Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Дека по НДС

Відправлено користувачем інночка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Re: Дека по НДС
у меня похожая ситуация я все поняла как подавать. уточняю. делаю додаток 5 уточнюючий ставлю период 6(июль) и додаток 1 уточнююча декларация также период 6(июль). подаю его уже в августе, эти налоговые накладные отразить в реестре за август?????
Re: Дека по НДС
Шустрик,помогите,пожалуйста,у меня тоже такой вопрос-я до 20 августа собиралась подать уточненку,где указывала отчетный период июль,а уточняла май..мне пришли квитанции,что "Виявлені звит створено не в поточному місяці"! как мне теперь подать эту уточненку и до какого числа?
Re: Дека по НДС
А коли і як ви її подавали?!?!?! Як самостійний документ,
чи в складі декларації?!?!?! Термінів подачі уточнюючої,
як самостійного документу, нема - коли вам зручно, тоді
і подаєте... В складі ж деки - відповідно в терміни подачі
декларації з ПДВ...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Re: Дека по НДС
В уточненке-самостоятельном документе отчетный период - текущий месяц, т.е. с 1 по 31 августа - август. Именно поэтому уточняющие НН должны быть в августовском реестре. В уточненке-приложении к декларации отчетный период - период декларации. Здесь НН вносятся в реестр того месяца, за который декларация.
Re: Дека по НДС
Не по теме но срочно нужна помощь!!!

Доброго времени суток!!!
ПОМОГИТЕ!!!
В прошлом году были необлагаемые операции, заполняла додаток 6. Про додаток 7 я успешно забыла. Вот только сейчас про него вспомнила! В этом году, в январе и феврале, тоже были необлагаемые операции и в июле.
Как мне поступить???
Подать уточненки за декабрь 2013 и все месяца 2014? Или расчитать коефициент в июле и потом пересчитать за год?

Вопрос ОЧЕНЬ ГОРЯЩИЙ!!!
Спасибо всем откликнувшимся!

С ув.
Re: Дека по НДС
спасибо за помощь!как самостоятельный документ подавала)
Re: Дека по НДС
Відправила Звітна дека з ПДВ з дод5 - документ не прийнято (помилка xml - не співпадають значення реквізиту "Номер документа в звітному періоді "C_DOC_CNT(2) та імені файлу (0000001).
Зробила звітну нову - знову документ не прийнято (помилка xml - не співпадають значення реквізиту "Номер документа в звітному періоді "C_DOC_CNT(3) та імені файлу (0000001). та (помилка xml - не співпадають значення реквізиту "Номер виправногодокумента в звітному періоді "C_Doc_TYPE(1) та з імені файлу (00)-це дод5
Ще 2 рази відправляла - знову не прийнято зі схожими помилками.
Що я роблю НЕ ТАК? ДОПОМОЖІТЬ поетапно!!!
Це вперше такі помилки. Раніше дека проходила без помилок.
Реєстр звітний прийнято. Чи потрібно відправити Звітний новий?
Re: Дека по НДС
Можливо додаток 5 у вас просто не підв'язаний в пакет до деки?!?!?!



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Дека по НДС
Якшо реєстр прийнявся - повторювать не треба, хіба тільки у
випадку, коли подаватимете нову звітну деку... Але ж якшо
у вас нема звітної - не прийнята - нова звітна не приймецця...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Re: Дека по НДС
В какой программе Вы делаете декларацию? Что-то не так с сохранением. Цифра в имени файла перед датой должна совпадать с C_DOC_CNT внутри файла.
Re: Дека по НДС
Всем спасибо за консультации!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036000000000003