Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Фінансовий звіт і помилка попереднього бухгалтера

Відправлено користувачем marjanarymaruk 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Ніколи не думала що опинюся у такій ситуації, але не знаю що робити і прошу допомоги.
Попросила подруга здати їй Фінансовий звіт субєкта малого підприємництва і Звіт про фінансові результати. Залишилося кілька днів і я запуталась. Спробую пояснити у чому проблема.

Так мене навчили і я таким методом себе перевіряла завжди. Рядок 2350 (чистий прибуток) має дорівнювати різниці рядка 1420 (нерозподілений прибуток/збиток) між кінцем і початком. Тобто, якщо рядок 2350 дорівнює 2,2 то у рядку 1420 на початок (-3,4) а на кінець 5,6.

А на цьому підприємстві получається просто кошмар. Рядок 2350 дорівнює 2,2, а рядок 1420 на початок (-3,4) на кінець (-3,0). І от що цікаво такі звіти їм приймали попередні. Там був такий самий брєд.
Що робити???
Там часом не було розподілу прибутку звітного періоду? Дивіденди не нараховували?
Якщо ви подивитесь "Методичні рекомендації з перевірки порівнянності показників фінансової звітності" Наказ Міністерства фінансів України 11.04.2013 року № 476
там немає вимог щодо порівняння показників форм 1-м та 2-м. Я так само завжди перевіряю баланс, як і ви. Але неодноразово стикалася з тим, що показники , на які ви вказуєте, не збігаються. Коли здавали звітність у паперовому вигляді, статистика приймала їх, навіть не запитуючи "чому так". Перегляньте, можливо, були операції, вказані Flashlighty.
Quote
Попросила подруга здати їй Фінансовий звіт
Ваша подруга, мабуть, це знає, але забула вас попередити.


Я думаю що подруга того не знала, бо вона не бухгалтер. Здавала як хотіла.
Ні дивідендів ані розподілу прибутку не було.

Здавати так як є (коли не сходяться показники), чи краще підтасувати. Але якщо порівняє дані статистика на початок року і там буде не збігатися з попереднім звітом??? Запуталася.
здавайте як є , а подрузі поясніть "у чому проблема"
Дякую. Впринципі це помилка попереднього бухгалтера і його проблема.
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029800000000002