Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Покупатель не зарегестрировал корректировку

Відправлено користувачем Katrin79 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
23.01 мы зарегестрировали неверную НН, сделали корректировку и отправили ее на регистрацию покупателю. Сразу же выписали правильную 23.01 и зарегили.
Покупатель забыл зарегестрировать корректировку.
Какие наши действия-мы можем себе включить ее в январь, если он сегодня зарегестрирует ее со штрафом(или без)
В медке есть после обновления 27
есть возможность зарегистрировать РК, выписанный до 31.01.2015 поставщиком.

У нас была такая же ситуация: клиент не хотел регистрировать РК, а
статус на документе был - доставлено контрагенту, я уже ничего не могла поменять.

Я удалила этот РК, выгрузила повторно и зарегистрировала сама - пришла квитанция, что все принято, несмотря на превышение 15 дней на регистрацию


У мене ще гірше, ніж ця ситуація:
ми повернули кошти покупцю, я зареєструвала коригування, але не з -, а з +, тобто подвоїла свої зобов'язання.
Помітила тільки на стадії здавання звітності.
Як з цієї ситуації викрутитись?
я не можу здати деку за січень з + і платити ПДВ якого немає.
На лінії консультації, сказали, що відповіді на це питання немає.
Людоньки,що робити? хто з таким спідкався?
Доброго дня. У мене схожа ситуація. Я думаю створити ще одну РК до першої помилкової накладної тільки значення задвоїни з (-).
Я теж так вирішила. Сьогодні зробила нову коригуючу за січень. Квитанція прийшла що доставлено,але ще не зареєстровано. Хоч би не відмовили у реєстрації.......>grinning smiley< а то лютий якось мені не підходить
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000309