Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

ЄСВ ФОП загальна система

Відправлено користувачем natali_19933 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Всім привіт допоможіть розібратися я платила єсв від мін.з/п 1218,а з липня 1378 (34,7%)
Зарез подаю річний звіт,уже розрахувала чистий дохід,і в мене виходить недоплата ЄСВ 2000 грн Це крепко страшно чи просто можна доплатити.Дякую
Так это нормально - доплачивать ЕСВ по результатам года (при наличии чистого дохода).
А Вы в курсе, что мин. зарплата 1378,00 стала с вересня 2015 года, а не с липня ?smiling smiley
ой.точно,вибачаюся точно з вересня!Дякую Це я разом подаю до 9 лютого річний ЄСВ і податкову декларацію про майновий стан і доходи?


можна ще питання ,просто перший раз здаю річні звіти. В звіті про майновий стан там де графа відомості про рухоме майно обовязково вказувати дані автомобілів які здійснюють перевезення в нас на фірмі (ми в податкову ніякі дані про ці авто не давали)
І на який рахунок платимо війсковий збір рядок 7.1? Дякую
Якшо ці авто належать ФОПу - то краще вказать, буде
просто перевірка по транспортному податку...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А рахунок військового збору один - шо за найманих, шо за самого ФОПа.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДО ЯКОГО ЧИСЛА ТРЕБА ЗАПЛАТИТИ НЕДОПЛАТУ ПО ЄСВ?????ДЯКУЮ
Сплатити ЄСВ ДО 09,02,16.Тільки сама не можу знайти чи змінились рахунки.
Quote
natali_19933
СКАЖІТЬ БУДЬ ЛАСКА ДО ЯКОГО ЧИСЛА ТРЕБА ЗАПЛАТИТИ НЕДОПЛАТУ ПО ЄСВ?????ДЯКУЮ
Обязательно сегодня
Я дивилася то так якби рахунки по ЄСВ не змінилися але краще запитати в інспектора.
А ця недоплата зразу вся сума платиться ??
ЄСВ рахнки змінились чи ні ? По моєму регіону показують старі -можливо на сайті не змінили- чи ЄСВ не міняли?
Дєвочки - ну ви подивіцця куда ми платим ЄСВ - в свою податкову,
а мінялись рахунки в Казначействі...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Не міняли 100% питала в податкові
З ЄСВ розібралась Дякую ВАМ . А ПДФО і ВЗ до 19,02,16- я вірно розумію десять днів після граничного строку подачі звіту
угу



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А ПДФО ми платимо тільки авансовий внесок,не всю суму вірно?
ПДФО і ВЗ до 19,02,16 це по Деці в дод.Ф4
Яка у вас в декларації сума вийшла, з учьотом ваших
прошлогодніх авансових внесків - ту і платите, а в цьому
році авансових уже нєтуті - відмінили... Так шо єслі здали
дєкларацію за 2015 рік з ними - жилатільно срочнінько
виправить... Завтра останній день подачі нової звітної,
дальш виправлення тільки уточньонкою...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ого,я взагалі неправельно здала (я здавала за два квартали 2015року в мене вийшла сума 479,57 разом,тобто 119,89 авансовий ) а це вже я подала за рік і сума авансових платежів вийшла 672,03 * 4 = 2688,12 це получається сума яку я повина сплатити до 19 числа ????

Будь ласка підскажіть ще де відображається сума ту що я платила за другий квартал 479,57 грн.Дякую
Я не знаю чого ви здавали поквартально,але якщо ви здаєте за рік то в ній в дод.ф4 в код рядка 4 псотавити 479,57 і до сплати у вас буде
2688,12-479,57=2208,55 сума яку потрібно сплатити до 19,02 -це при умові що авансом ви СПЛАТИЛИ у 2015 вказану суму 479,57, а не тільки показали в квартальній ДЕЦІ
я сама незнаю навіщо за два квартали треба було здавати ,мені подзвонили з податкової і сказали щоб здала то я й здала і заплатила 479грн.
я поставила цю суму 479 в 4 рядок але сума не міняється так само виходить авансовий внесок 672 Чомусь не рахує за мінусом 479
ФРИ ЗВИТ Класна нова програма потім з неї звіти втягуєш в любу іншу програму і здаєш рахує все автоматом .Саме цікаве ,що вона безкоштовна.Я її завантажила для єдинщика ,а зараз в ній набираю майже всі звіти по загальникам звіти по єсв іт.д.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00039300000000009