Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уточненка по НДС какие додатки и какой штраф?

Відправлено користувачем yupiter 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Помогите кто знает.
Забыли в Октябре включить обязательства на сумму 50 000 грн втч НДС.
Знаю что нужно уточнить дод 5. А Нужно делать еще дод 1 и Реестр?.
Нужно показывать в строке 8.1?
Спасибо
В процессе заполнения я понял что Додаток 1 точно не лепится в "самостийну уточненку." и сторока 8.1 тоже.
Так где же расшифровать эти обязательства? Может в реестре с буквой "У"? "ПНУ".?
А штраф какой. У нас 24 сторка. В бюджет платить ничего не должны были. Но наверное начислить штаф нужно. Сколько процентов 5 или 3%
yupiter,
подаєте уточнення за жовтень 2013 + додаток 5 (лише на суму пропущену). Додаток 1 - не треба, так не уточняють.
А щодо реєстру, то раніше було так: якщо уточнення подаєте в грудні 2013, то в реєстрі до декларації за грудень 2013 року і показуєте уточнені суми з "ПНУ". Як зараз, не знаю, оскільки на минулому тижні вперше почула про реєстр до уточнення (порція 2 лише з уточненими показниками) eye popping smiley сама так ще не робила.


Quote
natalka_l
yupiter,
подаєте уточнення за жовтень 2013 + додаток 5 (лише на суму пропущену). Додаток 1 - не треба, так не уточняють.
А щодо реєстру, то раніше було так: якщо уточнення подаєте в грудні 2013, то в реєстрі до декларації за грудень 2013 року і показуєте уточнені суми з "ПНУ". Як зараз, не знаю, оскільки на минулому тижні вперше почула про реєстр до уточнення (порція 2 лише з уточненими показниками) eye popping smiley сама так ще не робила.
Ви все вірно написали,здавала реєстр і порцією 2,і до поточної декларації добавляла ПНУ
Quote
кщо уточнення подаєте в грудні 2013, то в реєстрі до декларації за грудень 2013 року і показуєте уточнені суми з "ПНУ"
и сейчас так!

Quote
оскільки на минулому тижні вперше почула про реєстр до уточнення (порція 2 лише з уточненими показниками)
это не к уточненке, это делаю если реестр сдали и забыли включить НН, которые раньше включены в уточненку. Если сроки еще позволяют, то делают порцию 2 (это что бы не делать весь пакет Новый звитный)

yupiter, штраф насчитываете только , если по итогам уточненки возникла сумма к уплате. Если просто уменшился НК, то ничего начислять не нужно.
Quote
,здавала реєстр і порцією 2,і до поточної декларації добавляла ПНУ
к уточненке? а реестр за какой период вы сдавали? и как вы к текущей декларации добавляли ПНУ? Уточнятся ведь можно только через уточняющий расчет.
Что-то тут не то spinning smiley sticking its tongue out
Quote
Ksunyasha
Quote
,здавала реєстр і порцією 2,і до поточної декларації добавляла ПНУ
к уточненке? а реестр за какой период вы сдавали? и как вы к текущей декларации добавляли ПНУ? Уточнятся ведь можно только через уточняющий расчет.
Что-то тут не то spinning smiley sticking its tongue out
Чуть не правильно висловилася,подавала щось одне.Ала якщо вас цікавить порція 2,то робила уточнюючу,наприклад за 10міс.,в місяці грудні,то порція 2 подається в періоді 10міс. і туди включала тільки все,що стосується уточнюючої з позначкою У.В відповідь приходять квитанції з попередженням ,що термін подачі закінчився,але все приймається.Так наші податківці практикують-їм так краще видно ,що ви уточнили в тому періоді до якого це відноситься.
Quote
yupiter
Помогите кто знает.
Забыли в Октябре включить обязательства на сумму 50 000 грн втч НДС.
Знаю что нужно уточнить дод 5. А Нужно делать еще дод 1 и Реестр?.
Нужно показывать в строке 8.1?
Спасибо
Якщо у вас немає чим перекрити ПЗ в 50000грн.,то нараховуєте штраф у розмірі 3% і в день подачі уточнюючої перераховуєте дане ПДВ+штраф+пеня.
Quote
В відповідь приходять квитанції з попередженням ,що термін подачі закінчився,але все приймається.Так наші податківці практикують-їм так краще видно ,що ви уточнили в тому періоді до якого це відноситься.
очень рискованный шаг. Когда им нужно будет пополнить казну, начнут вас штрафовать за несвоевременную подачу.
Возможно вы правы,зная фискалов,но тут и так получается несвоевременно выявлены налоговые обязат. за что вы начисляете себе штраф и уточняете период.
Всем спасибо. Очень помогли. Уточненку я перенес на след. месяц, но зато теперь в курсе.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030400000000008