Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

реквизиты каначейства

Відправлено користувачем echernenko 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Добрый день.Налоговая разослала номера счетов,(я имею ввиду НДС-ый счет) получатель тоже понятно Казначейство Украины,
есть МФО 899998 но нет код ЕДРПОУ вышеуказанного казначейства.Ни банк ни налоговая ничего про это
не знают. Отправлял ли кто-нибудь деньги на эти счета, и какой указывали ЕДРПОУ?
Еще никто не мог отправлять, только по итогам деки за февраль туда пойдут платежи, но по ЕДРПОУ тоже поднимала вопрос, мне ответили, что типа это будет код своего предприятия. МНЕ НЕ ПОНЯТНО...
код ЕДРПОУ это действительно должен быть код вашего предприятия. Это типа в казначействе будет ваш счет, с которого уже казначейство будет пересылать деньги в ДФС


А в призначенні платежу що писати?...Писати те, що писали й раніше?
І за січень ще відправляти гроші по старому рахунку?
Quote
echernenko
Добрый день.Налоговая разослала номера счетов,(я имею ввиду НДС-ый счет) получатель тоже понятно Казначейство Украины,
есть МФО 899998 но нет код ЕДРПОУ вышеуказанного казначейства.Ни банк ни налоговая ничего про это
не знают. Отправлял ли кто-нибудь деньги на эти счета, и какой указывали ЕДРПОУ?
ЄДРПОУ скрізь ваш - це тіпа ви з свого роз/рах
перераховуєте на свій же спец/рах...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000282