Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Декларация НДС за февраль

Відправлено користувачем грим-НАТА 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Я так понимаю, что новая декларация в Медке и ОПЗ в процессе рождения? Или кто-то уже сдает?
сегодня уже есть .Распечатала всего 20 страниц с додатками
Есть в Медке или и в ОПЗ тоже?


В Медке есть.
Если я правильно понимаю J0200116?
На опз теж є оновлення.
Обновилась, и даже по одной фирме сделала. Но на форуме Медка почитала, что при приеме лезут ошибки. Как обычно шлюз ДФС не успевает . Модераторы Медка посоветовали подождать пока шлюз раскумарится. Поэтому отправлять не рискую.
Quote
грим-НАТА
Обновилась, и даже по одной фирме сделала. Но на форуме Медка почитала, что при приеме лезут ошибки. Как обычно шлюз ДФС не успевает . Модераторы Медка посоветовали подождать пока шлюз раскумарится. Поэтому отправлять не рискую.

Отправила из Медка сегодня. Получила все квитанции и быстро.
я тоже получила сразу все квитанции
У меня тоже без проблем
отражали в деке услуги банков?
Головна•Усі консультації•Оподаткування•ПДВ
Операції, які не оподатковуються ПДВ, в реєстрі документів не відображаються
04.03.2015
1784
2

0.0 / 0

З 01.01.2015 р. в реєстрі виданих та отриманих податкових накладних відображаються лише операції з ПДВ за чеками, транспортними квитками і. т.д., без відображення операцій покупки без ПДВ?

З 01.01.2015 року, відповідно до пп. 201.11- 1 ПКУ, платник ПДВ веде реєстр документів, зазначених у підпунктах "а" - "в" п. 201.11 ПКУ.

Це так звані документи — замінники податкових накладних, які є підставою для нарахування сум податку, що відносяться до податкового кредиту, а саме:





- транспортний квиток, готельний рахунок або рахунок, який виставляється платнику податку за послуги зв'язку, інші послуги, вартість яких визначається за показниками приладів обліку, що містять загальну суму платежу, суму податку та податковий номер продавця, крім тих, форма яких встановлена міжнародними стандартами;

- касові чеки, які містять суму отриманих товарів/послуг, загальну суму нарахованого податку (з визначенням фіскального номера та податкового номера постачальника). При цьому з метою такого нарахування загальна сума отриманих товарів/послуг не може перевищувати 200 гривень за день (без урахування податку);

- бухгалтерська довідка, складена відповідно до пункту 198.5 статті 198 цього Кодексу.

Крім того, копії такого реєстру документів не подаються до органів ДПІ. Операції, які не оподатковуються або операції, що здійснені з особами неплатниками ПДВ у реєстрі документів, який передбачено пп. 201.11- 1 ПКУ не відображаються.
Как заполнить додаток 2 в декларации по НДС за февраль,у кого есть информация ,подскажите.
Я думаю так
стр 2 Дод 2 фев 15г=стр 20.2 Дек янв 15г
стр 3 Дод 2 фев 15г=стр 24 Дек янв 15г
стр 6 Дод 2 фев 15г = стр 2 Дод 2 фев 15г+стр 3 Дод 2 фев 15г - оно само сложилось= стр 26 Дек фев 15г.
стр 7 Дод 2 фев 15г= стр 18 Дек фев 15г=стр 20.2Дек февр 15=стр 20 Дек фев 15= стр 27 Дек фев 15г- если положительное
стр 14 Дод 2 фев 15г= стр 6 Дод 2 фев 15г-стр 7 Дод 2 фев 15г= стр 31 Дек фев 15

А ваше мнение??
Девочки! помогите уточниться в составе февральской деке за январь-ведь можно же?
Quote
toriS
Девочки! помогите уточниться в составе февральской деке за январь-ведь можно же?
ні (вроді ще. ДФС мала доробити програмне забезпечення). Зараз тільки окремим самостійним документом
в новой декларации в конце есть : Реквізити спеціального рахунку . Я так поняла сюда пишем счет открытый в казначействе
Це для с/г підприємств
Рядок 25,2 деки "залишається у розпорядженні сільськогосподарського підприємства та/або спрямовується на спеціальний рахунок **** "
І ці чотири зірочки стоять перед "**** Реквізити спеціального рахунку"

І Пункт 5 порядку 966
"10) у рядку 25 вказується сума податку на додану вартість, яка підлягає нарахуванню за підсумками поточного звітного (податкового) періоду та:

сплачується до загального фонду державного бюджету - рядок 25.1 декларації 0110;

спрямовується на спеціальний рахунок сільськогосподарського підприємства, - рядок 25.2 декларації 0121-0123;

залишається у розпорядженні сільськогосподарського підприємства - рядок 25.2 декларації 0130.

При заповненні рядка 25.2 обов’язковим є зазначення в декларації реквізитів спеціального рахунку сільськогосподарського підприємства."
Quote
LenaShax
Я думаю так
стр 2 Дод 2 фев 15г=стр 20.2 Дек янв 15г
стр 3 Дод 2 фев 15г=стр 24 Дек янв 15г
стр 6 Дод 2 фев 15г = стр 2 Дод 2 фев 15г+стр 3 Дод 2 фев 15г - оно само сложилось= стр 26 Дек фев 15г.
стр 7 Дод 2 фев 15г= стр 18 Дек фев 15г=стр 20.2Дек февр 15=стр 20 Дек фев 15= стр 27 Дек фев 15г- если положительное
стр 14 Дод 2 фев 15г= стр 6 Дод 2 фев 15г-стр 7 Дод 2 фев 15г= стр 31 Дек фев 15

А ваше мнение??

Что-то не такsad smiley
гр. 7 Дод.2 "сума залишку від'ємного значення попередніх звітних (податкових) періодів, на яку у поточному звітному (податковому) періоді збільшено суму податку, на яку платник має право зареєструвати податкові накладні / розрахунки коригування до податкових накладних в Єдиному реєстрі податкових накладних"
а стр.18 Декл "позитивне значення різниці..."

У меня как раз в январьской деке есть и стр.20.2 и стр.24. Теперь получается минус, что на 01.01 был, показать могу, а тот, что в январе вылез куда приткнуть не пойму.
Вроде бы и "рідну українську мову" знаю хорошо, но такое впечатление, что наказ написан на китайском.
И все телефоны как обычно заняты и примеры есть только по предыдущим версиям.
появилась стр 9.1
Кто-то нашел, какой код ЕДРПОУ казначейства писать в декларации и нужен ли он там?
При заполнении платежки будем писать код получателя - себя, но в деке требуется код именно банка
Quote
STI
Кто-то нашел, какой код ЕДРПОУ казначейства писать в декларации и нужен ли он там?
При заполнении платежки будем писать код получателя - себя, но в деке требуется код именно банка

это для сельхоз, к строке 25.2
Для заполнения в каких случаях в додатке 2 у корректировки НК используется графа 13 "обсяг придбання, за яким не нараховувався ПДВ"? confused smiley
Кто уже разобрался с приложением 2 к декларации по НДС? Я в принципе уже разобралась с ним, но все-таки возникают вопросы:
1. я разделесогласно пункта 33 подроздела 2 раздела ХХ могу указать всю сумму отрицательного остатка по НДС который возник до 1 февраля? и
2. я в феврале подавала уточненку за декабрь 2014г. в сумме 112 грн. увеличения НДСа, так вот вопрос мне их выделять в графе 11 таблицы 1 приложения 2 или нет? и если да, то показывать нужно в одной строке? к примеру, графа 1 12.2014 графа 2 - 19433, графа 6 - 19433, графа 11-112, графа 14 - 19545.

Підкажіть якщо РК до ПН СІЧНЕВОЇ виписаний Постачальником 28.02, а зареєстрований 13.03.Мною ,ще не підписаний ,як покупцем Я включаю у звітність за лютий чи вже за березень. Я вже запуталась зовсім.Дякую
Подскажите,в январе сдала деку с минусом,который получился за январь 2015 года,он отображен в строке 20,2декларации за январь 2015 года,а в феврале получился плюс,он отображен в строке 18 декларации за февраль.В какую строку и раздел декларации я должна приткнуть этот январьский минус ???
Якшо РК реєструєте ви і на сьогодні не зареєстровно - то вже за березень...
З порушення терміну реєстрації - в місяці реєстрації...
Якшо ж РК вже зареєстрована продавцем 13.03 - то в лютневу деку,
бо терміни витримані...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
margosha-79
Подскажите,в январе сдала деку с минусом,который получился за январь 2015 года,он отображен в строке 20,2декларации за январь 2015 года,а в феврале получился плюс,он отображен в строке 18 декларации за февраль.В какую строку и раздел декларации я должна приткнуть этот январьский минус ???
В строку 20.1 в размере строки 18,все,что больше-в 4 раздел строка 26,если есть уточненки периодом февраль за прошлые периоды-строка 29 и 31-общая строка оставшегося минуса.
Вибачаюсь - це для 2013svetap

Quote
Шустрик
Якшо РК реєструєте ви і на сьогодні не зареєстровно - то вже за березень...
З порушення терміну реєстрації - в місяці реєстрації...
Якшо ж РК вже зареєстрована продавцем 13.03 - то в лютневу деку,
бо терміни витримані...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Не могу разобраться с этой "22.1" У нас за январь "-", за февраль "+", после заполнения остается к оплате сумма, ее отображаем в "25". Что поставить в "22.1"?????
Quote
Лёша
Не могу разобраться с этой "22.1" У нас за январь "-", за февраль "+", после заполнения остается к оплате сумма, ее отображаем в "25". Что поставить в "22.1"?????
Если у Вас выходит сумма к оплате в 25 строчку,то строка 22.1 не задействована,так как сумма в 25 строке равна строка 18 минус строка 20
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 1 з 2    Сторінки: 12Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00049500000000002