Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Прибыль 2013г (ошибка confused smiley приложение ЗП)

Відправлено користувачем Cezar 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Коллеги помогите отбиться !

и так ситуация такая:
по итогам 2012 года - плательщик авансового платежа налогу на прибыль.
платил авансовые платежи с января по апрель.в итоге живых денег на рс "аванс.прибыли" ~14 грн

отчет "прибыль" за первый квартал сдан / показан убыточным, и соответственно платежи по аванс.налогу на прибыль прекращены.

отчет за второй квартал сдан и начислен налог на прибыль ~8 грн. (строка 16= 8грн) акцентирую внимание отчет был подан без "приложения ЗП"
ФАКТИЧЕСКАЯ ПЕРЕПЛАТА НАЛОГА КАК БЫЛА ТАК И ЕСТЬ.

отчет "коригуючий" с "приложением ЗП", изначально не было приложения ЗП , (ВД,ВР,начисленый налог - без изменений) за второй квартал был подан после граничной даты подачи отчета (((( По итогам, которого очевидна переплата налога 14-8=6грн это строка 13 минус строка 14 = "0" строка 16

теперь камеральный инспектор звонит рассказывает и пристает ,что у вас недоимка со второго квартала 8грн* 10% (((((
на вопрос "почему и откуда?" ее ответ "...у нас в программе, программа сама насчитала..."
но почему то не воспринимает , то , что подан отчет "уточнуючий за второй квартал"

ПОДСКАЖИТЕ , как отбиться от недоимки ?
не понятен вопрос ? неясна сложившаяся ситуация?
Quote
Cezar
ПОДСКАЖИТЕ , как отбиться от недоимки ?

Позиція податкової така: відповідно до п.54.1. ст. "Крім випадків, передбачених податковим законодавством, платник податків самостійно обчислює суму податкового та/або грошового зобов'язання та/або пені, яку зазначає у податковій (митній) декларації або уточнюючому розрахунку, що подається контролюючому органу у строки, встановлені цим Кодексом. Така сума грошового зобов'язання та/або пені вважається узгодженою.
Тобто сума яку Ви показали в декларації за 2кв. 8 грн. - вважається узгодженою і, відповідно, Ви її мали заплатити на протязі 10 днів.
А відповідно до п.126.1. ст.126 У разі якщо платник податків не сплачує узгоджену суму грошового зобов'язання та/або авансових внесків з податку на прибуток підприємств протягом строків, визначених цим Кодексом, такий платник податків притягується до відповідальності у вигляді штрафу у таких розмірах:
при затримці до 30 календарних днів включно, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 10 відсотків погашеної суми податкового боргу;
при затримці більше 30 календарних днів, наступних за останнім днем строку сплати суми грошового зобов'язання, - у розмірі 20 відсотків погашеної суми податкового боргу.

Тому мені не зрозуміло, чому інспектор Вам каже що у Вас недоїмка 8*10%. Скоріше за все, має бути 8+8*20%.
По прибутку особисто в мене такої ситуації не було. Мої висновки грунтуються по анології з ПДВ: точно знаю, що якщо 20 числа показуєш 25 рядок в декларації з ПДВ, а наприклад 26 числа подаєш уточнення, в якому добавляєш ПК і 25 рядок пропадає, то не дивлячись на уточнення, до 30 числа потрібно заплатити суму по поданій декларації...
Можете спробувати оскаржити. Але для того щоб винести ППР - потрібно спочатку оплата. Можете написати лист в ДПІ на перекидку з авансових 14 грн. на ПнП - тоді не доведеться доплачувати гроші, і тільки після цього Вам винесуть ППР, яке можете спробувати оскаржити...


Quote
natalka_l
Тому мені не зрозуміло, чому інспектор Вам каже що у Вас недоїмка 8*10%. Скоріше за все, має бути 8+8*20%.
не правильно написала - це залежить від дати подання уточнення, тому може бути і 8+8*10%
Перезвонила в податкову - уточнила по прибутку: якщо уточнення було б до граничного терміну оплати по декларації - то недоїмки не повинно бути.
ок. спасибо. но все равно буду стоять на своем )))))
переплата "живыми" деньгами была на начало года на весь год впреде....математически недоимки небыло
Cezar,
удачі...
Справа в тому що в ДПІ ці платежі обліковуються на різних рахунках: виходить на одному переплата, а на іншому недоїмка.
Спасибо.
Я это понимаю. но это аналитические счета учета.
Нажаль це не аналітичні рахунки обліку...
Це навіть юридично різні рахунки...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00047199999999992