Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Допоможіть з ПДВ confused smiley

Відправлено користувачем Flina 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Допоможіть з ПДВ confused smiley
Підскажіть, у нас за жовтень буде дуже велика сума до сплати з ПДВ, але у наступному місяці буде мінус. У підприємства коштів не має і не прогнозується надходження, щоб сплатити до кінця місяця. Ми розглядаємо варіант відправити декларацію з ПДВ з меншою сумою, а в наступному місяці зробити уточнену зі сплатою штрафу у 3%, чи краще взагалі не подати декларацію з ПДВ за жовтень, а потім адмінштраф і 3% до суми оплати? Але я тоді переживаю , чи не заблокують клієнтів, якщо я не подам декларацію з ПДВ за жовтень???
Re: Допоможіть з ПДВ confused smiley
А как вы можете подать декларацию на меньшую сумму,чем в системе электронного администрирования? Вы же регистрировали налоговые накладные на вашу велику сумму?Ваши клиенты пострадают только,если вы не зарегистрировали вовремя на них НН.
Re: Допоможіть з ПДВ confused smiley
всі податкові зареєстровані. але ж я могла помилитися, коли заповнювала декларацію, а пізніше виявити помилку і зробити уточнюючу. думаєто не вийде так?


Re: Допоможіть з ПДВ confused smiley
Но,по-моему, перед подачей уточненки нужно будет заплатить налоговые обязательства плюс штраф.Ведь в уточненке вы должны будете увеличить свои НО.Так что вы выиграете от этого?
Да и потом я думаю,что налоговая легко увидит расхождения вашей декларации с данными СЭА.
А когда вы регистрировали свои НН,вы разве не пополняли электронный счет?
Re: Допоможіть з ПДВ confused smiley
штраф за не сплату - 10%, а за помилку - 3%.
у нас був імпорт, більш-менш вирівнювало, а цього разу імпорт зайшов пізніше і потрапить в листопад, через що й вишла така ситуація.
Re: Допоможіть з ПДВ confused smiley
просто кошти мають надійти у грудні, але я не впевнена, що це буде у першу неділю грудня
Re: Допоможіть з ПДВ confused smiley
Ви звичайно можете так зробити але нічого з цього не виграєте,хіба що протягнете час. Не забувайте, що при подачі уточнюючого розрахунку суму зобов"язань ( які ви не включили в попередньому місяці) прийдеться платити живими коштами на старий рахунок ПДВ ,а не на електронний+3% штрафу. Сама була в цій ситуації тиждень назад тому і знаю напевне.
Re: Допоможіть з ПДВ confused smiley
і вони тоді не зіграють роль у формулі для реєстрації податкових накладних?
Re: Допоможіть з ПДВ confused smiley
краще подавати декларацію, а коли будуть кошти , то оплатите ПДВ, і пеню
Re: Допоможіть з ПДВ confused smiley
дякую, так і зробили. все ж не хочемо клієнтів підставляти.
Re: Допоможіть з ПДВ confused smiley
поки читала про коригування, мені ось що стало цікаво, а якщо не сплатити перед подачою уточнюючого звіту, то його не приймуть?
приймуть, просто поки звіт опрацюють, то затратиться певний час, і пеня за ті дні буде рости
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029899999999999