Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

12млн. оборот за 2013год, как платить авансы?

Відправлено користувачем buh! 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Думала, что меня это не коснется, вопрос вообще не изучала
Вот здала декларацию и есть сумма ежемесячного аванса (1/12 от налога на прибыль 2013), теперь мне нада его (аванс) заплатить за январь и февраль до 20 марта?
И декларация по прибыли теперь для меня будет каждый квартал? какой пункт-раздел-параграф читать?
поиск на форуме "аванс по налогу на прибыль" результата не дает
За платить не підкажу, а квартальна звітність буде лише коли по
результатам першого кварталу вийдуть збитки і вирішите їх
задекларувать, шоби не платити більш авансових...якось так...
А коли авансові платитимете іесь рік - то декларація річна...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


іесь=весь



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
в узагальнюючій консультації 1171 є таке:
"У разі якщо платник податку, який сплачує авансовий внесок, за підсумками I кварталу звітного (податкового) року не отримав прибутку або отримав збиток, він має право подати податкову декларацію та фінансову звітність за I квартал. Такий платник податку авансових внесків у II – IV кварталах звітного (податкового) року не здійснює, а податкові зобов'язання визначає на підставі податкової декларації за підсумками першого півріччя, трьох кварталів та за рік, яка подається до органу державної податкової служби в порядку, передбаченому Кодексом."

а есть еще вот такой пунктик этой же консультации
"..У складі річної податкової декларації платником податку подається розрахунок щомісячних авансових внесків, які мають сплачуватися у наступні дванадцять місяців. Визначена в розрахунку сума авансових внесків вважається узгодженою сумою грошових зобов'язань."
чего-то такого отдельного я не вижу, но в декларации есть раздел "Розрахунок авансового внеску з податку на прибуток" , это ж я его заполняю и все по году, а дод.ЗП будет, если буду за 1кв, полугод., 9мес здавать декларацию?
платить каждый месяц авансовый внесок,который вы расчитали в своей деке за 2013 г.
Quote
irena123123
платить каждый месяц авансовый внесок,который вы расчитали в своей деке за 2013 г.
т.е. до 20.04.2014 я должна заплатить за март 2014 или до 20.03.2014 за март 2014?
Quote
buh!
Quote
irena123123
платить каждый месяц авансовый внесок,который вы расчитали в своей деке за 2013 г.
т.е. до 20.04.2014 я должна заплатить за март 2014 или до 20.03.2014 за март 2014?

а чего до 20 - го? в календаре бух до 28.03! думаю не ЗА март, а В марте!!!

тоже первый раз платить буду и думаю первый платеж 1/12 в марте до 28
у меня в прошлом году была такая ситуация.... платил с 01м по 04 месяц, в апреле за март....это потому , что камеральный инспектор настаивал...чушь.
Доброго дня!
В мене така ж ситуація, за 2013 рік дохід перевищив 10 млн. Значить до 28 березня я маю заплатити перший авансовий внесок. А що вказуватим в платіжці? за якимй місяць аванс? За січень 2014р?
лично пишу ".....; авансова сплата податку на прибуток 1/12 за 2013р. Без ПДВ."
З.Ы. особое внимание на № РС платежа
Quote
Cezar
лично пишу ".....; авансова сплата податку на прибуток 1/12 за 2013р. Без ПДВ."
З.Ы. особое внимание на № РС платежа
раз особое внимание, значит р/сч не тот, что налога на прибыль по году?
на аванси свій...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032799999999999