Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларация по прибыли.Новый бланк!!!

Відправлено користувачем meg 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 9    Сторінки: Попередні123456789Наступна
Добрый вечер, всем формучанам! Подскажите, пожалуйста, мы плательщики авансовых взносов (дивидендов не было), куда я должна сумму уплаченных авансовых взносов за январь 2013-декабрь 2013 включить в декларацию по прибыли? В приложение ЗП строку 13.7? Я уже голову себе сломала. Ничего не соображаю.
И мне инструкцию отправьте пожалуйста : job_olga@ukr.net
Спасибо.
Quote
sirena007
Добрый вечер, всем формучанам! Подскажите, пожалуйста, мы плательщики авансовых взносов (дивидендов не было), куда я должна сумму уплаченных авансовых взносов за январь 2013-декабрь 2013 включить в декларацию по прибыли? В приложение ЗП строку 13.7? Я уже голову себе сломала. Ничего не соображаю.

Сама отвечаю на свой вопрос. В строке 16 есть сноска 2. Читаем сноску, заполняется плательщиками налога, у которых базовый налоговый период - календарный квартал. Т.е. кто отчитывается за год, заполняют только строку 14.


Quote
sirena007
Quote
sirena007
Добрый вечер, всем формучанам! Подскажите, пожалуйста, мы плательщики авансовых взносов (дивидендов не было), куда я должна сумму уплаченных авансовых взносов за январь 2013-декабрь 2013 включить в декларацию по прибыли? В приложение ЗП строку 13.7? Я уже голову себе сломала. Ничего не соображаю.

Сама отвечаю на свой вопрос. В строке 16 есть сноска 2. Читаем сноску, заполняется плательщиками налога, у которых базовый налоговый период - календарный квартал. Т.е. кто отчитывается за год, заполняют только строку 14.

если не заполнять 16 строку то в карточку обязательства могут не попасть. не знаю как заполнять - жду новостей. кто-то сегодня здавал? надо заполнять строку 16 или не не надо?
Привет всем.
По первому предприятию отправила с 16 строкой. Сказали пересдать.
По второму инспектор сказала сдать на старом бланке и не морочить голову. буду сдавать на старом.
Я уже свое мнение высказывала, думаю, нужно заполнять. Они на словах изъясняться не могут, но там формула стоит (стр.14-стр.15). В любом случае лучше потом подать уточненку на уменьшение стр.16, чем подавать на увеличение плюс штраф. Хотя, если до срока оплаты вопрос не решится и обязательства задвоятся, штраф за неуплату будет больше. В общем в любом случае попадалово.
там то стоит формула но есть и сноска (2) - для тех у кого отчетный период квартал. Вот и ломаешь голову. а будет небось как со строчкой 25.1 ндски когда-то , когда многие влетели на штраф.
Радует только это: [news.dtkt.ua]. Может хоть штрафов не будет, если уж не могут нормальную декларацию сделать.
Поясніть мені, будь ласка, чому в 13 ЗП попадають авансові сплачені з січня по грудень 2013, а не ... по 02.2014 року? sad smiley
Quote
Blick
Я уже свое мнение высказывала, думаю, нужно заполнять. Они на словах изъясняться не могут, но там формула стоит (стр.14-стр.15). В любом случае лучше потом подать уточненку на уменьшение стр.16, чем подавать на увеличение плюс штраф. Хотя, если до срока оплаты вопрос не решится и обязательства задвоятся, штраф за неуплату будет больше. В общем в любом случае попадалово.
Звонила в киевский департамент, сказали если нет авансовіх платежей, то 16 не заполнять только 14
Quote
Irina802
Quote
Blick
Я уже свое мнение высказывала, думаю, нужно заполнять. Они на словах изъясняться не могут, но там формула стоит (стр.14-стр.15). В любом случае лучше потом подать уточненку на уменьшение стр.16, чем подавать на увеличение плюс штраф. Хотя, если до срока оплаты вопрос не решится и обязательства задвоятся, штраф за неуплату будет больше. В общем в любом случае попадалово.
Звонила в киевский департамент, сказали если нет авансовіх платежей, то 16 не заполнять только 14

а если авансовіе платежи платились то как?
А при чем авансовые платежи к строке 16???
Quote
Blick
А при чем авансовые платежи к строке 16???
Этого я вам сказать не могу. Я вообще так и не определилась что мне делать. Заполнять 16 или нет
Я тоже жду до завтра, одну отправила без 16, а вторую фирму сегодня на старом бланке.
А теперь я позвонила в районную налоговую, и мне сказали, что именно 16 строка ложится в карточку. Что делать? Я в шокеangry smiley
Только что в Днепровской налоговой Киева ответили - 16 не заполнять, в 10 утра в Подольской ответили - заполнять. Как это все уже достало.
подскажите плиз, код в ОЛЗ новой декм по прибыли.Из 106с не выгружаеться?
Спасибо,но не вижу и сохранила обновления .Может , что-то еще забыла.подскажите
мне тоже инспектор не дала ответа, сказала не знают еще по поводу 16 строки.
авансовые за январь -февраль 2014 учтутся в 2015году либо, если напишите заявление. то в уменьшение авансовых в 2014.
Девочки, ну подскажите, пожалуйста, у меня строка 11 получается 160606. Авансов в 2013 заплатили с января 2013 по декабрь 2013 - 167170. Получается, что я заплатила авансов больше, чем начислила себе налог за 2013год. Если я ставлю авансовые себе в уменьшение, то 14 строка у меня получается с минусом. Позвонила инспектору, она сказала, что с минусом 14 строка не должна быть.
Цитирую ВОБУ №9-10 от 31.01.14 стр.78: в строке 13.7 приложения ЗП стоит отразить сумму авансов января-декабрь 2013, при этом показатель строки 14 деки ни при каких обстоятельствах не может быть отрицательным.
Это как???
И инспектор сказала в 13 строку ставить мои начисления, т.е. строка 13 должна быть равна 11 строке. Тогда у меня 14 строка вобще пустая получается. Я уже ничего не понимаю. Что делать? Пожалуйста, у кого такая ситуация, отзовитесь!!!! Очень срочно нужен ответ.
Доброе время суток!
Подскажите пожалуйста, у кого есть порядок заполнения новой формы "Декларации о прибыли №872"
Заранее спасибо!
Є відповідь в єдиній базі податкових знань щодо рядка 16, шукати 102.30.02
5555 Чи заповнюють платники податку, які сплачують щомісячні авансові внески з податку на прибуток, рядки 15, 16, 18, 19, 21, 22 Податкової декларації з податку на прибуток підприємства за звітний податковий рік?

ВідповідьКоротка:
Відповідно до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, затвердженої наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 № 872, платники податку на прибуток, у яких базовим податковим (звітним) періодом є календарний рік, заповнюють усі передбачені показники Декларації, крім:
- рядка 15 «Податок на прибуток за результатами попереднього звітного (податкового) періоду поточного року з урахуванням уточнень»;
- рядка 16 «Податок на прибуток, нарахований за результатами останнього календарного кварталу (звітного) податкового періоду» Декларації;
- рядка 18 «Сума податків, які утримуються при виплаті доходів (прибутків) нерезидентам за результатами попереднього звітного (податкового) періоду поточного року з урахуванням уточнень»;
- рядка 19 «Сума податків, які утримуються при виплаті доходів (прибутків) нерезидентам, нарахована за результатами останнього календарного кварталу звітного (податкового) періоду»;
- рядка 21 «Сума нарахованого авансового внеску у зв’язку із виплатою дивідендів (прирівняних до них платежів), що мала бути сплачена у попередньому звітному (податковому) періоді поточного року за місцезнаходженням юридичної особи з урахуванням уточнень»;
- рядка 22 «Сума нарахованого авансового внеску у зв’язку із виплатою дивідендів (прирівняних до них платежів), нарахована за результатами останнього календарного кварталу звітного (податкового) періоду, що має бути сплачена за місцезнаходженням юридичної особи».
Платники податку, у яких базовим податковим (звітним) періодом є календарний квартал, заповнюють усі передбачені показники Декларації, у тому числі рядки 15, 16, 18, 19, 21, 22.
Повна:
Відповідно до п. 152.9 ст.152 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) для цілей р. ІІІ ПКУ використовуються такі податкові періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали, рік. Базовим податковим (звітним) періодом для цілей цього розділу є календарний квартал або календарний рік для платників податків, визначених у п. 57.1 ст. 57 ПКУ.
Форма Податкової декларації з податку на прибуток підприємства затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 № 872 (далі – Декларація).
Відповідно до форми Декларації платники податку на прибуток, у яких базовим податковим (звітним) періодом є календарний рік, заповнюють усі передбачені показники Декларації, крім:
- рядка 15 «Податок на прибуток за результатами попереднього звітного (податкового) періоду поточного року з урахуванням уточнень»;
- рядка 16 «Податок на прибуток, нарахований за результатами останнього календарного кварталу (звітного) податкового періоду» Декларації;
- рядка 18 «Сума податків, які утримуються при виплаті доходів (прибутків) нерезидентам за результатами попереднього звітного (податкового) періоду поточного року з урахуванням уточнень»;
- рядка 19 «Сума податків, які утримуються при виплаті доходів (прибутків) нерезидентам, нарахована за результатами останнього календарного кварталу звітного (податкового) періоду»;
- рядка 21 «Сума нарахованого авансового внеску у зв’язку із виплатою дивідендів (прирівняних до них платежів), що мала бути сплачена у попередньому звітному (податковому) періоді поточного року за місцезнаходженням юридичної особи з урахуванням уточнень»;
- рядка 22 «Сума нарахованого авансового внеску у зв’язку із виплатою дивідендів (прирівняних до них платежів), нарахована за результатами останнього календарного кварталу звітного (податкового) періоду, що має бути сплачена за місцезнаходженням юридичної особи».
Платники податку, у яких базовим податковим (звітним) періодом є календарний квартал, заповнюють усі передбачені показники Декларації, у тому числі рядки 15, 16, 18, 19, 21, 22.
Quote
irunarepa
Є відповідь в єдиній базі податкових знань щодо рядка 16, шукати 102.30.02
5555 Чи заповнюють платники податку, які сплачують щомісячні авансові внески з податку на прибуток, рядки 15, 16, 18, 19, 21, 22 Податкової декларації з податку на прибуток підприємства за звітний податковий рік?

ВідповідьКоротка:
Відповідно до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємства, затвердженої наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 № 872, платники податку на прибуток, у яких базовим податковим (звітним) періодом є календарний рік, заповнюють усі передбачені показники Декларації, крім:
- рядка 15 «Податок на прибуток за результатами попереднього звітного (податкового) періоду поточного року з урахуванням уточнень»;
- рядка 16 «Податок на прибуток, нарахований за результатами останнього календарного кварталу (звітного) податкового періоду» Декларації;
- рядка 18 «Сума податків, які утримуються при виплаті доходів (прибутків) нерезидентам за результатами попереднього звітного (податкового) періоду поточного року з урахуванням уточнень»;
- рядка 19 «Сума податків, які утримуються при виплаті доходів (прибутків) нерезидентам, нарахована за результатами останнього календарного кварталу звітного (податкового) періоду»;
- рядка 21 «Сума нарахованого авансового внеску у зв’язку із виплатою дивідендів (прирівняних до них платежів), що мала бути сплачена у попередньому звітному (податковому) періоді поточного року за місцезнаходженням юридичної особи з урахуванням уточнень»;
- рядка 22 «Сума нарахованого авансового внеску у зв’язку із виплатою дивідендів (прирівняних до них платежів), нарахована за результатами останнього календарного кварталу звітного (податкового) періоду, що має бути сплачена за місцезнаходженням юридичної особи».
Платники податку, у яких базовим податковим (звітним) періодом є календарний квартал, заповнюють усі передбачені показники Декларації, у тому числі рядки 15, 16, 18, 19, 21, 22.
Повна:
Відповідно до п. 152.9 ст.152 Податкового кодексу України від 02 грудня 2010 року №2755-VI зі змінами та доповненнями (далі - ПКУ) для цілей р. ІІІ ПКУ використовуються такі податкові періоди: календарні квартал, півріччя, три квартали, рік. Базовим податковим (звітним) періодом для цілей цього розділу є календарний квартал або календарний рік для платників податків, визначених у п. 57.1 ст. 57 ПКУ.
Форма Податкової декларації з податку на прибуток підприємства затверджена наказом Міністерства доходів і зборів України від 30.12.2013 № 872 (далі – Декларація).
Відповідно до форми Декларації платники податку на прибуток, у яких базовим податковим (звітним) періодом є календарний рік, заповнюють усі передбачені показники Декларації, крім:
- рядка 15 «Податок на прибуток за результатами попереднього звітного (податкового) періоду поточного року з урахуванням уточнень»;
- рядка 16 «Податок на прибуток, нарахований за результатами останнього календарного кварталу (звітного) податкового періоду» Декларації;
- рядка 18 «Сума податків, які утримуються при виплаті доходів (прибутків) нерезидентам за результатами попереднього звітного (податкового) періоду поточного року з урахуванням уточнень»;
- рядка 19 «Сума податків, які утримуються при виплаті доходів (прибутків) нерезидентам, нарахована за результатами останнього календарного кварталу звітного (податкового) періоду»;
- рядка 21 «Сума нарахованого авансового внеску у зв’язку із виплатою дивідендів (прирівняних до них платежів), що мала бути сплачена у попередньому звітному (податковому) періоді поточного року за місцезнаходженням юридичної особи з урахуванням уточнень»;
- рядка 22 «Сума нарахованого авансового внеску у зв’язку із виплатою дивідендів (прирівняних до них платежів), нарахована за результатами останнього календарного кварталу звітного (податкового) періоду, що має бути сплачена за місцезнаходженням юридичної особи».
Платники податку, у яких базовим податковим (звітним) періодом є календарний квартал, заповнюють усі передбачені показники Декларації, у тому числі рядки 15, 16, 18, 19, 21, 22.

а как вам это [www.buhgalter911.com]
в Киево-Святониш налоговой сказали ставить 16. иначе в карточку не попадет. Кто сдавал - ставили или нет?
я сдала в начале недели с 16 строкой, сегодня позвонила в ГНИ , сказали пока ничего не пересдавать. Только смутило слово "пока". У меня небольшая сумма к уплате, пока пересдавать не буду.
Надоели их разъяснения которые каждый день меняются. 25 февраля подала на новом бланке без 16. Сегодня отправила звитну нову - пустую на новом бланке(обнулила показатели ) и еще одну звитну нову на старом бланке (так советует Деснянская налоговая).Считаю этот вариант правильным.
Будьте добры, подскажите кто сдает через Медок какой номер бланка новой деклр. на прибыль????Буду очень благодарна!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 6 з 9    Сторінки: Попередні123456789Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00042200000000003