Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

1ДФ

Відправлено користувачем irtem2009 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
1ДФ
в отчетах по 1ДФ допускались ошибки (писалось больше начисленного и уплаченного, чем было выплачено в реале по новому расчету согласно соц.льготе). Как можно исправить положение? необходимо ли сдавать уточненку за весь год общую или это не получится сделать? или же все оставить как есть?
Re: 1ДФ
1ДФ сдается поквартально без нарастающего итога, так что общей уточненки за год не получится.
Re: 1ДФ
Спасибо! да, я так и думала, что не получится все-таки.. теперь бы вот узнать о последствиях! ))


Re: 1ДФ
Не совсем поняла в чем была ошибка, поэтому трудно сказать о последствиях.
Re: 1ДФ
а если ошибка была в гр.4а и гр.4 (показывалось 20 грн а должны были 3,35грн.)
я так понимаю подать 3 шт. уточненки (за 1,2,3 - й квартал 2013г.) ?и штрафа уже с 01.01.2014г не должно быть поскольку сумма меньше и к не доплате не привела!
а вот как тогда с колонкой там где всего?
Re: 1ДФ
А строка "всего" в уточненке 1ДФ вообще не информативна. Вам нужно показать в одной строке так, как было в отчете, и в последней колонке поставить 1. Эта единица означает аннулирование строки. Во второй строке заполнить правильно, в последней колонке 0. А в строке "всего" суммируется все, независимо от 0 и 1. И выходит полная неразбериха, но так уж этот отчет устроен...
Re: 1ДФ
видела какой то годовой перерасчет по 1ДФ.. и вроде как каждое предприятие обязано его провести.. форма такая же как и обычный отчет..не поняла как показывать там, общей суммой наверное нараховано и сплачено.. а вот у меня получается насчитывалось 87,50, а в отчете показывалось 93,05.. в годовом показать значит надо за то,что реально насчитывалось и выплачивалось?
Re: 1ДФ
Підкажіть як бути, будь ласка!

Працівник в листопаді отримав з\п без соц. пільги, а в грудні вже з пільгою. Як зазначити пільгу? Його писати двома рядками?
Re: 1ДФ
у мене 1С не заповнює 1ДФ, пише що сума перерахованого ПДФО не співпадає з сумою колонки 4.

Перераховано більше, бо платили ПДФО вересня у жовтні.

порадьте що робити? кол иставлю галочку по нарахуванню, взагалі не заповнює. у мене 1С підприємство 7.7

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Re: 1ДФ
Странно, первый раз слышу, чтоб в 1С отчет 1ДФ проверял оплату. Ведь возможны и переплаты, которые в отчете никак не показываются. Попробуйте правильно указать даты "Выплата з/п за Сентябрь 2013 произошла до" и "Выплата з/п за Декабрь 2013 произошла до". Может это поможет.
Re: 1ДФ
а в 1ДФ хтось показує підзвітні суми з кодом 118?

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Re: 1ДФ
Подскажите как в 1 ДФ отразить услуги нотариуса ( проведена операция авансовым отчетом).
Re: 1ДФ
Re: 1ДФ
Аха...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: 1ДФ
Quote
Alena2002
Підкажіть як бути, будь ласка!

Працівник в листопаді отримав з\п без соц. пільги, а в грудні вже з пільгою. Як зазначити пільгу? Його писати двома рядками?

Все пишете в один рядок - окремо не відділяєте з пільгою чи без. В окремій графі проставляєте код пільги, що застосовувалась.
Re: 1ДФ
Як правильно показати у бухгалтерському обліку та податковій звітності наступну ситуацію:
перерахунок ПДФО за 2013 рік був проведений уже після виплати з/п за грудень 2013 р. За результатами проведеного перерахунку виявилась недоплата ПДФО по одному з робітників. Питання:
1) в якому періоді відображати проведення на доутримання ПДФО - у грудні 2013 на момент нарахування чи у січні 2014 на момент виплати?
2) проведення в обліку буде Дт661...Кт64?
Як на мене, відображати таку недоплату потрібно у місяці доутримання ПДФО.
А от у звітності 1ДФ показувати суму нарахованого ПДФО за 4 квартал 2013р. з урахуванням недоутриманого податку, а оплачено - суму фактично оплаченого ПДФО за 2013 р.?
Re: 1ДФ
В отчете 1-ДФ за 3 кв.была показана сумма начисленного и выплаченного НДФЛ больше (по соц.льготе). В 4 кв. произведен перерасчет.
Нужно ли сдавать уточняющий? И если да, то что показать в отчете за 4 кв.(цифру с перерачсетом или с учетом уточняющего?
Re: 1ДФ
перерасчет в 4 кв. и отражение налога в отчете за 4кв. с учетом перерасчета
Re: 1ДФ
Дурацкая ситуация, отправили уже 1ДФ, 100 раз перепроверяли сумы и коды, в конце концов отправили, и квитанция 2 уже пришла. И только тогда заметили, что в спешке забыли поставить кол-во штатных и ЦПХ работников (шапка). Как быть? Ведь уточненку на шапку послать нельзя на сколько я знаю...sad smiley

Не падай духом где-попало!
Re: 1ДФ
поднимаю тему. вопрос в посте выше

Не падай духом где-попало!
Re: 1ДФ
Quote
torgmax
Quote
Alena2002
Підкажіть як бути, будь ласка!

Працівник в листопаді отримав з\п без соц. пільги, а в грудні вже з пільгою. Як зазначити пільгу? Його писати двома рядками?

Все пишете в один рядок - окремо не відділяєте з пільгою чи без. В окремій графі проставляєте код пільги, що застосовувалась.
Не поняла ответ Torgmax.
Я в таком случае заполняла две строки : сумму с пільгой и сумму без пільги.
Re: 1ДФ
Quote
sunghost
Дурацкая ситуация, отправили уже 1ДФ, 100 раз перепроверяли сумы и коды, в конце концов отправили, и квитанция 2 уже пришла. И только тогда заметили, что в спешке забыли поставить кол-во штатных и ЦПХ работников (шапка). Как быть? Ведь уточненку на шапку послать нельзя на сколько я знаю...sad smiley

На форумах читала, что в одной налоговой советовали позвонить им и в ручном режиме внесли к-во штатных. А кто-то звонил на горячую линию и там предлагали сдавать уточняющую форму.

Сама задаю вопрос: Будут ли с 01.01. 2014 г. штрафовать за Уточнение "старых" 2013г. Розрахунків или это "покращення" относится только к отчетам с 2014 года???
Re: 1ДФ
Quote
Undina
Quote
torgmax
Quote
Alena2002
Підкажіть як бути, будь ласка!

Працівник в листопаді отримав з\п без соц. пільги, а в грудні вже з пільгою. Як зазначити пільгу? Його писати двома рядками?

Все пишете в один рядок - окремо не відділяєте з пільгою чи без. В окремій графі проставляєте код пільги, що застосовувалась.
Не поняла ответ Torgmax.
Я в таком случае заполняла две строки : сумму с пільгой и сумму без пільги.
Прочитала подобную тему на форуме vobu - там пишут - одной строкой. Значит у меня устаревшие сведения.
( А я ведь консультировалась в налоговой eye rolling smiley . Правда, давно. )
Re: 1ДФ
А если в результате перерасчета в 4 квартале в графе 4 и 4а (НДФЛ) отражается сумма с отрицательным значением? Возможно ли это? И, опять же, подавать ли уточняющий за 3 кв.?
Re: 1ДФ
Раньше надо было удерживать ПДФО если не было подтверждения, что нотариус взят на учёт и показывать в 1-ДФ.
А теперь и я не знаю.
Надо ли под кодом 157 указывать оплаченные услуги нотариуса в 2013 году?
Подскажите кто, пожалуйста.
Re: 1ДФ
Quote
MilaDeneeva
Раньше надо было удерживать ПДФО если не было подтверждения, что нотариус взят на учёт и показывать в 1-ДФ.
А теперь и я не знаю.
Надо ли под кодом 157 указывать оплаченные услуги нотариуса в 2013 году?
Подскажите кто, пожалуйста.

Если он вам предоставил Выписку из гос.реестра то НДФЛ не удерживаете, код 157
Re: 1ДФ
Quote
Undina

Сама задаю вопрос: Будут ли с 01.01. 2014 г. штрафовать за Уточнение "старых" 2013г. Розрахунків или это "покращення" относится только к отчетам с 2014 года???

мене теж цікавить це питання, натворила чудес в 3 кв. 2013 (неправильно відобразила ПДФО по працівниках, при чому на загальний підсумок це ніяк не вплинуло, і ФОПа забула відобразити), треба подавати уточнюючу, а штрафу не хочеться...
Re: 1ДФ
Если нотариус акт выдал 31.03 (проводилась сделка), а оплатили в апреле, когда я его должна показать в 1Дф? В 1-ом квартале или во втором?
Re: 1ДФ
Quote
manepyce4ka
Если нотариус акт выдал 31.03 (проводилась сделка), а оплатили в апреле, когда я его должна показать в 1Дф? В 1-ом квартале или во втором?

в первом квартале Вы показываете в столб. 3а сумму по акту, стол. 3 - пустой. во втором квартале 3а будет пустой (так как услуга была оказана и отображена в 1 кв.), а стол. 3 - указана сумма оплаты, которая была сделана уже во 2 кв.
Re: 1ДФ
Спсасибо!
В ЕБНЗ я тоже нашла ответ на свой вопрос:

Яким чином відображається у податковому розрахунку за ф. 1-ДФ доходи, які виплачуються самозайнятим особам (в межах обраних видів діяльності), якщо дохід нараховано та виплачено податковим агентом в різних кварталах?
Відповідь:

Повна

Коротка та повна відповіді ідентичні:
Відповідно до п. 3 Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку, затвердженого наказом ДПА України від 24.12.10 № 1020 (далі – Порядок):
у графі 3а «Сума нарахованого доходу» відображається (за звітний квартал) дохід, який нараховано фізичній особі відповідно до ознаки доходу згідно з довідником ознак доходів, наведеним у додатку до Порядку. У разі нарахування доходу його відображення у графі 3а є обов’язковим незалежно від того, виплачені такі доходи чи ні;
у графі 3 «Сума виплаченого доходу» відображається сума фактично виплаченого доходу платнику податку податковим агентом;
у графі 4а «Сума нарахованого податку» відображається сума податку, нарахованого та утриманого з доходу, нарахованого платнику податку згідно із законодавством;
у графі 4 «Сума перерахованого податку» відображається фактична сума перерахованого податку до бюджету.
Довідником ознак доходів, наведених у додатку до Порядку, визначено, що дохід, виплачений самозайнятій особі, відображається у податковому розрахунку за ф. № 1ДФ під ознакою доходу «157».
Згідно із п. 177.8 ст. 177 та п.178.5 ст. 178 Податкового кодексу України від 2 грудня 2010 року № 2755-VI із змінами та доповненнями (далі – ПКУ) під час нарахування (виплати) фізичній особі - підприємцю доходу від операцій, здійснюваних у межах обраних ним видів діяльності, суб’єкт господарювання, який нараховує (виплачує) такий дохід, не утримує податок на доходи у джерела виплати, якщо фізичною особою - підприємцем, яка отримує такий дохід, надано копію документу, що підтверджує її державну реєстрацію відповідно до закону як суб’єкта підприємницької діяльності.
Пунктом 178.5 ст.178 ПКУ встановлено, що під час виплати суб’єктами господарювання - податковими агентами, фізичним особам, які провадять незалежну професійну діяльність, доходів, безпосередньо пов’язаних з такою діяльністю, податок на доходи у джерела виплати не утримується в разі надання такою фізичною особою копії довідки про взяття її на податковий облік як фізичної особи, яка провадить незалежну професійну діяльність.
Таким чином, якщо дохід, який виплачується самозайнятій особі, отримується від операцій, здійснюваних в межах обраних ними видів діяльності, то в податковому розрахунку за ф. № 1ДФ заповнюються графи 3 та 3а.
При цьому, графа 3 «Сума виплаченого доходу» заповнюється у разі фактичної виплати доходу самозайнятій особі. Наприклад, якщо нарахування доходу було здійснено у лютому місяці (І квартал), а виплату здійснено у квітні місяці (ІІ квартал), то нарахована сума буде відображатись в графі 3а «Сума нарахованого доходу» за І квартал, а виплачена сума буде відображатися в графі 3 «Сума виплаченого доходу» податкового розрахунку за ф. № 1ДФ за ІІ квартал.
Графи 4а «Сума нарахованого податку» та 4 «Сума перерахованого податку» в даному випадку не заповнюються, а в них проставляється нуль.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000543