Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Витяг з системи електронного адміністрування ПДВ

Відправлено користувачем SvinkaB 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Quote
kris18
Підкажіть, будь ласка, чи правильно я розумію.

У витягу з системи електронного адміністрування ПДВ:
р.2 -378,43
р.3 5335,57
р.5 386,00
р.6 6100,00

Тобто з 1 липня, щоб зареєструвати податкову накладну, мені треба буде сплатити 378,43+ПДВ по ПН??? ТАК

І ще, звідки цей мінус лізе, якщо кожного місяця ПДВ сплачується згідно розрахунку в податковій декларації?eye rolling smiley
значення р 2 витягу постійно змінюється, тут враховані всі ПК і ПО з 01.02 по дату витягу
а рядочки 3 та 6 у вас збігаються?
Утренняя шутка от Ляшко?????
[www.unn.com.ua]

Новини: Політика
Повернутися до спискуRSSАрхів
Середа, 1 липня 2015, 02:38 • Артур Гончаров
Версія для друку
Коаліція вирішила перенести на 1 січня 2016 електронне адміністрування ПДВ

КИЇВ. 1 липня. УНН. На Раді коаліції сторони домовилися про те, що електронне адміністрування ПДВ переноситься на 1 січня 2016 року. Про це у своєму twitter повідомив народний депутат Олег Ляшко, передає УНН.
Як відомо, Кабінет міністрів України вніс у Верховну Раду законопроект щодо змін до Податкового кодексу стосовно адміністрування ПДВ. Проект закону зареєстровано за №2173а від 30 червня.
Також Рада коаліції під час наради домовилась про скасування касових апаратів для другої групи підприємців. Для третьої групи підприємців переноситься запровадження касових апаратів до 1 січня.
В мене в рядок 2 не попала сума рядка 20.1 за лютий. Висить страшенний мінус зараз. Що робити? Потрібно зареєструвати одну єдину податкову за червень і неможу.


Quote
Oxi
Quote
kris18
Підкажіть, будь ласка, чи правильно я розумію.

У витягу з системи електронного адміністрування ПДВ:
р.2 -378,43
р.3 5335,57
р.5 386,00
р.6 6100,00

Тобто з 1 липня, щоб зареєструвати податкову накладну, мені треба буде сплатити 378,43+ПДВ по ПН??? ТАК

І ще, звідки цей мінус лізе, якщо кожного місяця ПДВ сплачується згідно розрахунку в податковій декларації?eye rolling smiley
значення р 2 витягу постійно змінюється, тут враховані всі ПК і ПО з 01.02 по дату витягу
а рядочки 3 та 6 у вас збігаються?

так, все збігається
Колеги, перевірте, будь-ласка, врядок 6 поподають коригування ПДВ по накладним, які були до 01.02.15????? В мене ця сума не попала чомусь
Quote
kris18
Quote
Oxi
Quote
kris18
Підкажіть, будь ласка, чи правильно я розумію.

У витягу з системи електронного адміністрування ПДВ:
р.2 -378,43
р.3 5335,57
р.5 386,00
р.6 6100,00

Тобто з 1 липня, щоб зареєструвати податкову накладну, мені треба буде сплатити 378,43+ПДВ по ПН??? ТАК

І ще, звідки цей мінус лізе, якщо кожного місяця ПДВ сплачується згідно розрахунку в податковій декларації?eye rolling smiley
значення р 2 витягу постійно змінюється, тут враховані всі ПК і ПО з 01.02 по дату витягу
а рядочки 3 та 6 у вас збігаються?

так, все збігається
тоді 378,43 у вас якщо б ви робили деклрарацію на дату витягу - було б у рядочку 25.1
У меня тоже... ((((((((((((( такая же ситуация....., при том приличная сумма вырисовывается...(((((((((((
Quote
lesusha
В мене в рядок 2 не попала сума рядка 20.1 за лютий. Висить страшенний мінус зараз. Що робити? Потрібно зареєструвати одну єдину податкову за червень і неможу.

У меня тоже... ((((((((((((( такая же ситуация....., при том приличная сумма вырисовывается...(((((((((((
подскажите и мне, я тоже получила вытяг - а там во второй строке огромеый минус, я не смогла даже на 100,00 гривен зарегить НН. Я так понимаю, перерыв все отчеты с февраля по май включительно у меня в строке 9.1 декларации неверно отразились суммы, а они и повлияли на формирование строки 2 вытяга, как мне исправить ситуацию -подать уточненки, исправить строку 9.1 декларации и тогда все должно сойтись??????? и не должно писать , что у вас не достаточно средств, чтобы зарегистрировать НН, Иначе же подставляю покупателей на кредит.
перевірте для початку р 3 ,5,6
чи у всіх деклараціях заповнено р9.1
пораху1те по витягу, чи вірно значення р 2
а потім вже панікуйте
Подскажите пожалуйста, с какой даты накапливается информация по суммам в этой системе.
Спасибо!
Подскажите еще пожалуйста, налоговый кредит в 3 строке это просто зарегистрированные НН, или зарегистрированные и подтвержденные мной НН?
А підтвердження до цього ніяким боком...
Просто зареєстровані або вами ПН, або
вашим покупцем мінусові РК після 01.02...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрий вечір, колеги. Прошу допомоги: повитягу на 09.07.15:

1 - 0
2 - -34139
3 - 1061360
4 - 526738
5 - 0
6 - 1655933
10 - 34696
При цьому в рядок 4 підтягнута ВМД за липень...??? Як оновлюються рядки 3 та 6 - тільки за червень чи на дату витягу?
Рядки 4 та 6 збігаються з деклараціями, а рядок 3 ні. І як і з якого періоду рахувати дані по рядку 10??? у мене виходить вдвічі меньше(((
А в рядку 5 взагалі 0, хоча кожного місяця позитивне знач по декларації і сплачується вчасно???
Допоможіть будь ласка, не можу реєструвати ПН, підвожу покупців
Дякую
В вытяге все строки на текущую дату. А куда НДС по декларациям платили? Если на счет СЭА, то в стр.5 они должны быть.
Добрый день всем! Очень нужен совет.Уже не знаю как поступить. У меня по вытягу р.1 висит оплата все что я отправляла (оплата ндс за май+все пополнения электронного счета ) с 26,06,15. и сумма оплаты ндс 217тыс в ГНИ не попала в оплату и висит как недомка. Грозят штрафом. Я уже ходила к инспектору,писала письма.Бестолку. Что делать?
рядок 25.1 в майской деке заполнен?
и причину гнишники не говорят, почему они по результатам декларации не сняли сумму к оплате с ндсного счета?
iriskakiev, если Вы проверили все реквизиты и все правильно - Вам нужно свериться в "Центр. обсл. платн.податків"
и там проверить куда попали уплаченные суммы. Вполне возможно, что все правильно, но суммы не отражаются в этом супер "вытяге".
Если деньги попали на карточку - должны списать с карточки. Если с Вашей стороны все верно, то какие санкции?
После 25.06.2015 система ведет себя особо неадекватно, у нас сторнировалась сумма отрицательного значения на 01.02.2015
плюс зависли все проблемы февраля. Как результат - огромный минус. Районная ДФС ничем помочь не может, сказали звонить в город,
город возмущен причем здесь они - сказали звонить в районную.
С праздником!!!?
добрый день!
сегодня получила вытяг и в нем исчезло все из строки 9!!!!!! а там без малого 500тыщ было!!!!!!!
вот сижу и думаю и чего теперь с этим делать куда звонить куда бежать?
Quote
Oxi
24 строка в июне была?
да была, в налоговой сказали звоните в Киев потому что на местах они ничего не могут сделать, и вообще чего мол вы переживаете...

я так понимаю в Киев сегодня не дозвонится так как все время занято, ну а при обнулении и переходе в новый период (согласно последних изменений) они просто сумму из стр.24 деки июня потеряли
Кто-то получил адекватный вытяг про стан рахунку? Мне пришло,что запрос не принят в связи с тем,что наш счет не зарегистрирован в системе электронного администрирования.Вот это хохма.Мы вдруг выпали из системы.Что это значит?
я получила но ответ оказался совсем не адекватным - потерялось 500тыщ... из стр.9 вытяга
Quote
olgau
Кто-то получил адекватный вытяг про стан рахунку? Мне пришло,что запрос не принят в связи с тем,что наш счет не зарегистрирован в системе электронного администрирования.Вот это хохма.Мы вдруг выпали из системы.Что это значит?

Та же фигня
Quote
OdunBuh
Quote
olgau
Кто-то получил адекватный вытяг про стан рахунку? Мне пришло,что запрос не принят в связи с тем,что наш счет не зарегистрирован в системе электронного администрирования.Вот это хохма.Мы вдруг выпали из системы.Что это значит?

Та же фигня

Забила номер счёта эл.админ. в карточку фирмы - пришел вытяг.
Да,я тоже уже поняла,почему-не было в карточке предприятия номера эл.счета.
Подскажите, пожалуйста, на основании какого события и через какое время в строку 4 попадает сумма НДС, уплаченная при импорте.
Прошу прощения, если этот вопрос уже звучал.
Спасибо!!!
Думаю після розмитнення товарів і проведення в митниці ВМДешки



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00043300000000002