Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Убрать 24 строку? если расходы превышают доходы-то не может быть минусовый НДС

Відправлено користувачем ЛюСок 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
подскажите, пожалуйста..позвонили из ГНИ и сказали убрать 24 строку, так если мы не экспортеры и не покупаем ОС, то у нас не может быть минусового НДС..и мы должны убрать 24 строку..что согласно НК мы должны были доначислять НДС себе???? я чтото пропустила?? о чем речь?
но такого ж нет? правда? а то я с ума схожу..говорит,что так как расходы превышают доходы, то надо было условную продажу делать и доначислять НДС? не может у вас минусового НДСа бытьsad smiley


Quote
ЛюСок
подскажите, пожалуйста..позвонили из ГНИ и сказали убрать 24 строку, так если мы не экспортеры и не покупаем ОС, то у нас не может быть минусового НДС..
судя по всему они давно не заглядывали в 188ю статью
Quote
ЛюСок
но такого ж нет? правда? а то я с ума схожу..говорит,что так как расходы превышают доходы, то надо было условную продажу делать и доначислять НДС? не может у вас минусового НДСа бытьsad smiley
бредятина smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
они звонят всем, спасают свои планы, это называется "прикройте нас перед ДПА Украины". просят вручную подправить отчеты или подать уточненки.....
Расходы и доходы к НДС не имеют никакого отношения. Принцип учета разный. По НДС есть правило 1 события, по прибыли нет. Вполне может быть минусовый НДС, если увеличились остатки по складу или была сделана предоплата поставщику. Другое дело, если у Вас была операция продажи товара ниже себестоимости, тогда нужно доначислять НДС. Это они почему-то так решили, что у Вас такое было. А решили они так, потому что им денег надо.
Quote

если у Вас была операция продажи товара ниже себестоимости, тогда нужно доначислять НДС.

С 01.09.2013 года - уже НЕ нужно smiling smiley

_______________
Корисна інформація для бухгалтера
Quote
Монна Нонна
Quote

если у Вас была операция продажи товара ниже себестоимости, тогда нужно доначислять НДС.

С 01.09.2013 года - уже НЕ нужно smiling smiley
Ну да, только налоговики об этом скорее всего не знают, или не хотят знать. Я просто прикинула, что они могли иметь в виду под своим заявлением, что нужно доначислять НДС.
спасибо всем. ..не повелись)..просто ТАКОЙ наезд ..мало ли..все живые люди-думаю , может что-то уже пропустила в этой жизни....
На таке і розраховують...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Вы ничего не пропустили, кроме того что Вам могут еще предложить перенести фактически оплаченный НК с 24 в 23.2 (будут обещать что в лицевой карточке будет числиться реальная переплата и последующие обязательства ею будут погашаться), но соответственно это надо отразить в гр.4 Додатка 2, а за этим автоматом должен быть Розрахунок бюджетного відшкодування. А потом как сюрприз - налоговый вексель, с туманной возможностью увидеть свои деньги через года. И весь год - плати в бюджет, т.к. у тебя уже нет НК.
Вообще-то Приказ Миндоходов №282 от 18.07.2013 это что-то вроде подготовки, чтобы в дальнейшем согнать всех в одну яму - дать по векселю в зубы, и все свободны.
Quote
Odemydchuk
...Вам могут еще предложить перенести фактически оплаченный НК с 24 в 23.2 (будут обещать что в лицевой карточке будет числиться реальная переплата и последующие обязательства ею будут погашаться), но соответственно это надо отразить в гр.4 Додатка 2, а за этим автоматом должен быть Розрахунок бюджетного відшкодування. А потом как сюрприз - налоговый вексель, с туманной возможностью увидеть свои деньги через года. И весь год - плати в бюджет, т.к. у тебя уже нет НК.
Щось Ви донапридумували конкретно. Який вексель по 23.2 eye popping smiley???? Лише по 23.1. (реальні гроші).
я тоже думаю что векселя будут выдавать чтобы получать живые деньги.
поэтому всех сейчас заставляют переносить в 23 строчку минус.
мне пришло письмо как всегда стандарт, можливе порушення законодавства.
на словах хотят видеть копии налоговых и платежки к ним, если было оплачено.
тогда они переносят в 23.2 сами .
итак , сегодня звонила инспектор по НДС, у меня стр. 24 формируется уже 4 период в связи с экспортом, этот минус у меня хронический будет в дальнейшем.
была в дороге , ничего не поняла. она мне начала втирать что у вас весь НДС оплачен, несмотря на то что что -то оплачено, что-то нет, она считает что то что не оплачено погасилось обязательствами тек периода, а все что оплачено нужно было переносить в стр. 23, а не в 24.
теперь она пишет акт и я должна перенести в тек деке стр. 21.2 с минусом, а стр. 23.2 с плюсом.
итог 0, на карточку упадет сумма НДС.
Почему то думала что они актом сами должны снять у меня стр. 24 и перенести на лицевой счет, без моего участия.
сделала декларацию, так им образом.
стр. 21.3 минус сумма подтвержденная налоговой
стр. 21.2 плюс сумма из предыдущей декларации стр. 24.
итог стр. 21 =0

дальше декларации имеет только текущие цифры, со слов этим актом переносят все на лицевой счет, ту сумму из стр 21.3. поскольку завышения не было штрафа нету, админки тоже не будет.
теперь увидеть этот акт...
завтра заберем , посмотрим.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Почему то думала что они актом сами должны снять у меня стр. 24 и перенести на лицевой счет, без моего участия.
просто чекайте рішення В4. Після отримання рішення покажете рядок 21.3 зі знаком "-" на суму зазначену в акті. З декларації відємне пропаде, а на картці особового з'явиться.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
сделала декларацию, так им образом.
стр. 21.3 минус сумма подтвержденная налоговой
стр. 21.2 плюс сумма из предыдущей декларации стр. 24.
итог стр. 21 =0
оце потрібно робити після отримання акта і ППР, а до - неправильно.
Quote
natalka_l
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
сделала декларацию, так им образом.
стр. 21.3 минус сумма подтвержденная налоговой
стр. 21.2 плюс сумма из предыдущей декларации стр. 24.
итог стр. 21 =0
оце потрібно робити після отримання акта і ППР, а до - неправильно.
Терміни піджимають здачі декларації.
завтра останній день.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
Терміни піджимають здачі декларації.
завтра останній день.
сума у вас на особовій картці з'явиться лише після формування та узгодження рішення форми В2, а не після подачі декларації. Ви зі слів інспектора заповнюєте декларацію, чим порушуєте порядок її заповнення за що передбачені штрафи. Якщо дійсно вже є акт і Ви впевнені що буде рішення, то інспектори дійсно просять їх відобразити по декларації раніше (в поточній, а не за той період в якому Ви його отримаєте) і оскільки це в їх інтересах (бо виконують плани по зменшенню 24 рядка) то за це не штрафують.
А в Вашому випадку, Ви не знаючи чи є вже акт, який там висновок, вже завтра хочете заповнити рядок 21.3 з мінусом... Ну за невірне заповнення вас навряд чи оштрафують (тому що їм вигідні такі Ваші дії), а от де дінеться ваше від'ємне значення, це вже інше питання...
ви маєте рацію.
зараз підемо заберемо акт, буду вже виходити з того що там.
якщо мене не влаштує те що в акті, як вплине оскарження акта та рішення на декларацію?
акт нормальний, порушень не виявлено, написано що повинно було відображено в р. 23
в деці наступного под періоду , тобто листопаді, має бути відображено в р. 21.3 з минусом.
але рішення немає, не знаю що мені робити, заперечень до акту немає. Інспектор вміняєма, говорить що попаде на особовий рахунок.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
акт нормальний, порушень не виявлено, написано що повинно було відображено в р. 23
це не правильно. В висновку акта має бути написано: встановлено заниження бюджетного відшкодування".
От і мені щойно подзвонили, щоб я подала нову звітну. Але я відмовилась сьогодні що-небудь виправляти. Сказала хіба, що в наступному місяці. Але як це все правильно має бути : тобто перевірка, акт, рішення і тоді аж декларація?
Quote
natalka_l
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
акт нормальний, порушень не виявлено, написано що повинно було відображено в р. 23
це не правильно. В висновку акта має бути написано: встановлено заниження бюджетного відшкодування".

такий висновок є, що занижено бюджетне відшкодування, потім що має бути р.24=0 і відображено в р.23
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
зроблю акт звірки на 01.01.14 року буду бачити що там.
скоріше за все що нічого Ви там не побачите. Якщо робити все по законодавству, то після вручення акту, податкова на протязі 5-10 днів (в залежності чи є заперечення) повинна сформувати ППР; від дати вручення його Вам на 10-ий день дане ППР лише узгодиться, і відповідно відобразиться по картці особового рахунку. Так що, якщо все робити згідно чинного законодавства, то на 01.01.2014 Ви нічого не побачите, ну але в нас можна ж зробити все що завгодно...
Ну а на рахунок того, що у Вас не буде рішення... По-перше, заповнення рядка 21.3 в декларації ніяк не впливає на собовий рахунок! А по-друге, давайте почитаємо ПКУ разом:
"200.14. Якщо за результатами камеральної або документальної позапланової виїзної перевірки контролюючий орган виявляє невідповідність суми бюджетного відшкодування сумі, заявленій у податковій декларації, то такий орган:
а) у разі заниження заявленої платником податку суми бюджетного відшкодування щодо суми, визначеної контролюючим органом за результатами перевірок, надсилає платнику податку податкове повідомлення, в якому зазначаються сума такого заниження та підстави для її вирахування. У цьому випадку вважається, що платник податку добровільно відмовляється від отримання такої суми заниження як бюджетного відшкодування та враховує її згідно з пунктом 200.6 цієї статті у зменшення податкових зобов'язань з цього податку в наступних податкових періодах."

Саме для того і придумано ППР форми "В2" [zakon4.rada.gov.ua]
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00045500000000004