Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

новий сертифікат печатки медок не бачить!!!!!!!!!!

Відправлено користувачем ira_k 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня!
допоможіть в такій ситуації:
на підприємстві змінився керівник.
зробили нові ключі, відповідно сертифікати
затягнула в медок сертифікати, при підписі не бачить сертифікату печатки.
раніше де сертифікат печатки у призначенні було- універсальний, а зараз - шифрування. можливо у цьому причина? що треба змінити допоможіть, будь ласка!
Позвоните на фирму, которая выдавала ключи. Они все расскажут. Там изменился издатель ключей, я где-то меняла, но у меня все ключи новые.
це ключі податкової, можливо тому медок (демо версія) не підтягує


С ключами от налоговой действительно были проблемы. Но люди ведь как-то подписывают ими ЕСВ, значит можно подтянуть. Поищите на медовом форуме, может там что-то найдете.
[opz.org.ua] посмотрите тут инструкция, как использовать ключи налоговой в медке
Просто у вас мабуть виникло технічне протиріччя, бо новий ключ в новому форматі,
а старий в старому... На мою думку вам потрібно було всі ключі переробити,
шоби не виникало тих протирічь, бо мабуть одночасно два формати не підтримуюцця.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ні ми два переробили і директора і печатку.
Чи я щось не правильно зрозуміла?
Ну тоді потрібно дивитись по тому посиланню
шо Alchyk виклав(ла)... може там якусь пораду
знайдете...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Нужно скачать 2 сертификата на директора на сайте АЦСК и 2 сертификата по печати. Соответственно вы добавляете 4 сертификата в медке а не 2 как было раньше.
телефонувала в медок. там кажуть так як ключі податкової, телефонувати туди, а в податковій відправляють у медок....я не знаю вже...я працювала в медку демо з ключами под, тепер ось змінити не виходить і все тут....

ось що помітила, при загрузці нового сертифікату директора - вікно, що сертифікат успішно завантажено.змінити налаштування підпису?
а при завантаженні сертифікату печатки, все немає!!!!!!!
я так розумію, що проблема в тому що при налаштуванні підпису , не бачить нового сертифіката печатки
Бесплатно просто не бывает. Поэтому и в медке консультировать не хотят. А что, ссылка Alchyk не помогла? Там вроде доступно все расписано.
да там нет такой проблемы как у меня, там просто все по порядку как загружать. У меня по другим предприятиям тоже все работает, а вот при измене вот сертификатов, и все так же загружаю, и нет и все....не видит при настройке подписи сертификата печати....и что хочеш делай(((((((((((
попробуйте удалить все сертификаты из Медка, а потом вручную загрузите необходимые..... мне помогло smiling smiley
Видалити з встановлені сертифікати? звідти видаляла, і загружала за допомогою додати...і нічого, я вже повністю з "0" завела п-ство...і ніяк....в мене такого ніколи не було, не знаю взагалі що робити(((
sad smiley даже не знаю..... у меня была похожая ситуация, я звонила в Медок, мне посоветовали так сделать (удалить и загрузить заново) мне тогда помогло...
У меня так и не вышло отправить ЕСВ с бесплатными ключами, полученными в этом году(это важно) из Медка. Но оказалось, что можно его экспортировать и отправить новой бесплатной програмимой Соната. На сайте, где выдают ключи налоговая есть на него ссылка. Может кому будт полезно..
Quote
ira_k
Видалити з встановлені сертифікати? звідти видаляла, і загружала за допомогою додати...і нічого, я вже повністю з "0" завела п-ство...і ніяк....в мене такого ніколи не було, не знаю взагалі що робити(((
а Вы в настройках правильно выставили тип сертифицированного центра?
Quote
Marina D.
Quote
ira_k
Видалити з встановлені сертифікати? звідти видаляла, і загружала за допомогою додати...і нічого, я вже повністю з "0" завела п-ство...і ніяк....в мене такого ніколи не було, не знаю взагалі що робити(((
а Вы в настройках правильно выставили тип сертифицированного центра?
должен быть АЦСК ИДД ДПС
Увага! Не знайдено відповідних сертифікатів. Перевірте, чи встановлено носій з сертифікатом та чи відповідають реквізити керівництва, зазначені в картці установи, відповідним реквізитам встановлених сертифікатів.
при отправки отчета, что делать
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043600000000001