Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Стан рахунку ПДВ з витягу

Відправлено користувачем Kalita 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
на рахунку були кошти 50 грн, після подачі декларації в , якій були заявлені зобов"язання 1500 грн.
50 грн зняли яку суму потрібно сплатити і в когось таке було?
25.09.15 - у витягу в графі 1 було 10 000
28.09.15. - вже 0,00
це списались гроші на сплату ПДВ і я маю докинути лише ту частку яку бракує для повної оплати ПДВ за серпень?
чи куди вони ділись???
Саме так...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


Да, это они уже часть обязательств по деке сняли. У меня такое было в июле, в стане рахунку сумма была меньше обязательств на 120 грн, они сняли в ноль где-то 27 июля и позвонили, что не хватает, но я в тот день уже доплатила. Доплаченных в стр.1 вытяга и не увидела, они сразу списались, только в стр.5 сумма увеличилась.
Quote
Blick
Да, это они уже часть обязательств по деке сняли. У меня такое было в июле, в стане рахунку сумма была меньше обязательств на 120 грн, они сняли в ноль где-то 27 июля и позвонили, что не хватает, но я в тот день уже доплатила. Доплаченных в стр.1 вытяга и не увидела, они сразу списались, только в стр.5 сумма увеличилась.




мені теж сьогодні дзвонив з податкової начальник відділу ПДВ і питав коли я оплачу ПДВ і назвав всю суму до сплати.
Він не бачить що більша частина вже списана?
якщо я зараз докинула гроші і вони не попадають в стр. 1 витягу а зразу списуються то не зможу зареєструвати накладні???
Ну вони ж іше в 5-му рядку повинні
відобразитись...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
вони через р 5 ідуть і збільшують ліміт р 2
Поясніть,будь-ласка,потрібно зареєстувати ПН за вересень,недостатньо зараз коштів.Якщро я закину зараз гроші на електронний рахунок,то вони засвітяться в графі 1,а мені потрібно збільщити реєстраційну суму ПДВ.Що робити?Ніколи з таким не стикалася,завжди коштів вистачало???
они отобразятся в р 5, увеличат рег сумму р2 и осядут в р1(если у Вас уже сняли обязательства по деке августа)
так зняли за серпень ,а платіжку заповнювати як звичайно з кодом 101,але писати що поповнення ПДВ рахунку чи як?
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00033400000000006