Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ПДВ ЛИПЕНЬ Хелп!!!

Відправлено користувачем xrisjka 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ПДВ ЛИПЕНЬ Хелп!!!
я молодий бухгалтер і ще багато нюансів не знаю...а в нашому селі податківці тим більше нічого незнають тому питаюся все по форумах...
Отже ситуація така : постачальний внаслідок проблем з електронним рахунком...мав мінуси страшні...зареєстрував ПН за червень із запізненням, тому я її не включила у декларацію за червень..отже тепер мені потрібно її включити в деку за липень..і тут виникає питання чомусь моя бухгалтерська програма РАДЖА кидає цю суму у "Розрахунок коригування сум податку на додану вартість
до податкової декларації з податку на додану вартість (Д1) "...мені здається що це не правильно...підкажуть будь - ласка..молодому бухгалтеру))))
А ще я цю суму показую у "Розшифровки податкових зобов'язань та податкового кредиту в розрізі контрагентів (Д5)" і вказую що це 6-й місяць..
І чи в самій декларації потрібно десь у якомусь рядку щось вказувати????
Re: ПДВ ЛИПЕНЬ Хелп!!!
коли Вам зареэстрували податкову накладну?
Re: ПДВ ЛИПЕНЬ Хелп!!!
ПН від 30,06..зареєстровна 22,07.


Re: ПДВ ЛИПЕНЬ Хелп!!!
включаэте в податковий кредит за липень до р 10.1.1 + додаток 5 з періодом складання 06.2015
Re: ПДВ ЛИПЕНЬ Хелп!!!
Quote
Oxi
включаэте в податковий кредит за липень до р 10.1.1 + додаток 5 з періодом складання 06.2015
дякую..я так і думала..чому моя РАДЖА кидає у корегування..Бог його знає..взагалі навіть не логічно...дякую ще раз)))
Re: ПДВ ЛИПЕНЬ Хелп!!!
у вас все вийде! удачі!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00034000000000001