Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Зняття податкового кредиту за лютий.

Відправлено користувачем Cvishen 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть будь ласка розібратись з ситуацією. В лютому в декларацію пдв я включив дві ПН до ПК що були зареєстровані в січні. Тепер подзвонили з податкової і інспектор сказав що так вже робити не можна і потрібно або подати уточнення або вони зменшать ПК. Впринципі, на зменшення я не проти (там в прямому смислі копійочні суми за банківські послуги), але як це тепер відобразити в поточній декларації. Значення лютого було від'ємне і значить в поточній заповнюється рядок 20.1, але якщо врахувати зменшення - ця сума змінится на декілька грн. Подати уточнення? Але вже мабуть пізно.
Подавайте уточненку самостоятельным документом. Можете и за январь уточненку подать и включить эти суммы в НК января, если не лень возиться.
В тому то і справа що за декілька гривень не бачу сенсу гаяти час.


Ну подайте уточненку за февраль, снимите эти суммы, чтоб не приставали.
По изменению стр.20.1 марта я не в курсе, как правильно. Если не успеваете, сделайте как-нибудь, потом разберетесь и март уточните.
Я от думаю, деку за березень я ще не відправляв, може додати додаток коригування і зрахуж змінити 20.1?
Не получится. Это техническая проблема уже давняя, но никто ее исправлять не собирается. К уточненке нужно подать додаток 5, а два додатка 5 в один пакет не лезут.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.000275