Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

ЗАНИЖЕНЕ ПЗ ?????????

Відправлено користувачем natali_19933 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
ЗАНИЖЕНЕ ПЗ ?????????
В декларацію за липень не включила деякі пн,відповідно занизила пз вийшла сума недоплати 1616 + штраф 3%,незнаю що робити чи обовязково подавати УР і платити цю суму чи можна включити ці пн в декларацію за серпень і просто додати до суми пдв ще цю неплату,в мене в серпні хороший податковий кредит чи можу я якось перекрити цю недоплату(((( чи обовязково платить???Дякую
Re: ЗАНИЖЕНЕ ПЗ ?????????
УТОЧНЕННЯ+штраф
ПЗ+штраф сплатити до подання уточнення
і по другому ніяк не можна да?


пз+штраф сплачуеться також на цей спеціальний рахкнок в Казначействі куди і пдв платиться,і шо писати в призначення платежу?
Re: ЗАНИЖЕНЕ ПЗ ?????????
на той електронний рахунок плотиться тільки по декларації, остальне все тільки на бюджетний.
Допоможіть будь ласка. У квітні бухгалтер зареєструвала у реєстрі дві податкові накладні з однаковими сумами (сума ПДВ 1300 грн) одному контрагенту (помилково) а у звіт включила тільки одну. (Покупець прийняв теж тільки одну ПН, а другу відхилив). Зараз мені телефонують з податкової і хочуть щоб я сдала уточнюючу декларацію за квітень и включила туди ПН на 1300, потім їх заплатила зі штрафом, а вже в Декларації за вересень її показала з мінусом і в мене вийде за вересень я заплачу ПДВ на 1300 грн. менше.

В мене питання: можно я цю ПН "вб’ю" (зареєструю Кор. №2 до неї з мінусом) а потім в декларації за вересень покажу її з мінусом і в цей же день подам уточнюючу з цією ПН з плюсом?
Я би зробила просто РК і "вбила" б ту злошасну ПН
і ніяких уточнюючих не подавала, хіба шо письмове
пояснення здохликам шо ПН була помилково
зареєстрована, тому і не включена в деку... tongue sticking out smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Дякую, вже РК зробила, почекаю до завтра, може з податкової зателефонують
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00051000000000001