку (у меня один человек в штате). Я так понимаю что просто ставлю по кт 651 задолженность которую я буду платить с 1 по 7 число? Сума заборгованості з виплати заробітної плати - прочерк потому, что зп плачу каждый месяц и не задерживаю. Правильно?eye popping smileyconfused smiley
Ви ж зарплату платите не в тому самому місяці, за який нараховуєте...
От же сальдо по кт буде і на початок в сумі ЄСВ яке мали виплатити
в поточному місяці нараховану за попередній, а на кінець - суму яку
будете сплачувати при виплаті за поточний... по заборгованості вірно,
прочерк (навіть якшо виплачуєте трохи з запізненням, раджу не показувати,
податки ж надіюсь сплачуєте вчасно, бо почнуть вимагати всяких пояснень
по цьому питанню, а воно вам треба)...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Заповнення ЄСВ
Да, конечно во время)) Спасибо огромное!
Re: Заповнення ЄСВ
Заполняю табл. 6.
При проверке табл. 6
В медке выдает ошибку: "Значення поля кількість днів перебування у трудових відносинах....не може зазначатися у звітному місяці за майбутні періоди"
В колонке 15 в табл. 6 при полном рабочем месяце в сентябре ставлю 30дн.(раньше проблем не было)

Подскажите, пожалуйста, как с этим справиться.
Re: Заповнення ЄСВ
Проверьте, скорее всего где-то неправильный месяц или год поставили. Он же пишет "не може зазначатися у звітному місяці за майбутні періоди", значит где-то видит будущий период.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042500000000001