Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

чеки в Декларації з ПДВ за лютий . Як тепер їх провести ???

Відправлено користувачем vlasta 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Реєстру ПН тепер немає .....
Я так зрозуміла , що чеки на суму більше 240,00 грн. і документи без ПДВ в Декларацію зовсім не попадають - немає податкового кредиту і формувати "прихідну ПН" уже не потрібно . Чи робимо як раніше ???
Нічогісько не розумію sad smiley( ....

А як ви вносите чеки до 240 ???

Дякую за "поділитися досвідом" ! winking smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley
Власточка все розносим в 1-Сці як і раніше, формуєм реєстр
імпортуєм в Медок, чи чим хто здає - і наступними діями створюєм
деку... тільки реєстр вже не відправляєм - саму лиш деку з додатками...
Я принаймі буду робить так...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую ! winking smiley
Я теж поки роблю "як раніше" , але не знаю/розумію "як правильно" ....
Поки є час - почекаю , мо якісь пояснення появляться eye rolling smiley


Все буде добре !
Якщо ще погано - то ти в дорозі до кращого winking smiley


В медке на основании реестра можно сделать Реестр выданных и полученных документов. Только он тоже не отправляется.
Ksunyasha , подскажите пожалуйста, как пошагово в медке реестр сделать. Нахожусь в реестре первынных документов, не могу сделать реестр для декларации. Спасибо большое.
Аlesy, розділ "облік ПДВ" вибираєте "реєстр виданих та отриманих ПН". Всі Ваші ПН на закладці "відсутні у реєстрі". Вибираєте всі ПН, які Вас цікавлять (ставите галочку) і на верхній панелі "додати у реєстр".

[www.me-doc.com.ua]
alesy, вы не там!
Облік ПДВ - Реєстр отриманих та виданних ПН - закладка "Відсутні у реєстрі" - правой мышкой "Відмітити все" - правой мышкой "Додати у реєстр"

Если есть РК программа попросит добавить код. Это вверху РК увидите и выберите нужную строку.
Ой, спасибо Вам большое, девочки! Раньше из 1С выгружала, и прям ступор... smiling smiley СПАСИБО!!!!!!!!!!!
еще один вопросик можно? А дальше из реестра налоговых накладных как создать декларацию?
Підскажіть дата отримання можна ставити датой виписки,
вношу вручну (не буде помилкою)
Поступление товара по чеку на сумму свыше 240 грн. и без налоговой накладной. Куда отнести НДС? Раньше относила такие чеки на 949 счет без налогового учета. А с 01.01.2015 как? Подскажите, пожалуйста.
Так само...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Спасибо! Буду еще больше благодарна, если немножко мне подскажите, где можно это найти в нормативке.
Прямого посилання нема...
По чекам же є обмеження в сумі...
(статті ПКУ не підкажу, ну десь в розділі про ПДВ).
А якшо чек більше ніж на 240 грн - то тільки з ПН,
та ше й тепер тільки в електронному вигляді,
маєте право віднести суму ПДВ на кредит...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Это и так понятно. ст.201.10 НКУ - отнесение НДС па чекам, транспортным билетам в налоговый кредит. У меня ситуация другая - чек свыше 240 грн. в налоговый кредит за февраль не включили. Но теперь по Дт 6442 "висит" не закрытая сумма. Относить на другие затраты или увеличить себестоимость купленного товара согласно П(С)БУ 9?
Як би ви були неплатники ПДВ, тоді, на мою думку, в собівартість...
А так тільки на інші затрати - 949... імхо...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Ksunyasha
alesy, вы не там!
Облік ПДВ - Реєстр отриманих та виданних ПН - закладка "Відсутні у реєстрі" - правой мышкой "Відмітити все" - правой мышкой "Додати у реєстр"

Если есть РК программа попросит добавить код. Это вверху РК увидите и выберите нужную строку.

В этом месяце корректировки есть, корректировки от Кивстар, корректировка НК с минусом, изменение объема услуг. В медке при создании реестра просит выбрать код. Но я почему-то не могу найти подходящий из списка. Может я неправильный код ищу? правильно ли я понимаю, что это должен быть код к строке 10.1.1 (все стандартно). Но такого не вижу и не могу создать реестр sad smiley Помогите кто может. Какой код проставить в этих корректировках чтобы втянуть в реестр?
Точно код не помню, но он должен быть к строке 16, в нее ж корректировки попадают.
Quote
alesy
Quote
Ksunyasha
alesy, вы не там!
Облік ПДВ - Реєстр отриманих та виданних ПН - закладка "Відсутні у реєстрі" - правой мышкой "Відмітити все" - правой мышкой "Додати у реєстр"

Если есть РК программа попросит добавить код. Это вверху РК увидите и выберите нужную строку.

В этом месяце корректировки есть, корректировки от Кивстар, корректировка НК с минусом, изменение объема услуг. В медке при создании реестра просит выбрать код. Но я почему-то не могу найти подходящий из списка. Может я неправильный код ищу? правильно ли я понимаю, что это должен быть код к строке 10.1.1 (все стандартно). Но такого не вижу и не могу создать реестр sad smiley Помогите кто может. Какой код проставить в этих корректировках чтобы втянуть в реестр?
а 13 не пойдет?
СПАСИБО!!! 13 подходит!! Спасибо что вы такие отзывчивые!!!
Реєстру ПН тепер немає .....
Я так зрозуміла , що чеки на суму більше 240,00 грн. і документи без ПДВ в Декларацію зовсім не попадають - немає податкового кредиту і формувати "прихідну ПН" уже не потрібно . Чи робимо як раніше ???
Нічогісько не розумію
Коллеги, будьте добры, для тех кто в танке:
А как быть с заполнением раздела 11.1 Декларации (услуги,оказываемые неплательщиками НДС мы сейчас отражаем в деке или нет?
И все таки что с услугами по банка (расчетно кассовое обслуживание. без НДС), надо ли опять указывать ?
Заранее спасибо.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000417