Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уточнююча декларація на прибуток

Відправлено користувачем angie 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
На протязі 2012 р. в деклараціях не показувала збитки, показувала навантаження. Зараз подаю уточнюючі. Потрібно в уточнюючій десь з мінусом показувати нарахований податок на прибуток протягом року? ЧИ р. 7 з мінусом (збитки), а далі нічого не заповнюємо? А на особовому рахунку в податковій буде переплата?
У мене ситуація аналогічна. Колеги, підкажіть:

1) що краще, подавати уточнюючі деки за 1 кв., півріччя, 9 міс, рік 2012 чи податидодаток ВП в складі деки за 2013 рік? За 2013 виходить прибуток, хочу "підтягнути" не показані в 2012 році збитки.

2) якщо подавати уточнюючі деки, то з усіма додатками?
Консультація податкової - подати уточнюючі за кожен період 2012 (1 кв., 1 півріччя , 9 міс., рік) з правильними цифрами і всіма додатками


Здравствуйте.
Помогите разрулить ситуацию. хронология событий в 2012 г.:
1.В декл. за 9 мес не заполнена стр.15 (НП за полугодие).
2. В феврале 2013 подается уточненка, в которой заполнена стр. 15=НП за полугодие и эта же цифра со зню "+" указана с стр. 26.
2.1. В тот же день подается Нова звитна за год с дод. "ВП" в котором заполнены стр. 15 и стр. 26, НО в декларации (новой звитной) заполнена только стр. 15, а стр 26 пустая.

По лицевому счету уменьшение не прошло. Когда я пришла работать на это предприятие в налоговой сказали, что по предприятиям, которые не отчитываются поквартально уточненки не принимают. Теперь стоит проблема, как все это "разрулить" Я думаю сделать еще одну уточненкую Теперь за год 2012 с заполнением строк 15 и 26, но возникает два вопроса.
1 Т.к. звыитна нова за 2012 год была с приложениями АМ и ВП, нужно ли их прилагать сейчас.
2 Какой все-таки знак должен быть в стр. 26, если сумма идет к уменьшению.
ответ на второй вопрос нашла сама-без знака "-"
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000308