Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Декларация по ЕН 1 квартал 2015

Відправлено користувачем horhe91 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
С 4% вместо 5% понятно. А как быть с самой декой, которая рассчитана для групп 4 и 6, а по новому 4-я это с/хоз? И в письме ГНИ об этом ни слова, а формы для 3-ей по-старому, для юр.лиц не существует.
Quote
vitula
Я тоже так сделала,Chizh! Абсолютно с Вами согласна, что остальное- их проблемы.
Так, то оно так...но проблемы то их, а штраф будет наш... И не известно, что стукнет им в голову, короче я, что называется лучше перебдеть... Отчет сдала, в специально отведенном месте написала объяснение почему 4%, 2-ю квитанцию получила, но потом подумала-подумала и решила занести им в канцелярию еще и бумажный вариант пояснювальної, пишу дословно, как я подала, может еще кому пригодится:
"Відповідно внесених змін до п.293.3 ст.293 Податкового кодексу України
з 01 січня 2015 року ставка єдиного податку для платників третьої групи, які не є платниками ПДВ, становить 4%. Разом з тим відповідні зміни не внесені в форму податкової декларації платника єдиного податку-фізичної особи-підприємця. В ній, як і раніше, вказана ставка податку 5%.
Таким чином, форма декларації в її діючій редакції необґрунтовано збільшує мої податкові зобов’язання.
Керуючись нормами п.46.6 ст.46 ПКУ, ставка податку, вказана в рядку 24, та відповідно в рядках 27 та 29 декларації, мною самостійно розрахована за ставкою 4%."
Желаю всем удачи!
Как быть, если ТОВ было на 4 группе без НДС, теперь это - с/х производители, но у нас ничего общего с этим нет.
Какой бланк заполнять ?
Как перейти в другую группу плательщиков ?


Quote
untoward
Как быть, если ТОВ было на 4 группе без НДС, теперь это - с/х производители, но у нас ничего общего с этим нет.
Какой бланк заполнять ?
Как перейти в другую группу плательщиков ?
Вас автоматично перевели на ретю групу. Перевірте тут [sfs.gov.ua].
Форму декларації заповнюєте ту ж,що і раніше,але розраховуєте по-ноаому (замість 5% розрах. 4%).
В кінці декларації пишете в допосненнях пояснення:
1. У зв'язку з тим, що форма цієї податкової декларації не відповідає внесеним змінам до пп.293.3 ст.293 ПКУ, а саме: не змінено відсоткову ставку у рядку 3:"Сума доходу за звітний (податковий) період, що оподатковується за ставкою 5%", та у рядку 7.2:"Сума податку за ставкою 5%"; сума у рядку 7.2 не відповідає множенню рядка 3 на 5%. Значення суми в рядку 7.2 розраховано як множення суми з рядка 3 на 4%, згідно з діючими відсотковими ставками у пп.293.3 ст.293 ПКУ.
2. У зв'язку з тим, що форма цієї податкової декларації не відповідає внесеним змінам до пп.294.1 ст.294 ПКУ, а саме: відсутня можливість проставити групу III платника єдиного податку у Розділі I декларації, повідомляємо, що у відомостях "Група платника єдиного податку" цієї декларації слід читати "I квартал III група".
Спасибо, Kylinichenko . Действительно автоматом перевели ТОВ в 3-ю группу.
Quote
В кінці декларації пишете в допосненнях пояснення:
1......
2. .....
"конец" декларации - это свободное место на последнем листе после поля, которое заполняет посадова особа ГФС ?
Нужно ли эти "поясненння" дополнительно подписывать/ставить на них печать ?
Ні це перед підписами - там є - Доповнення до податкової декларації
(заповнюється і додається відповідно до пункту 46.4 статті 46 глави 2
розділу II Податкового кодексу України)...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Ні це перед підписами - там є - Доповнення до податкової декларації
(заповнюється і додається відповідно до пункту 46.4 статті 46 глави 2
розділу II Податкового кодексу України)...
вот цитата из ПКУ:
Quote
46.4. Якщо платник податків вважає, що форма податкової декларації, визначена центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, збільшує або зменшує його податкові зобов'язання, всупереч нормам цього Кодексу з такого податку чи збору, він має право зазначити цей факт у спеціально відведеному місці в податковій декларації.46.4. Якщо платник податків вважає, що форма податкової декларації, визначена центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування та реалізує державну податкову і митну політику, збільшує або зменшує його податкові зобов'язання, всупереч нормам цього Кодексу з такого податку чи збору, він має право зазначити цей факт у спеціально відведеному місці в податковій декларації.
Скачал с сайта издохшего Минздоха (ГФС по-новому) новый/старый бланк декларации по ЕН. Где в ней то самое "отведенное место" ?
В упор не нахожу. После строки с кодом 15 есть место, чтобы указать на каком кол-ве листов подаются ПРИЛОЖЕНИЯ или ДОПОЛНЕНИЯ.
Но вот чтобы место, да специально отведенное...
В конце декларации перед датой подачи.
Окремої таблички в паперовій формі чомусь немає, але
в електронній вона є...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Blick
В конце декларации перед датой подачи.
Прошу прощения, но у юриков эта графа стоит после каждого раздела-после II( старая группа 4),после III(старая группа 6) и после IV. Логично предположить,что обьяснения надо вписать после таблицы своей бывшей группы.
Не знаю, для меня логичнее пояснения писать в конце деки. Там же еще написать нужно, что в шапке указана 4 группа, хотя на самом деле уже 3 группа, а эта инфа к разделам не относится.
Ну, не знаю(( Там же после каждого раздела место для разьяснений.
Для чего они тогда там?
Да кто их поймет... Думаю, где бы ни написали, будет правильно, лишь бы написано было. Хотя я вообще ничего не писала, но у меня дека нулевая.
Quote
Blick
Да кто их поймет... Думаю, где бы ни написали, будет правильно, лишь бы написано было. Хотя я вообще ничего не писала, но у меня дека нулевая.
Логично)
У меня не получается вставить в электронную форму в 1С Пояснення, а соответствеено и импртировать в Медок Демо версию.
подскажите, а если заполнять это пояснення,1-цу ставить в окошке-на стольких-то арк. необходимо?
Quote
vitula
У меня не получается вставить в электронную форму в 1С Пояснення, а соответствеено и импртировать в Медок Демо версию.

Походу в демке этого сделать нельзя.
А что же делать. При импорте с ОПЗ в Медок (демо) содержание дополнения пропадает.
Ну залишаєцця в табличці вище ставити в 1арк. доповненнь
і нести в канцелярію на папері, чи не перейматись...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А нести обязательно? Моего директора нет. Печать у него.
Незнаю - вирішувать вам...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
сделала в ОПЗ, затянула в демо-медок, - ничего не пропало
роблю деку в опз, але звіт не відправляєтьося. не знаю, що робити
допоожіть,будь-ласка
А какой программой отправляете?
Снова не отправляется в Демо версии. Не проходит проверку в ОРЗ.
А ви в якому періоді зберігаєте?!?!?!
Треба в півріччі - можливо тому і не проходить...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 2    Сторінки: Попередні12
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040200000000001