Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Не подали вчасно ДОДАТОК 7 до ПДВconfused smileyconfused smileyconfused smiley

Відправлено користувачем itelltd 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Підкажіть будь-ласка, що відповісти на лист податкової. З листа ДПІ "необхідно подати пояснення щодо неподання разом з декларацією за грудень 2013 додатку 7"

На протязі 2013 року були звільнені операції від ПДВ (по одній, щомісяця - квітень, липень, грудень 2013 ) Додаток 7, я не подавала. (Не знала, що він подається, моя помилка, недосвідченністьsad smileyconfused smiley).
Зараз с буду подавати повторно декларацію за грудень, Додаток 7 річний перерахунок (Подану поставили "до відома").
Але все одно треба письмово, відповісти податковій, що писати не знаю(((((
Якщо в когось була подібна ситуація, буду вдячна, якщо скините приклад заповнення. (Ще проблема в тому, що я не розділяла, ПК оренди, послуг госп. призначення і не ставила в стр.15.1)

confused smiley
+1

Мені листи не писали, а вічливо інспектор просила подати уточнення за періоди коли я мала розподіляти ПК, а не розподіляла, і відповідно уточнення за грудень 2013 р., з додатком 7, де визначила новий коефіцієнт на 2014 рік, та зробила річний перерахунок вхідного ПДВ.

На словах, сказали що я кщо не здам все швидко, то світить камеральна перевірка. Але успішно все на початку тижня здала, щаплатила недоплату по податку. штрафи, пеню, і наче тихо.
Я все підготувала (переробила за грудень декларацію), зможу подати, коли подану раніше без Додатку змінять статус "до відома", чекаю.
За місяці де вперше виникли події, уточнення не просили подати, але мабуть, що треба. В такому випадку, якщо я непомиляюсь, треба уточнувати в мене з квітня 2013 всі декларації...?


Якщо у вас з квітня, у всіх місяцях були пільгові операції, то мусите кожен місяць уточнювати, де потрібно було пропорційно розносити податковий кредит, якщо були місяці, де не було пільгових операцій, то вони правильні, там нічого не міняється. І лише тоді подаєте після всіх уточнень уточнення за грудень 2013 р.

А ту декларацію, де чекаєте статусу " до відома" - то не розумію нащо її ставити до відома, звітний період здачі звіту минув, декларація прийнята з помилками, відповідно тепер її треба уточнити.
До відома- це коли документ взагалі відміняють, виходить по логіці, що груднева дека у вас взагалі не здана.
Інспектор сказала, що відмінять, поставлять статус до відома, тоді зможу подати знову (виходить ніби не здавала). І заплачу штраф за несвоєчасну подачу... і т.д.
Ваша інспектор, вибачте, свиня.
Так би просто заплатили штраф за недоплату(якої може і не бути, якщо у вас так само мало загальновироб.витрат, як і в мене) і пеню пару гривень, а так ще мусите за не вчасну здачу звіту платити.
треба ще їй подзвонити....hot smiley
Ви краще сядьте спокійно все перерахуйте, поробіть, хоч на чорновиках, уточнення, бо це купа головного болю.
І зразу виясніть конкретно з іспектором що вона вам пропонує здати.
Ви не могли б мені скинути приклад заповнення "УТОЧНЕНКИ"+ Д7 за рік 12-2013,
інспектор вже сказала подати її (а в попередні періоди вже не лізем).
або напишіть які рядки заповнити. БУДУ ДУЖЕ ВДЯЧНА.-
rna@itel.com.ua
Я подавала Уточнення як самостійний документ.
У розділі Податкові зобов"язання - переносила всі показники з Декларації за грудень 2013 р.
У розділі Податковий кредит - в стовпчик " Показник, що уточнюється" переносила показники з Декларації за грудень 2013 р., а в стовпчик "Уточнений показник" - проставляла правильні значення, які б мали бути, насправді, в Декларації за грудень 2013 р., і відповідно в стовпчику "Різниця" - вказується плюсова/мінусова різниця між показниками ( переважно програма сама рахує її)
В даному розділі заповнювала рядки 10.1, 11.2, 15.1, 15.2,16 (колонка Б, стовпчики "Показник що уточнюється" і "Різниця"), 16.4 (колонка Б, стовпчики "Показник що уточнюється" і "Різниця"),17, 18, 25, 25.1, 26.
Показники 16 рядка (16.4) відповідно підтягуються з Додатку 7, таблиці 2, стовпчика 7 таблиці.
Різниця показників в 15 рядку мають співпадати з Уточнюючим Додатком 5.

Додаток 5
Заповнювала Розділ ІІ Податковий кредит.
Де вказувала з мінусом суму операцій які дають право на формування податкового кредиту і з плюсом операції що не дають права на формування податкового кредиту.

Додаток 7
Заповнювала Таб.1, рядок 3.1 ( в мене пільгові опреації з"явились в серпні 2013 року, але у жовтні не було пільгових операцій), тому інспектор сказала що в розрахунок попадають серпень, вересень, листопад, грудень 2013 р.
Заповнюється Таб.2.
Quote
rainy_days
Додаток 7
Заповнювала Таб.1, рядок 3.1 ( в мене пільгові опреації з"явились в серпні 2013 року, але у жовтні не було пільгових операцій), тому інспектор сказала що в розрахунок попадають серпень, вересень, листопад, грудень 2013 р.
Заповнюється Таб.2.

Я трохи не згодна, і перераховувала весь рік, хоча операції були тільки в квітні, липні і грудні,
так як в Формі вказано "Загальний обсяг постачання" сума значень декларацій за рік.

Зробила порівняння, для себе, якщо в перерахунок брати тільки 3 місяці, то ПК трошки більший, ніж, якщо весь рік.
я теж інспектору доказувала що треба рік ВЕСЬ брати, а вона мені сказала брати тільки ті показники, відповідно відсоток менший виходить, і доплата більша.
їм казну треба наповнити.
це не логічно брати тільки пару місяців, навіфть з математичної точки зору, але там нема кому що доказувати.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033499999999997