Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

SOS!Не принимается реестр налоговых накладных за февраль.

Відправлено користувачем Ромашка 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
SOS!Не принимается реестр налоговых накладных за февраль.В медке его номер J1201508 смущает дата бланка 22.09.2014 № 958 . Может в этом дело?? Но пакет бланков отчетности мы обновили R, ндску приняли.В чем проблема не могу понятьsad smiley(
Так реестр уже и в январе можно было не сдавать
З лютого форма не подається, в мене в 1С теж зазначено


спасибо за ответ. я так и думала , что его уже отменили.
Доброго дня! Підскажіть будь-ласка, хто знає.
У мене підприємство на єдиному податку і на ПДВ (квартальне), обороти невеликі. Податкова оприлюднила лист про заборону здачі реєстру виданих і отриманих ПН. Але чи це буде правильно, тобто чи логічно? Я розумію, якщо платник здає ПДВ щомісяця - то мабуть реєстр не потрібен, але в моєму випадку - квартал.
P.S. Лист від 17.02.2015. А я здавала і за січень - в лютому, і за лютий - в березні. Де логіка?
Вони там зовсім подуріли!!!
Реестр никто не запрещал, просто отменили его сдачу, и произошло это 28.12.2014г. В реестре отпала необходимость, т.к. теперь вся инфа есть в ЕРНН. ИМХО, квартальщики радоваться должны, очень неудобно, что сдача реестра и деки по срокам не совпадает. Я тоже сдала за январь на всякий случай, хоть и знала, что не надо. И что? Реестры им просто уже не нужны. они все будут сверять по ЕРНН.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00026300000000001