Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Чи потрібно здавати приватному підприємцю декларацію про доходи, якщо...

Відправлено користувачем julbala 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня, я працюю бухгалтером у приватного підприємця, який
зареєстрований тільки 1 рік. Підприємець за основним місцем роботи
знаходиться в декреті і їй за січень місяць 2008р. нараховано доходу
92,00грн., подальші місяці не нараховувалися. Чи потрібно здавати їй
декларацію про доходи чи ні? На мою думку потрібно про те я не знаю яким
документом це доказати податковій так як вона говорить, що декларацію
підприємцям єдиноподатникам здавати не потрібно, але ж напротязі 2008р. окрім
доходу від підприємницької діяльності вона отримала дохід і за основним
місцем роботи! Допоможіть будь-ласка розібратися в цій ситуації.
Дякую
единый налог сдается квартально. на общей системе сдается квартально. пусть предприниматель позвонит в вашу налоговую. на общей системе штраф за несданную декл 170 грн.
я перепрошую. підприємець знаходиься на спрощеній системі оподаткування, є платником тільки єдиного податку


Якщо у підприємця було виписане Свідоцтво на єдиний податок на 2008р.(чи на будь-який інший рік) йому потрібно було, хоч і не велася діяльність, але щоквартально подавати звіти по єдиному. І, доречі, а єдиний податок ви весь проплатили?

Просто дуже цікаво, навіщо,якщо не ведеться діяльність(декрет) залишатися на єдиному ще й сплачувати його?
julbala, не нужно декларацию подавать. Ведь пердприятие, где она работала, является налоговым агентом и засветило эти доходы в 1ДФ.
А вот если бы она была предпринимателем на обычном налогообложении, тогда надо было бы ей подать Деку, чтобы вычислить совокупный налогооблагаемый доход. Для единщика этот показатель не исчисляется.
Карина, підприєець займаєтьмя міжнродними перевезеннями вантажу і працює в школівчителем, на даний момент в декреті
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00030799999999997