Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

СПД на загальній системі

Відправлено користувачем ksenia87 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Проконсультуйте будь-ласка! Я спд на заг системі, маю ліцензію на алкоголь і касовий апарат ! Звітність для мене кожного місяця це : 1)Декларація акцизного податку 2) ЄСВ 3) рро . - (касовий апарат доргий - думаю що він автоматично відправляє) .Усе вірно зрозуміла eye popping smiley
А інший РРО вам би і не зареєстрували нині.
Вони мусять бути з модемом, який відправляє
щодня звіт здохликам... так шо окремий подавать
тепер не потрібно... Все інше вірно...eye rolling smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
а я уже була подумала грішним ділом що штраф заробила)))) І ще запитання -Декларація акцизного податку за травень , ми нічого ще не продавали , діяльність уже в червні то я просто шапку заповнюю і з прочерками подаю? Дуже дякую!


так



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Тільки якшо ви торгуєте в іншому районі, чи місті
від того де зареєстровані, то подавати треба туди
де торгуєте - і для цього стати в тій ДПІ на облік,
як платник окремих податків... це так на всяк випадок,
якшо ви не знаєте... drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
тобто якщо я зареєстрована у франківській дпі а діяльність веду у тлумачі (районний центр) то мушу зареєструватись у тлумацькій податковій?
я такий бухгалтер що ще нічого не знаю )
Ну якшо це відносицця до різних ДПІ - то да...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дуже дякую! Завжди виручаєте !!!!!
Quote
Шустрик
і для цього стати в тій ДПІ на облік,
як платник окремих податків
Шустрик, а вы не в курсе,как стать на облик,если до этого отчеты в демоМедке подавала, теперь придется ножками нести.
Зачем ножками ? Пробуйте ФриЗвит + Соната ( я перешла на такую комбинацию после того, как бортанул демо-Медок), люди еще сдают Айфином, Медком-онлайн...
Quote
nikon
Зачем ножками ? Пробуйте ФриЗвит + Соната ( я перешла на такую комбинацию после того, как бортанул демо-Медок), люди еще сдают Айфином, Медком-онлайн...
у меня только ключи медка или не могу найти другие
Ключи Медка - это АЦСК "Украина" ? Я недавно интересовалась -Соната работает с этими ключами...вроде бы...[sonata.co.ua]
Не поняла, мы тоже ФОП на общей, о каком ЕСВ каждый месяц идет речь?????eye popping smiley
Quote
Ovcharuk
Не поняла, мы тоже ФОП на общей, о каком ЕСВ каждый месяц идет речь?????eye popping smiley

Якшо є наймані, то кожен місяць подаєцця звіт по ЄСВ



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Quote
Шустрик
Quote
Ovcharuk
Не поняла, мы тоже ФОП на общей, о каком ЕСВ каждый месяц идет речь?????eye popping smiley

Якшо є наймані, то кожен місяць подаєцця звіт по ЄСВ

Я почему-то из первого поста не поняла, что там есть наймані. Тьфу, налякалась))))
Quote
Ovcharuk
Quote
Шустрик
Quote
Ovcharuk
Не поняла, мы тоже ФОП на общей, о каком ЕСВ каждый месяц идет речь?????eye popping smiley

Якшо є наймані, то кожен місяць подаєцця звіт по ЄСВ

Я почему-то из первого поста не поняла, что там есть наймані. Тьфу, налякалась))))

Так там посред теми могли вклинитись з питанням, чи може якось
розмова перейшла...smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Доброго дня! Проконсультуйте будь-ласка з приводу такого питання: ФОП на заг.с-мі (неплатник ПДВ), продаж алкоголю в кафе, згідно листа від 01.09.2015 р. №8299/В/99-99-17-02-02-14 фізична особа - підприємець на загальній системі оподаткування не має право включити до витрат суму сплаченого акцизного податку, включеного до вартості товару, який нею придбавається з метою подальшої реалізації. Це означає, що у графі 6 Книги потрібно зазначати витрати без акцизу?
Якшо ви купували їх з акцизом, то виходить так...yawning smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
А як дізнатися суму акцизу яку сплатив постачальник алкоголю? В накладних відпуску немає жодної інформації про це
Ну взагалі-то якшо товар купуєцця для перепродажу
(це оговорюєцця чи в договорі чи усна домовленість),
то це повинно бути (!) без акцизу. Дізнаватись тільки
або прочитавши договір, якшо він є, або спитавшись
у хазяїна про домовленності...smoking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00037999999999999