Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму :: по порталу

можно ли регистрировать рк?

Відправлено користувачем Mirara 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
подскажите,если я возвращаю товар поставщику по приходной накладной от 01.09.14 года, а сейчас делаю возврат товара,то я могу регистрировать рк??или пропущен срок.НН от поставщика в 14 году біла зарегистрирована в ЄРНН
поставщик делает рк, а я регистрирую правильно?


поставщик делает, подписывает , отправляет Вам, подписываете и отправляете на регистрацию
А если НН не была зарегистрирована в 2014г. и сейчас поставщик делает на нее корректировку, она естественно не сможет быть зарегистрирована, возможно ли ее включение (корректировки) в декларацию без регистрации, только по бумажному носителю.
Прога буде "лаятись" - но то пусте - зареєструєцця...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Добрий вечір !

Підкажіть будь ласка, якщо клієнту були надані послуги по ремонту і акт закрили ще в серпні, а зараз клієнт каже що ремонт був виконаний невдало, і хоче повернути гроші назад, то чи є якісь нюанси по виписці РК ?
І як бути з актом виконаних робіт ? це ж не товар що його можна повернути ?
Доброго дня!
Підкажіть, будь ласка.
В грудні 2014 року не зареєстрували ПН по передоплаті, яка підлягала реєстрації, тому що товар був імпортний.
В Декларації за грудень 2014 року відобразили собі зобов'язання.
Покупець відобразив податковий кредит по цій ПН лише у серпні 2015 року, не перевіривши реєстрацію.
В Листопаді 2015 повернули кошти за непоставлений товар.
Як зареєструвати РК до незареєстрованої ПН за грудень 2014 року?
Спочатку зареєструвать ПН, а потім вже РК



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00056499999999998