Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

1 ДФ які ФОПи відображати

Відправлено користувачем sascha21 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ТОВ на загальній системі оподаткування потрібно подати 1ДФ. Які ФОПи включаються в 1ДФ? Як відображають ФОПів в 1ДФ (з якою ознакою)? Які суми ставити "нараховано і перераховано" (заправка картриджу 50 грн.)?
ІПН ФОПа, в колонки 3а і 3 50,00, колонки 4а і 4 пусті,
в колонці 5 - код 157...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Всех ФЛП, строка 3а-50, 3-50; 4 и 4а -прочерк, код 157


А якщо ми купили у ФОП на 1000 грн. товар.І не заплатили йому. То я показую нараховано-1000, перераховано - 0, ПДФО нарах-0,перерах-0.Ознака доходу-157.Так чи ні?
Quote
Yulka
А якщо ми купили у ФОП на 1000 грн. товар.І не заплатили йому. То я показую нараховано-1000, перераховано - 0, ПДФО нарах-0,перерах-0.Ознака доходу-157.Так чи ні?

Я такі суми показую в 1-ДФ по виплаті...
З нарахуванням окремо не заморочуюсь...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Такой вопрос: ФЛП ОС отгрузил продукцию ФЛП ЕН 2 группа. Должен ли ФЛП ОС отразить отгрузку ФЛП ЕН в 1-ДФ?
Quote
Myami
Такой вопрос: ФЛП ОС отгрузил продукцию ФЛП ЕН 2 группа. Должен ли ФЛП ОС отразить отгрузку ФЛП ЕН в 1-ДФ?
отразит покупатель выплаченный доход
Marina D


Значит ФЛП ОС не отражает в своем 1-ДФ продажу продукции ФЛП ЕН.
Такой вопрос: а ФЛП ЕН какую сумму должен отразить в 1-ДФ? ( например купил продукции на 2000,00, продал на 2500,00, купил и заплатил в октябре) и в каких строках указывать?
Myami, почитайте назву форми 1-ДФ... Він називається:
"Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь
платників податку, і сум утриманого з них податку"...
Ну включіть трохи голову - скільки ви заплатили за куплену продукцію і
зовсім неважливо на якій він системі оподаткування - на єдиному податку
чи на загальній - основний критерій - на користь платників податку...
І от тут в мене запитання - ви, купуючи товар, скільки заплатили ФОПу?!?!?!
З вашого прикладу 2000грн... - логіка я сподіваюсь зрозуміла...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
если один СПДшник не показывался в отчете 1дф ни в 1м квартале ни во 2м = подавать 2 уточненки или включить в 3 квартал всем скопом одной строкой??


- Do you speak English?
- Yesлибы!
Безопаснее всего показать в 3 квартале то, что прошло в 3 квартале, а 1 и 2 кварталы не трогать, чтоб на штраф не нарваться.
Quote
Blick
Безопаснее всего показать в 3 квартале то, что прошло в 3 квартале, а 1 и 2 кварталы не трогать, чтоб на штраф не нарваться.

Я так тоже сделала...
Quote
Шустрик
Quote
Yulka
А якщо ми купили у ФОП на 1000 грн. товар.І не заплатили йому. То я показую нараховано-1000, перераховано - 0, ПДФО нарах-0,перерах-0.Ознака доходу-157.Так чи ні?

Я такі суми показую в 1-ДФ по виплаті...
З нарахуванням окремо не заморочуюсь...eye rolling smiley

Всегда делал также, тем более большинство ФОП единщики и доходы отражают по виплате.
При чем здесь единщики? Все ФОПы доходы по выплате отражают. Я тоже отражаю по выплате, т.к. считаю, что отгрузка товара или оказание услуги у ФОПа доходом не является, но если придерживаться инструкции, то это неправильно.
Quote
Blick
При чем здесь единщики? Все ФОПы доходы по выплате отражают. Я тоже отражаю по выплате, т.к. считаю, что отгрузка товара или оказание услуги у ФОПа доходом не является, но если придерживаться инструкции, то это неправильно.

Ми орендуємо кімнату під офіс у підприємця (платника ПДВ), так він показав нас у ПДВ-звітності, а ми ще не платили і в 1ДФ не показали (за 2-й кв.), так як ФОПів по оплаті завжди показували. Так в податковій вичислили нас і повідомили про розходження і вимагають виправити ПОМИЛКУ....
Та они вечно пытаются стыковать нестыкуемое. У ФОПа доход по оплате, а НДС по первому событию. Как оно может сходиться? Опять же, по инструкции нужно отражать начисление по отгрузке, вот налоговики и цепляются. Кстати, у меня тоже были ФОПы НДСники, отражала по оплате, вопросов не было. Правда, обороты были и по оплате, только суммы оплаты не равнялись отгрузке, а в 1ДФ заполняла начислено=выплачено.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00060199999999999