Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Срок подачи годовой декларации о прибыли

Відправлено користувачем mashenka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
buh-psf
понятно, извините, я еще уточню: декларация за 2012 год подана с 8 млн. тость мне не нужно платить авансы? правильно?

Сейчас это уже нет смысла выяснять. Если бывший бух так составил расчет по авансам, то в январе-феврале 2014 еще платите по этому расчету. А с марта 2014 - уже будете платить (или не платить) то, что сами тебе рассчитаете.
МІНІСТЕРСТВО ДОХОДІВ І ЗБОРІВ УКРАЇНИ

Практика застосування норм Податкового кодексу України: останні зміни від 01.07.13р.


Строки подання звітності та сплати податкових зобов'язань з податку на прибуток

Нагадаємо, що з 01.01.2013 р. запроваджено новий порядок подання звітності та сплати податкових зобов'язань з податку на прибуток.

Новація полягає в тому, що платники податку на прибуток подають декларації з цього податку разом із фінансовою звітністю за наслідками податкового року, тобто один раз за рік (п. 46.2 ст. 46 Податкового кодексу). При цьому платники податку, які звітують за підсумками року, подають декларацію протягом 60 календарних днів, що настають за останнім календарним днем звітного (податкового) року (пп. 49.18.3 п. 49.18 ст. 49 цього Кодексу).

У разі якщо платники, у яких дохід перевищує 10 млн. грн., за результатами 2012 р. не отримали прибутку, але за підсумками I кварталу стали прибутковими, то такі платники зобов'язані подавати декларації та фінансову звітність за півріччя, три квартали та рік і сплачувати податок за даними таких декларацій.

Платники, які за результатами минулого року отримали прибуток, а за підсумками I кварталу 2013 р. стали збитковими, мають право подати декларацію за I квартал і у II - IV кварталах припинити сплачувати авансові внески.

Податок на прибуток такі платники сплачують на підставі даних квартальних декларацій. Декларація з податку на прибуток у зазначених випадках подається у строки, визначені для квартального звітного (податкового) періоду, тобто протягом 40 календарних днів, що настають за останнім календарним днем такого звітного (податкового) кварталу (пп. 49.18.2 п. 49.18, п. 49.19 ст. 49, п. 152.9 ст. 152 Податкового кодексу).


Я пишу текст а оно не сохраняет (((
Aleksa, Михаил
в том то и дело что расчета нет, а в платежках звучало аванс с расчет 1/9, и плюс я не сдаю декларацию хотя б раз в квартал, и не сдавала последний 2012 с сменой работы, потому был кипишь и логика моя никак не могла понять что нетак.
поехала в налоговую, мы аванс не платим, а те платежи то скорее всего была просьба налогового инспектора в связи с наполнение бюджета. Вот
Спасибо всем за терпение smiling smiley
Сегодня прочитала журнал интер бух.№15 все таки по ихним рекомендациям плательщикам меньше 10 млн.стоит подать отчет за год до 10 февраля..
Quote
karmen2011
Сегодня прочитала журнал интер бух.№15 все таки по ихним рекомендациям плательщикам меньше 10 млн.стоит подать отчет за год до 10 февраля..
И какие аргументы? Годовую декларацию подают все (за редким исключением), поэтому и срок для всех одинаковый. Не вижу связи между 10 млн. и сроком подачи декларации. Может те, кто в 2013 году подавал квартальную, должны подать до 10 февраля? Тут хоть какая-то логика.
Бухгалтера! Подскажите, где найти инструкцию к заполнению новой декларации по прибыли? Почему-то меня смутила стр.01:Доходы. Фирма занимается трансп-экспед.деятельностью. В какую строку мне влепить доход? В инши доходы?
И еще вопрос для уточнения: прибыль за 2013г сдаем по старой форме или по новой? Или я бегу впереди паровоза, в поисках инструкции к новой форме?smiling smiley
я сегодня сдавала на старой по электронке, и не хочу пересдавать- бред
Звітувати з податку на прибуток за 2013 рік дозволено за старими формами


Ще донедавна Міндоходів переконливо рекомендувало звітувати з податку на прибуток за 2013 рік за новою формою декларації, затвердженою наказом від 30.12.2013 р. № 872 (набрав чинності 24 січня).

Однак податківці все ж таки не заперечують подання звітності з податку на прибуток за 2013 рік за мінфінівськими формами декларацій. Саме про це йдеться в листі Міндоходів від 29.01.2014 р. № 2191/7/99-99-19-03-01-17.

Новина по темі: [news.dtkt.ua]
А реквизиты для уплаты, в частности 11021000 (прибыль для годовых) остались без изменения с 2012 года?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034900000000004