Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларація ПДВ Дуже терміново.

Відправлено користувачем chernuyk 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть розібратися. В минулій деклрації з ПДВ було відображено податковий кредит. Припустимо 10 грн. В поточній декларації - теж виходить податковий кредит. ряд. 18.2 - 50 грн. Тепер як правильно. Я відображаю 50 грн. в рядках. 18.2 , 21 та р. 22.2, суму в розмірі 10 грн. - в рядках . 23, 23.1 24 та р. 26? Чи вірно я заповнюю декларацію? А якщо мені не потрібно бюджетне відшкодування?
18.2 - 50грн.
21 - 50грн.
23 - 10грн.
23.1- 10грн.
24 - 10грн.
Якщо маєте право на відшкодування , то 25 - 10грн. 25.1 або 25,2 - 10грн. (обовязковим є подання додатка "розрахунок бюджетного відшкодування" ) і протягом 30-ти днів невизна документальна перевірка.

якщо не маете права на відшкодування то 26 - 10 грн. (якщо не хочете відшкодування теж ставите сюди, але я рахую, що декларація буде заповнена неправильно, якщо ви мали право на відшкодування. Зате в податковій Вас погладять по голові і не буде перевірки.)

Також в обох випадках необхідно подати додаток2 "Довідка про суми від'ємного значення попередніх періодів"
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00032900000000002