Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Додаток 8 к декл.по НДС за декабрь

Відправлено користувачем anita 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Подскажите пожалуйста, как сдать додаток 8 за декабрь. В порядке написано, что нужно подать отсканированные копии документов? Это действительно так или можно просто в бумажном варианте с письмом?
раньше подавали в бумажном. уже надо отсканированные???eye popping smiley
Мабуть про відскановані - то вже про електронні...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


А как можно отсканировать электронную НН? Сканируют обычно то, что на бумаге.
Это в каком порядке написано? Дайте ссылку.
С января уже додаток 8 не актуален. Не думаю, что ради одного месяца налоговики что-то менять будут.
А чого це тільки паперову - хіба не можна сканувать зображення
на моніторі...confused smiley чи то може якось по-іншому звецця?!?!?!
так здаєцця ж confused smileyскани сторінок навіть в нвш форум викладують, хто
вміє це робить...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А, Вы об этом. Вроде это не скан, а скриншот называется. Да и сомневаюсь, что налоговикам они нужны. Да и обычно стандартный формат А4 в один экран не помещается. Тут явно что-то другое. Хотелось бы первоисточник почитать, но что-то нового порядка заполнения деки вообще не нахожу...
Семён Семёнич - точно скріншот...drinking smiley я саме про нього...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
ПОРЯДОК ЗАПОВНЕННЯ І ПОДАННЯ ПОДАТКОВОЇ ЗВІТНОСТІ З ПОДАТКУ НА ДОДАНУ ВАРТІСТЬ (Набуває чинності з 01.12.14 р.)
21. У разі відмови постачальника надати податкову накладну (порушення ним порядку
заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних) до декларації
додаються заява про відмову постачальника надати податкову накладну (порушення ним
порядку заповнення та/або порядку реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних) за
формою згідно з (Д8) (додаток 8) та копії документів, передбачених пунктом 201.10 статті 201
розділу V Кодексу.
Платники, які подають податкову звітність в електронному вигляді, до (Д8) (додатка 8)
подають скановані копії таких документів.
Если я не предоставлю копии отсканированные, не снимут ли с меня налоговый кредит?
А, так это ж с нового года. Видимо они решили сделать, чтоб можно было не носить копии, а отсканированные по электронке им присылать вместе с отчетом. Вот только смысл? Вроде с нового года НК додатком 8 не спасти. Или это с 1 июля...
а налоговые, которые не подлежали регистрации в 2014 году, я могу в деку за февраль включить?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00031400000000004