Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

що здавати до нещастя?

Відправлено користувачем Міра 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
а до нещастя нести
- Розрахункова відомість про нарахування і перерахування страхових внесків та витрачання коштів фонду соціального страхування від нещасних випадків на виробництві та професійних захворювань України

і Відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності (Додаток 5 до постанови Фонду від 21.09.2012 р. № 32)


дякую

**********************
а пряний вечiр так пахне...
Если не было страх. случая на фирме, то ТОЛЬКО
Відомість розподілу чисельності працівників, річного фактичного обсягу реалізованої продукції (робіт, послуг) за видами економічної діяльності (Додаток 5 до Порядку віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності та проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний) )
smileys with beer

**********************
а пряний вечiр так пахне...


сделала отчет по несчастному в 1 С.
заполнился , но только доходная часть не идет с балансом .
раскрываю строчку , а там сумма другая нежели стоит в отчете.
что это может быть?
возвраты я думаю, нигде не могу найти их нужно вычитать или нет
При сдаче (Додаток 5 до Порядку віднесення страхувальників до класу професійного ризику виробництва з урахуванням виду їх економічної діяльності та проведення перевірок достовірності поданих страхувальниками відомостей про види економічної діяльності (у тому числі основний) ) необходимо ли при себе иметь еще какие-либо документы (справки, доверенности)?
кроме отчёта, на котором написан район и номер телефона, ничего не нужно.
Quote
IRINA_KASYAN@bigmir.net
сделала отчет по несчастному в 1 С.
заполнился , но только доходная часть не идет с балансом .
раскрываю строчку , а там сумма другая нежели стоит в отчете.
что это может быть?

А подскажите, пож, какие строки проверяеміе в балансе и в 5 додатке по несчастному? И по поводу возвратов, все-таки, они из общей реализации вічмтаются? Спасибо заранее.
Quote
Цветик
кроме отчёта, на котором написан район и номер телефона, ничего не нужно.

Ні, більш нічого не питали...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
обязательно ли сдавать его???
Подскажите адреса и Левый берег и .правый... спасибо.
ЧП без наемных тоже сдает???
забыла сдать, курица. причём по нескольким предприятиям, вот что значит давно форум не посещала...

кто уже проходил подобное(недачу и наказание) - чем грозит реально?
Quote
Diverse
забыла сдать, курица. причём по нескольким предприятиям, вот что значит давно форум не посещала...

кто уже проходил подобное(недачу и наказание) - чем грозит реально?
85 грн.
Я сдала в понедельник 27-го через начальника фонда, упросила на один штраф 170 грн по 5 отчетам. Я так понимаю, сумма штрафа и его наличие зависит от того, как договоришься.
Мой ФОП за 2011-2012 не сдавал, думаю самой к ним сходить или ждать пока они увидят...Скоро должна быть проверка по изменению класса проф.риска, перед проверкой они и сами заметятsad smiley
Quote
arcess
Мой ФОП за 2011-2012 не сдавал, думаю самой к ним сходить или ждать пока они увидят...Скоро должна быть проверка по изменению класса проф.риска, перед проверкой они и сами заметятsad smiley
Якщо за 2013-й прийняли без проблем і не згадали про нездані за попередні два роки, то самому не треба лізти з перед батька в пекло.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036100000000006