Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Нове підприємство - звітність

Відправлено користувачем kris18 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
підприємство зареєстроване в грудні 2014, платник пдв з січня 2015. діяльність в 2014 році не здійснювало. чи потрібно здавати баланс в податкову і статистику і декларацію по прибутку? що ще треба здавати?
В мене теж саме, але в грудні були витрати на з/пл + купували медок. Перечитавши безліч літератури дійшла висновку, що 1ДФ здавати однозначно за квартал, деку теж (бо 1 місяць на загальній системі), а балан можна здавати грудень14-березень15, але я здала за 2014, щоб внаправити й в податкову до деки, а з нового року з "0" вести в новій системі оподаткування - єдинник.
Quote
Ksuha_i
В мене теж саме, але в грудні були витрати на з/пл + купували медок. Перечитавши безліч літератури дійшла висновку, що 1ДФ здавати однозначно за квартал, деку теж (бо 1 місяць на загальній системі), а балан можна здавати грудень14-березень15, але я здала за 2014, щоб внаправити й в податкову до деки, а з нового року з "0" вести в новій системі оподаткування - єдинник.

1 ДФ так или иначе всегда сдается за квартал, другое дело, если начислений не было!
Дека по прибыли- думаю, сдаваться должна годовая, в теч. 60 кал. дней, -у нас тоже новое предприятие зарегистрировано в декабре..
Баланс в ДПИ-я бы сдала, а в Статистику перезвонила бы-скорее всего статисты скажут ,что им надо подавать уже в 2016году..


Аналогичная ситуация.Новое предприятие, зарегистрировано в декабре 2014 года.Хозяйственной деятельности никакой не проводилось, только была начислена зарплата директору и уплачены с нее налоги. Нужно сдавать декларацию по прибыли годовую.Подскажите как это должно выглядеть, просто бланк с прочерками?? и к нему точно так же пустая форма 1-м и 2-м?? и эти же формы в статистику? Сталкиваюсь впервые-спасибо за любую информацию!!!!!!
Я здала річну декларацію по прибутку з прочеркаим, баланс в єдине вікно (по ідеї мало би попасти і в статистику і в податкову, принаймні так видно по квитанціях). В нас зп не нараховувалась, тому більше нічого не здавала. А вам ще 1ДФ треба здати.
А якщо ТОВ зареэстроване в січні, діяльності ще не було, найманих теж, ЄСВ за січень здавати потрібно з прочерками?
Quote
angie
А якщо ТОВ зареэстроване в січні, діяльності ще не було, найманих теж, ЄСВ за січень здавати потрібно з прочерками?

якщо зарплата не нараховувалась, відрахування не платились, то звіт по ЄСВ здавати не треба
Большое спасибо за ответ.1 ДФ уже сдала , просто с годовой отчетностью не сталкивалась ни разу((
и простите еще раз за тупой вопрос...как заполнить баланс??ведь совсем пустой он быть не может насколько я понимаю? должны быть остатки по счетам?предприятие зарегистрировано, но взносов в уставной фонд пока еще никаких не было по действующему законодательству-можно вносить в течении года?).даже еще не открыт расчетный счет в банке и таких у меня два и по обоим надо отчитаться.((если УФ никак не формировался то и остатков нет...подскажите что делать в такой ситуации.и как это должно выглядеть в отчетах((
у Вас должны быть остатки по 40 и 46 счетах - их и ставите. в итоге, если УФ не формировался баланс будет 0
Quote
kris18
Quote
angie
А якщо ТОВ зареэстроване в січні, діяльності ще не було, найманих теж, ЄСВ за січень здавати потрібно з прочерками?

якщо зарплата не нараховувалась, відрахування не платились, то звіт по ЄСВ здавати не треба

пустышку лучше сдать, хотя и не обизательно
Quote
v_maslo
у Вас должны быть остатки по 40 и 46 счетах - их и ставите. в итоге, если УФ не формировался баланс будет 0
СПАСИБО!
Quote
angie
А якщо ТОВ зареэстроване в січні, діяльності ще не було, найманих теж, ЄСВ за січень здавати потрібно з прочерками?

Вы написали - наемных нет, значит ЕСВ не подается
Усім доброго дня.
В нас така ж ситуація, нове підприємство відкрилося в грудні. І в грудні здійснені суттєві витрати на придбання ОЗ та інші витрати, але доходів 0. Як в такому випадку робити. Я можу показувати збитки, таку декларацію податкова приймає? Чи потрібно переносити в період коли будуть доходи???

І таке ж питання по ПДВ за січень - зобовязань немає, а тільки кредит. Як правильно відобразити?
Я можу включати податкові накладні від постачальників, чи ні?

Дуже дякую за допомогу!!!
Затраты на приобретение ОС в затраты 2014 года не попадут, а прочие - да. Вы имеете право их показать, но вот примет ли налоговая - это вопрос. Перенести в другой период их нельзя, разве что просто "потерять", чтоб налоговиков не дразнить. А когда появится доход "найти" и уточниться.
По НДС - имеете полное право на включение в НК, при условии правильного заполнения НН и их регистрации.
Зрозуміла, будемо, тоді пробувати. Дуже дякую за допомогу.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00036600000000009