Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

СПД і ПДВ!

Відправлено користувачем азалия 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
СПД і ПДВ!
У СПД на єдиному податку з 1 січня забирають ПДВ або вимагають переходити на загальну систему оподаткування.

Чи правомірні дії податкової? Може, ви знаєте, як в цьому випадку правильно поступити?

Мені завтра необхідно здати декларацію, а її не приймають, якщо я не здам свідоцтво ПДВ або не перейду на загальну систему

оподаткування. Я запропонувала, щоб мене ліквідували по акту з ДПІ, але мені в цьому теж відмовили.
Re: СПД і ПДВ!
а у нас приняли и сказали, что в налоговой есть решение подождать по сдаче свидельств по НДС в связи с
Рада підприємців при КМУ: щодо постанови від 20.12.2008 №1118

За результатами відкритого засідання Ради підприємців при КМУ, на якому були присутні платники єдиного податку та ПДВ з усіх регіонів України, було прийнято рішення про звернення Ради та Держкомпідприємництва до Уряду з законодавчо обґрунтованим проханням відмінити постанову від 20.12.2008 № 1118.
Голова Держкомпідприємництва Костянтин Ващенко та Голова Ради підприємців при КМУ сподіваються, що це питання буде розглянуте Урядом в найближчу середу (21 січня 2008 року).
Сьогодні Голова Ради підприємців при КМУ Оксана Продан радить підприємцям не спішити повертати в ДПУ одне із свідоцтв, а зачекати до 21 січня.
Це жодним чином не порушить вимог постанови КМУ від 20.12.2008 № 1118, але дасть можливість продовжити свою діяльність в разі підтримки Урядом звернення бізнесу.
Для уникнення непорозумінь з партнерами вона радить також фізичним особам – платникам ПДВ на єдиному податку обмежити надання податкових декларацій, які можуть не визнаватись податковими органами.
Олена Ярнова
Прес-секретар Ради підприємців при КМУ

вот и ждут решения
Re: СПД і ПДВ!
Добрий день! А я от не хочу бути платником ПДВ! Забула подати заявку на спрощену систему оподаткування, тобто на ЄП. і автоматично з 01.01.09. опинилась на загальній, обсяг виручки за мин. рік 386 тис. грн. Я підлягаю обовязковій реєстрації платника ПДВ на 2009 рік, чи можна обійтись? Підкажіть будь ласка!


Re: СПД і ПДВ!
Перейти на єдиний, здати ПДВ, вернутись на загальну систему
Re: СПД і ПДВ!
Податкова мене бортувала до куратора , до начальника відділу, але Декларацію прийняла))))
Дякую, kulik 2004. буду чекати завтрашнього рішення
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000304