Головна порталу Дт-Кт  
Головна ДКНовиниПублікації ДКПередплатаДовідникиБланки, формиКонсультаціїДокументи


Розширений пошук по форуму

Звіти за минулі періоди!!! Прошу Вашої допомоги!

Відправлено користувачем sk2009 
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Доброго дня! Взялась вести ФОП єдиний податок 2 група , нічого складного нібито.... але вияснилось що попередній бухгалтер(я його не бачила і справи він мені не передавав) не здав більшість звітів з 2012 по 2014 рік по самому ФОПу та по найманому працівнику.
Домовились що буду здавать. Тому хочу попросити Вашої допомоги,тих хто веде ФОП на єдиному 2 група, з чого мені почати?
Звіти за 2012 мені шукати форми 2012 і заповнювати, чи зробити всі звіти на нових бланках?
Я правильно розумію мені потрібно здати 1ДФ та ЕСВ за найманого працівника за весь період та ЕСВ і Декларацію єдиного за ФОПа?
І ще платили не на той рахунок ЕСВ, ЕСВ за найманого платили на рахунок ФОПа, потрібно написати листа щоб перевели кошти на рахунок який зараз діє (Символ рахунку 201) ? Дякую.
Я пробувала консультуватись в податковій , але все марно... Ті хто сидять у віконцях нічого не можуть підказати....
Я б перш за все проаналізувала які звіти повинні були
здаватись, потім сходила б на прийом до інспектора
і вияснила яких звітів нема у них і порівняла з тими
яких нема у вас. Щодо платежів заодно б вияснили.
У інспектора до всієї цієї інфи є доступ...



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!


В нас у Києво-Святошинському р-ні, та й в Київських
районних ДПІ інспектори сидять тепер на прийомі по
черзі у окремому віконечку... Якшо самі не знають
як розібратись - викликають безпосередньо вашого
інспектора (або ви самі на цьому настоюйте) і ви вже
з ним все вирішуєте...drinking smiley



Ну і що шо в голові вітер?!
Зате думки завжди свіжі!!!
Список форумів Список тем Нова темаПопередня тема Наступна тема
Вибачте, тільки зареєстровані користувачі можуть писати в цьому форумі.

Авторизуватись



Повідомлення, розміщені на форумах ДК-порталу, відображають лише особисту позицію авторів повідомлень.
Адміністрація форумів не несе відповідальності за їх зміст.

© 2023 "Дебет-Кредит", український бухгалтерський портал, web_dk [ @ ] gc.com.ua





0.00029699999999999