Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Знайти звіт з ЄСВ

Відправлено користувачем Марія, Ровно 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня. Ситуація така: у серпні 2014 р здала звіт по ЄСВ додаток. 4 за червень через медок. На початку вересня полетів Віндовс на ПК, ну і звичайно ж медок, так як стояв на диску С. Зараз мені говорять в податковій,що не бачать мого звіту за 7.2014р. Тепер думаю як довести, що я його здавалаeye rolling smiley. Можливо щось підскажете.
Re: Знайти звіт з ЄСВ
Quote
Марія, Ровно
Доброго дня. Ситуація така: у серпні 2014 р здала звіт по ЄСВ додаток. 4 за червень через медок. На початку вересня полетів Віндовс на ПК, ну і звичайно ж медок, так як стояв на диску С. Зараз мені говорять в податковій,що не бачать мого звіту за 7.2014р. Тепер думаю як довести, що я його здавалаeye rolling smiley. Можливо щось підскажете.
1) если Вы сдавали в августе за июнь, откуда вопрос про июль?
2) а Вы не сохраняете квитанции в печатном виде?
3) инспектор в ПФУ тоже видит отчеты, можно попросить его посмотреть.
Quote
Anyutko
Quote
Марія, Ровно
Доброго дня. Ситуація така: у серпні 2014 р здала звіт по ЄСВ додаток. 4 за червень через медок. На початку вересня полетів Віндовс на ПК, ну і звичайно ж медок, так як стояв на диску С. Зараз мені говорять в податковій,що не бачать мого звіту за 7.2014р. Тепер думаю як довести, що я його здавалаeye rolling smiley. Можливо щось підскажете.
1) если Вы сдавали в августе за июнь, откуда вопрос про июль?
2) а Вы не сохраняете квитанции в печатном виде?
3) инспектор в ПФУ тоже видит отчеты, можно попросить его посмотреть.

1.Помилилась "додаток 4 за червень" читати як "додаток 4 за липень"
2.Була така мисля зберігати, але подумала, що роздрукую, якщо треба буде
3.Так, можна попросити, якщо захочуть дивитися...


Re: Знайти звіт з ЄСВ
Quote
Марія, Ровно
Quote
Anyutko
Quote
Марія, Ровно
Доброго дня. Ситуація така: у серпні 2014 р здала звіт по ЄСВ додаток. 4 за червень через медок. На початку вересня полетів Віндовс на ПК, ну і звичайно ж медок, так як стояв на диску С. Зараз мені говорять в податковій,що не бачать мого звіту за 7.2014р. Тепер думаю як довести, що я його здавалаeye rolling smiley. Можливо щось підскажете.
1) если Вы сдавали в августе за июнь, откуда вопрос про июль?
2) а Вы не сохраняете квитанции в печатном виде?
3) инспектор в ПФУ тоже видит отчеты, можно попросить его посмотреть.

1.Помилилась "додаток 4 за червень" читати як "додаток 4 за липень"
2.Була така мисля зберігати, але подумала, що роздрукую, якщо треба буде
3.Так, можна попросити, якщо захочуть дивитися...
Мне кажется, у вас выбор невелик, если хотите доказать свою правоту. Нужно что-то пробовать.
Re: Знайти звіт з ЄСВ
доказать практически нереально, у меня подобное с 1дф было. после этого у меня медок на 2 компах основной и резервный + бекап медка и 1с на флешку каждое 21 число
Прийшла я з пенсійного. Вони теж не бачать зданого звіту з ЄСВ за 07.2014р...Що ж, виходить, не здала в "суєтє суєт". Думаю, що треба сьогодні подати за той місяць і... чекати штрафуeye rolling smiley
Добрый день ,Марія, Ровно

а подскажите пожалуйста, как правильно подавать отчет за прошлые месяца. Вот у меня за февраль так и не приняли, сейчас пробую сдать, не принимает, пишет срок истек. Буду очень признательтна.
Да я теж ще не подавала. В пенсійному сказали подавайте та й все. як спробую, напишу
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00035600000000002