Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

неплательщики декабря

Відправлено користувачем Linna 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите, пожалуйста, ИНН неплательщиков в декабрьском реестре как отображать
400000000000 или просто 0 ?
Если Приказ 708 никто не отменял, то 4000000000
Подскажите, а в графе 5 , что указывается - Неплатник? Или как раньше ФИО или название компании?


в грудні неплатник і 400000000000,
в січні неплатник і 100000000000



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А если экспортные?
"- при постачаннях на експорт у рядку для зазначення покупця потрібно ставити найменування П.І.Б. нерезидента, у рядку для адреси вказати країну, у якій нерезидент зареєстрований, у рядку для ІПН – умовний ІПН 300000000000. Раніше проставлявся ІПН «400000000000»; "
Проставили 300000000000. Пришла квитанция с ошибками - "ІПН 300000000000 не був платником ПДВ у грудні".
И что им писать?
Quote
Шустрик
в грудні неплатник і 400000000000,
в січні неплатник і 100000000000

А почему вы так считаете?
вот читаю приказ Минфина № 958
смотрю главу ІІІ - там четко написано " У графі 5 зазначається найменування (прізвище, ім’я, по батькові - для фізичної особи - підприємця) покупця."
[zakon4.rada.gov.ua]

12. У разі постачання товарів/послуг отримувачу (покупцю), який не зареєстрований як платник податку, та у разі складання податкової накладної за щоденним підсумком операцій у рядку „Особа (платник податку) - покупець” зазначається „Неплатник”, а у рядку „Індивідуальний податковий номер покупця” відображається умовний ІПН “100000000000”.



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Katrin79
Quote
Шустрик
в грудні неплатник і 400000000000,
в січні неплатник і 100000000000

А почему вы так считаете?
вот читаю приказ Минфина № 958
смотрю главу ІІІ - там четко написано " У графі 5 зазначається найменування (прізвище, ім’я, по батькові - для фізичної особи - підприємця) покупця."

Ну прізвище і т.д. потрібно для платника ПДВ, ФОПи ж
теж бувають платниками... а бувають і не лптниками, тим
паче звичайні фізичні особи - не підприємці.

Ну іше один аргумент - 1-Ска так ставить... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
не лптниками= не платниками



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
не лптниками= не платниками
Да, я понимаю, это изменения в налоговой накладной и с этим все понятно
А есть, как говорится, приказ и разъяснения к заполнению Реестра и там нет такого . Там четко написано, что я вам писала.
Странно конечно
Ну я вчора відправила деку і реєстр за грудень з такими
показниками - все прийнято і кв.2 отримано...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Подскажите, пожалуйста. Что это за колонка новая в Реестре, раздел 2 "Отримані податковані накладні", столбец 9 "частка, що використовується в оподатковуваних операціях". У меня только облагаемые операции. Я поставила прочерк. Может надо 100%. Заполняю реестр прямо в МЕДКЕ, 1с на предприятии нет, поэтому не могу разобраться. Спасибо
Quote
Katrin79
Quote
Шустрик
не лптниками= не платниками
Да, я понимаю, это изменения в налоговой накладной и с этим все понятно
А есть, как говорится, приказ и разъяснения к заполнению Реестра и там нет такого . Там четко написано, что я вам писала.
Странно конечно
А разве не логично в реестр переносить данные из НН? Вот представьте, как заполнить, если есть 10 неплательщиков? Сначала выписать всем НН на неплатника, а при внесении в реестр всех перепроверять кто есть кто, чтоб ФИО внести? Это ж очень неудобно.
Quote
Blick
Quote
Katrin79
Quote
Шустрик
не лптниками= не платниками
Да, я понимаю, это изменения в налоговой накладной и с этим все понятно
А есть, как говорится, приказ и разъяснения к заполнению Реестра и там нет такого . Там четко написано, что я вам писала.
Странно конечно
А разве не логично в реестр переносить данные из НН? Вот представьте, как заполнить, если есть 10 неплательщиков? Сначала выписать всем НН на неплатника, а при внесении в реестр всех перепроверять кто есть кто, чтоб ФИО внести? Это ж очень неудобно.

Я с вами совершенно согласна, только вот мы же заполняем согласно порядка, а в порядке дурдом. Не написано так.
В медке в реестре по НДС неплательщику за декабрь НО пропускает 400000000000, а дод 5 пишет ошибку, но пропускает 10000000000, звонила в налоговую, говорят вопрос на рассмотрении, звоните позже???????????????
Может кто-то сталкивался с такой проблемой
Спасибо
Подскажите. В дод 5. разд 2 убрали графу для "Оперіцій з придбання без ПДВ рядки 11.1 11.2 14.2 декларації" И вообще, нет упоминания про нулевой НДС. В самой декларации эти графы присутствуют, напр 10.1 - придбанні за основною ставкою та нулевою. Как это все понимать и откуда ставить данные? - напрямую из реестра?
Не поняла, о чем в дод. 5 ставите 10000000000. Продажи неплательщикам в дод.5 по-прежнему "інші", к ним же кода не ставится.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034899999999999