Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

Срочно:ошибка в деке ЕН за 1 кв. как исправить?

Відправлено користувачем djina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Из-за того , что новій бланк не приняли, я отключала авторасчет и в итоге в строке 9 не поставила сумму единого налога к начислению.
Как исправить? В периоде 1 квартал создать новую деку, отметить "уточнююча"? Или подается только "Уточнюючий розрахунок" а не дека?
Все цифры правильные кроме того, что строка 9 пустая. И штраф 5% или 3%?
В періоді 1 квартал 2015 року створюєте деку "уточнюючу" і заповнюєте розділ,щодо виправлення помилок....на рахунок штрафу,то знаю одне, якщо податкове зобовязання було занижено, то нараховуємо штраф 3%, а якщо було завищено, то штраф не нараховуємо...у вашому випадку Ви занизили ПЗ, оскільки не було нараховано единий податок,то на мою думку буде 3%....я б ще зайшла і перевірила в кабінеті платника податків "розрахунки з бюджетом" чи нарахувала дана декларація ПЗ за 1 квартал...якщо нараховано ПЗ, то я б і не виправляла...
Спасибо! В том то и дело, что обязательство не начислено т.к. в строке 9 за 1 квартал было пусто.


А оплату за 1 кв-л вы же произвели (оплатили) то как получается? переплата?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029000000000001