Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Уточненка декларации по прибыли за 1 кварталу 2011 року

Відправлено користувачем natha_lia 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Налоговая просит уточнить Декларацию на прибыль за 1 квартал 2011 года!!! просто переписать все сумы, а временную налоговую разницу поставить - 0,00, с тем, что там и так ее не было.
Не могу понять как переписать цифры в новую форму, я еще тогда вообще не работала...
Quote
natha_lia
Налоговая просит уточнить Декларацию на прибыль за 1 квартал 2011 года!!! просто переписать все сумы, а временную налоговую разницу поставить - 0,00, с тем, что там и так ее не было.
Не могу понять как переписать цифры в новую форму, я еще тогда вообще не работала...
Якщо подасте уточнюючу термін застосування штрафу продовжиться.
Штрафу за що? суми не змінюються, просто просять перезаповнити за новою формою)


Я мала на увазі те що, якщо буде перевірка в 2014 році, штрафи за звітність подану в 2011 році не можна застосовувати, так як минув термін "давності", якщо подасте уточнюючу, знову почнеться відлік 1095 днів від дня подачі уточнюючої. Хіба ж не так.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00046900000000005