Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Отчетность по ЕСВ и платный Медок

Відправлено користувачем buh_ua 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Хтось знає, що це за дурдом?
Звіт сформований і пише - без помилок.
Quote
accountent
Помилка Таблиця 1 у рядку 3 "Нараховано єдиного внеску, усього (р.3.1 + р.3.2 + р.3.3 + р.3.4 + р.3.5) зазначено суму відмінну від загального підсумку графи "Сума нарахованого єдиного внеску за звітний місяць" таблиці 6 додатка 4 по всіх ЗО, крім ЗО з типом нарахування 2,3,6,7,8,9,11,12 (тільки 1,пусто, 10 та 13)
Помилка Таблиця 1 у рядку 3.1 "на суму заробітної плати, усього (р.3.1.1 + р. 3.1.2 + р.3.1.3 + р. 3.1.4 + р.3.1.5 + р.3.1.6 +р.3.1.7) зазначено суму відмінну від загального підсумку графи "Сума нарахованого єдиного внеску за звітний місяць" таблиці 6 додатка 4 по ЗО з кодами 1,2,3,10,11,12,13,14,25,27,28,30,32,41,46,47, крім ЗО з типом нарахування 2,3,6,7,8,9,11,12 (тільки 1,пусто,10)
Помилка Таблиця 6 аркуш 1. Сума в полі "Разом за аркушем документів" не дорівнює підсумку сум по аркушу, що зазначені в колонці "Сума нарахованого ЄВ за звітний місяць". При цьому суми з типом нарахувань 3,7,9 та 12 враховувати зі знаком мінус, суми з типом нарахування 2,6,8 та 11 зі знаком плюс .
Посчитайте начисленный ЕСВ по каждому сотруднику, это из-за округления выдаёт такую информацию.
Після того, як відправила звіт і він в статусі не прийнятий, заходжу в табл.6 і не можу в табл.6 зробити ніяких змін у нарахуваннях. Треба видаляти звіт і набирати по-новому?


Скопіюйте і виправте в т.1помилки
Звіт не прийнятий, помилки:
1. у працівника іноземця в представництві не утримують і не сплачується ЄСВ, нарахування з/п я показую, тільки з/п, утримую ВЗ + ПДФО і все;
2. у директора з/п більше 20706 + був один день відпустки, відпускні нарахувала за один день і поруч в колонці утримання ЕСВ не вказала, бо база й так більша за 20706 в нарахуванні з/п.
Що робити? Як здати звіт?
Добрий день! Підскажіть будь ласка , нарахування ЕСВ ( зокрема 8,41%) в табл.1 и в табл.6 не йде на 0,01грн. за рахунок заокруглення, видає помилка в табл.1 (червоне попередження)....але ж прога підраховує обидві суми автоматично, я вручну виправити не можу.......ЩО РОБИТИ ????
Автоматический подсчёт отключите и вручную заполните
Quote
Людмилка
Товарищи, а кто-то заполнял табл.6 на сотрудника с начисленной з/п ниже минимальной?

Я заповнювалаsmiling smiley
спочатку як завжди суму зп,утримання і нарахування з неї.
слідуюча ще раз ПІП,місяць, тоді 19гр різниця між мін зп та фак зп. та нарахування з неї.

І все автоматично потягнулось в таб.1.

звіт прийнятий без жодних заюважень)
с таблицей 6 как раз проблем нет.Заполняется в две строчки по каждому человеку.В одну строчку все,как обычно,а во второй заполняем только столбец "різниця" и начисляем ЕСВ. А вот с таблицей 1-реальная проблема. Там ждет сюрприз, всех кто решился на применение пон К.
народ,кто столкнулся с пон К, выкладывайте,что думаете по строчке 3.5 в таблице 1.
У меня по инвалидам расхождение по начисленному ЕСВ 8,41% с 1-й и 6-й табл. 2 копейки. Выдавало ошибку. Отключила в Медке функцию автоматического заполнения табл. 1 из табл. 6 и в таблице 1 исправила сумму в ручную. Все сохранилось и отправилось. Квитанция из налоговой №2 пришла - ошибки: не соответствие табл. 1 и 6.
Налоговая подумала, решила и постановила, что понижзающий коеффициэнт к разнице ".....Оскiльки коефiцiєнт застосовується до нарахованих сум заробiтної плати (доходiв), винагороди за цивiльно-правовими договорами, допомоги по тимчасовiй непрацездатностi та допомоги по вагiтностi та пологах, то в разi застосування норми щодо визначення бази нарахування єдиного внеску iз розрахунку мiнiмальної заробiтної плати до додаткової бази нарахування (рiзниця мiж мiнiмальною та фактично нарахованою заробiтною платою) коефiцiєнт не застосовується...."
скопировать ч/з правую кнопку и внести в копию изменения необходимые.Подписать и заново отправить.
и что теперь с этим делать?я перечитала все законодательные акты и нигде не нашла на основании чего они делают подобные выводы.
Quote
Шустрик
якшо рознесено, то ще
провірить чи підтягує клас ризику з карточки - треба очистити, а потім
знову проставити...
Спасибі за підказку.
Рідкісний ідиотизм розробників. Нафіга та кнопка очистка окремо? Підприємств без класу ризику не буває: якщо просто очистити поле й спробувати зберегтися, то МЕДОК з цим не погодиться.

Мої вірші (і ще дещо): [ritminme.ru]
Я сдавал отчет по ЕСВ в iFin как указано в инструкции [ifin.net.ua] в iFin уже все настроено, зарегистрировал кабинет, подтянул свои ключи и сертификаты. Сформировал отчет онлайн, отправил и нет проблем. У меня был вопрос, я задал его на сайте в чате на  линию консультации и мне подсказали, рекомендую!
Подскажите пожалуйста в ЕСВ дод.6, если не применять пониж.коєф. то колонку 19 все равно заполнять? В iFin она как обязательное поле. И ее расчет например 2000,00оклад -1218 мин.зп= 782,00 Это и есть сумма которую нужно ставить в эту колонку? Может у кого есть ссылка на пример заполнения нового отчета?
Спасибо!
Прошу прощения, написала не в той теме, да и разобралась ужеsmiling smiley
Підскажіть будь ласка, якщо не заповнити в додатку до таблиці 1 звіту виплачено заробітної плати усього, це вважається помилкою? боюсь переправляти, так як зараз останні дні, і чи прийде квитанція 2.
это поле вообще-то справочное.... никто туда не смотрит... но если уж сильно волнуетесь- можно еще сдать второй отчет до 20-го( последний считается правильным)
дуже вдячна за відповідь)
така сама проблема(


Помилка Таблиця 1 у рядку 3 "Нараховано єдиного внеску, усього (р.3.1 + р.3.2 + р.3.3 + р.3.4 + р.3.5) зазначено суму відмінну від загального підсумку графи "Сума нарахованого єдиного внеску за звітний місяць" таблиці 6 додатка 4 по всіх ЗО, крім ЗО з типом нарахування 2,3,6,7,8,9,11,12 (тільки 1,пусто, 10 та 13)
Помилка Таблиця 1 у рядку 3.1 "на суму заробітної плати, усього (р.3.1.1 + р. 3.1.2 + р.3.1.3 + р. 3.1.4 + р.3.1.5 + р.3.1.6 +р.3.1.7) зазначено суму відмінну від загального підсумку графи "Сума нарахованого єдиного внеску за звітний місяць" таблиці 6 додатка 4 по ЗО з кодами 1,2,3,10,11,12,13,14,25,27,28,30,32,41,46,47, крім ЗО з типом нарахування 2,3,6,7,8,9,11,12 (тільки 1,пусто,10)
Помилка Таблиця 6 аркуш 1. Сума в полі "Разом за аркушем документів" не дорівнює підсумку сум по аркушу, що зазначені в колонці "Сума нарахованого ЄВ за звітний місяць". При цьому суми з типом нарахувань 3,7,9 та 12 враховувати зі знаком мінус, суми з типом нарахування 2,6,8 та 11 зі знаком плюс .

що робити?
Ребята, кто использует уменьшающий коэф. по ЕСВ, подскажите, пож.. По одному предприятию отчёт ушёл без проблем, а по 2-му бодается
Табл. 6 в колонке "сума нарах. единого внеску" проставляю по каждому вручную с учётом коэф., как в ведомости, но МЕДок пишет красным формулу по каждому сотруднику, "... крім установ з ознакою бюджетна та підприємств судобудування лише для місяця та року, який співпадає зі звітним...". Не пойму, чего ему надо???
Благодарю заранее всех, кто услышал
Quote
Sandra_S
Ребята, кто использует уменьшающий коэф. по ЕСВ, подскажите, пож.. По одному предприятию отчёт ушёл без проблем, а по 2-му бодается
Табл. 6 в колонке "сума нарах. единого внеску" проставляю по каждому вручную с учётом коэф., как в ведомости, но МЕДок пишет красным формулу по каждому сотруднику, "... крім установ з ознакою бюджетна та підприємств судобудування лише для місяця та року, який співпадає зі звітним...". Не пойму, чего ему надо???
Благодарю заранее всех, кто услышал

В мене така ж проблема. Ставка ЄСВ 38,52%, коефіцієнт 0,655, зарплата 3393,04 грн.
мої розрахунки: ЄСВ = 3393,04*38,52/100*0,655 = 856,08
М.Е.Док видає 856,10, яким чином ця сума обчислена не знаю(
В загальній сумі по всіх працівниках розбіжність 0,20 грн.

Таке враження, що тепер зарплату треба нараховати "задом наперед", підганяти під звіт з ЄСВ.
Знайшла відповідь:

Клас проф. ризику множиться на понижуючий коефіцієнт, отримане значення округляємо до 3-х знаків після коми, суму в рамках максимальної величини множимо на отримане значення і округляем до 2-х знаків після коми.
Товарищи! За последние три дня 10.08, 11.08. и сегодня, как у кого работает Медок? Отправила отчет еще 10.08. пришла только 1-я квитанция, а вторая не приходит, что делать ?
Сегодня Медок вообще спит. С 9-00 не приходит вытяг.
Я тоже с утра жду и вытяг, и квитанцию, и рег. пн.... Жару, наверное , ПО не выдерживает
Ага, понятно, значит я не одна жду, а то я уже переживаю. Спасибо!
Информируем Вас, что по техническим причинам на стороне ГФС на данный момент не работает отправка отчетности, НН/РК на регистрацию по прямому и почтовому соединениях.

После восстановления работы приемного шлюза ГФС сообщим информацию дополнительно.

Также в веб-сервисе "СОТА" при отправке документов на регистрацию в ГФС приходит сообщение об ошибке следующего содержания: "Попытка установить соединение была безуспешной, т.к. от другого компьютера за требуемое время не получен нужный отклик". Причина ошибки - отсутствие соединения с сервером ГФС. Обработка ошибки в "СОТА" будет завершена в ближайшее время.




ПИШЕТ МЕДОК
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Сторінка 2 з 3    Сторінки: Попередні123Наступна
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00040900000000002