Україну цього тижня прогріє до +18° Чи буде в Україні примусова вакцинація Світ не готовий запобігти глобальному потеплінню - вчені Останні вихідні жовтня будуть теплими і сонячними В Украину идет осенняя "жара": какая погода нас ждет на выходных У Меджлісі пропонують визнати Курбан-Байрам державним святом В Україні відтепер земельні ділянки продаватимуть разом із нерухомістю Синоптик рассказала, сколько будет продолжаться солнечная погода, и дала прогноз на ноябрь Уряд створив "Школу супергероїв" для навчання дітей на стаціонарному лікуванні в лікарнях Microsoft майже наздогнала Apple у рейтингу найдорожчих компаній – Bloomberg
Головна порталу Дт-Кт
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи

Розширений пошук по форуму :: по порталу

ВСЕ ВОПРОСЫ ПО ЕСВ - реквизиты, отправка отчета, вторые квитанции, переброски платежей из ПФ и др....

Відправлено користувачем Монна Нонна 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 65 з 65    Сторінки: ПершаПопередні5556575859606162636465
Да, там другой процент
А можно подробней пожалуйста, что значит не сумовую и как ее исправить. Я уже месяц бьюс и нчего не получается
[www.youtube.com] посмотрите видео, где-то на 2 часом 22 минуте как раз про исправление ошибок

Доброго дня! Є така історія. Працівник був відсутній на роботі з 14.05 по 28.05., 29.05 він вийшов, надав виписку з амболаторної карти про хворобу, бо листків непрац. не має в наявності в лікарні. Та написав заяву на звільнення з 29.05. Питання як відобразити ці дні відсутності у єдиній звітності (Д1), якщо працівник так і не надав листок непрацездатності? Як дні "за свій рахунок"? а якщо колись він принесе цей лікарняний?
Добрый день. Ставьте "НЗ" в табеле, а принесёт больничный - оплатите. В ЕСВ поставьте к-во дней без з/п. Если поставите за свой счет, то больничный в этот период не оплачивается.
Всем доброго вечера. такой вопрос- при заполнении Додатка 1 за Июнь 2021 по сотруднику не выделила сумму 5 дней по больничному за счет предприятия. Т.е. все данные верно - а ее не выделила и соответственно в Таблице стр 1,3 пусто и всю сумму показало в строке 1.4.
Общая сумма 4177,68, 5 дней - 870,35. Соответственно Должно в Таблице быть стр. 1.3.-870,35, а стр. 1.4-3307,33.
Отчет Сдала за 2 квартал, пришла 2-я квитанция-что все ок. Как правильно внести такие изменения. Это мне нужно подать Нову ЗВітну??? - и как указать єти данніе - только за Июнь по конкртеному человеку в нужной графе укахать сумму 870,35 с ознакой "0" или я чтото путаю. Это первое.))
И второе - в формах 1ДФ не указала контрагентов с ознакой 157. Их как подать-тоже получается в НОВОЙ ЗВИТНОЙ - указать в конкретных месяцах с кодом "0".?
Может у когото уже были такие моменты, прошу помочь разобраться. спасибо.
Доброго дня! Користують фрі-звітом для створення об'єднаного звіту. Проблема з рядком 105 податкового розрахунку, де вказується кількість застрахованих осіб у звітному періоді, яким нараховано заробітну плату. Якщо за перший квартал у мене рядок облікової кількості працівників (104) = рядку 105, то за другий квартал фрі-звіт незрозуміло як цю цифру вираховує.
Наприклад, облікова кількість у квітні 40 осіб. Фрі-звіт рахує рядок 105 = 37 осіб. Яв додатку 1 показую 40 осіб, томуж і має бути в рядку 105 40 осіб.
З цих 40 осіб: 2 особи в додатку 1 без зарплати, але з днями в трудових відносинах, бо неповний робочий час; і з них 1 особа була на лікарняному 16 днів, за інші дні нараховано зарплату.
От як бути?
Добрий день! У звіті за 1 кв в додатку 4ДФ за один місяць вказала лише суми нарахованих податків, графа із сумами виплачених податків пуста, як це можна виправити?
Здати уточнюючий з помилковими додатками.

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Скажите, у Вас получилось исправить?
vaska1
Скажите, у Вас получилось исправить?

В мене, на щастя, не було таких помилок...
Але іншого способу виправити нема...

Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня!)) Допоможіть, будь ласка))) зробили донарахування (код 13) працівнку-інваліду але поставили код 1, як не інвалід. Зараз не можу випрашити помилку, через уточнюючу з ознакми 0,1 ( спочатку несуммову треба ж виправити заміти неінваліда, на інваліда), а медок не дає((( я вже в розпачі...
Насколько я понимаю, Вам инвалида на неинвалида исправлять не нужно, просто нужно аннулировать строку. Посмотрите, кажется для этого был код 14. Или как-то иначе, но аннулировать строку не добавляя новой.
Подскажите, пожалуйста. ФОП 3 группа ликвидировался 18/07, а с 1/07 работает по основному месту работы. Забыл подать ликвидационный отчет. Подаю сейчас - как в додатке 5 показать ЕСВ за июль. Ведь он платить его не должен, тк платят по основному месту работы.. Не заполняю - программа не пропускает.. Есть варианты?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 65 з 65    Сторінки: ПершаПопередні5556575859606162636465
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись

Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2017 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua

0.00043100000000001