Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Баланс 1м,2м какой бланк для статистики?

Відправлено користувачем Люда 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 8 з 8    Сторінки: Попередні12345678
Quote
ORublev

В налоговую позвонила,естественно баланс они не видят,только отчет по прибыли.....что делать-они тоже не знают...Штраф???

чего же штраф, еще три дня на сдачу бумажного есть
ORublev, может и не актуально уже. Я тоже была уверена что этого достаточно, пока не зашла в эл кабинет и не нашла фин отчетности. Только что там прям набрала баланс. Так что если есть ключи налоговой можно баланс набрать прямо в ел.кабинете.
Добрый день, всем!!! Подскажите пожалуйста, чтобы подать в электронной форме баланс в статистику в первый раз нужно заключать какой-то договор, как это мы делаем с налоговой?


Ні... якшо договір з податковою є цього достатньо...
По Медку єдине - повинен бути ліцензійний, по
іншим прогам не знаю - не користуюсь...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Шустрик, спасибо!
На сайте статистики нашла, что нужно сделать:
Для подання електронних звітів до органів державної статистики респондент повинен зареєструвати ЕЦП посадових осіб, яким надано право підписувати відповідну статистичну або фінансову звітність, а також печатку підприємства (установи) по форме S1391101
Девочки, намучалась сама с сдачей баланса м-1,2 через единое окно, но так не хотелось ехать в налоговую. У меня медок ДЕМО версия, я просто зашла в медок онлайн(http://www.me-doc.com.ua/pages/menu_inner.php?id=268), загрузила этот отчет с iFin c буквой S, заполнила, исправила, проверила, подписала и отправила......Сегодня УРА,,,,,, получила 2 квитанцию, я счастлива!!!! Всем удачи у кого Демо версия МЕДОК
Quote
Naty
ORublev, может и не актуально уже. Я тоже была уверена что этого достаточно, пока не зашла в эл кабинет и не нашла фин отчетности. Только что там прям набрала баланс. Так что если есть ключи налоговой можно баланс набрать прямо в ел.кабинете.
Спасибо,я как то не додумалась...скинула скан на электронку и понедельник ножками на бумажках понесла......eye rolling smiley я так понимаю у многих такая проблема была..
Quote
vikin811
Девочки, намучалась сама с сдачей баланса м-1,2 через единое окно, но так не хотелось ехать в налоговую. У меня медок ДЕМО версия, я просто зашла в медок онлайн(http://www.me-doc.com.ua/pages/menu_inner.php?id=268), загрузила этот отчет с iFin c буквой S, заполнила, исправила, проверила, подписала и отправила......Сегодня УРА,,,,,, получила 2 квитанцию, я счастлива!!!! Всем удачи у кого Демо версия МЕДОК

а у вас вторая квитанция третьим марта, там ничего не написано насчет штрафа ?

1-м с кодом s0110010 для статистики.

ранее квитанция 2 приходила с текстом Печатка ----------- Державна фіскальна служба України. ОТРИМАНО Підпис вірний.
Печатка ----------- електронна печатка Головне управління регіональної статистики Підпис вірний.

Сейчас получила кв. 2 с текстом Печатка ----------- Державна фіскальна служба України. ОТРИМАНО Підпис вірний.
Отметки статистики нет. У всех так?

23.07.15 сдавала медком через единое окно, квит 1 от налоговой, квит 2 от статистики
у меня и за 1 кв так было, квитанции только от ДФс .
У меня тоже квитанции только от ДФС и отметки статистики нет. confused smiley Не знаю что делать.
Я сдавала 24.07.2015года. и квитанция пришла только 1 с налоговой , а второй не было совсем. Сегодня отправила повторно. Пришла квитанция №1 и № 2 с налоговой. О статистике ни слова.
тоже самое тольк кв № 1 ...второй нету с 24.07.15 !! В статистике труюку не берут ((((((((((((
что за народ...
по кв.2 ответил 0800501007, сказали только формируются. надо подождать.
Сдавала вчера через МЕДОК. Вчера кв. 2 пришла от ДФС.
Сегодня пришла кв.2 от Статистики.
Всем привет!

Никто не подскажет код формы (стандарт 25) в 1С ЗВИТ?
Quote
Шустрик
Ні... якшо договір з податковою є цього достатньо...
По Медку єдине - повинен бути ліцензійний, по
іншим прогам не знаю - не користуюсь...

Змушений вас розчарувати! Отримав от таку відповідь:

ДОКУМЕНТ НЕ ПРИЙНЯТО.
При необхідності виправте документ та відправте його знову.
Виявлені помилки:
Блок даних. Невірний підпис - сертифікат відсутній в базі сертифікатів (ЄДРПОУ: '30222362', серійний №: '0042b15e001d922300000004ceb921f77bcbb633', виданий 'Левицький Г.О.').

Відправник: Центр обробки електронних звітів Держстату України

Може підкажете яку форму приєднання їм треба надіслати?!
Доречі, ділюсь інформацією:

в 1С ЗВІТ, а по суті в М.E.Doc те саме, звіти знаходяться в блоці Едине вікно в списку Бланків.
Сдали туда, куда и нужно.... сами разберутся кому что...
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 8 з 8    Сторінки: Попередні12345678
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00041400000000003